Обява

Свий
Няма добавени обяви.

II-ри кръг от ендуро шампионата-София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Щом старта на състезанието ще е между Бистрица и Железница, тогава да питам. Има там един хълм (забравих му името) дето скачат парапланеристите - той дали ще е включен в трасето? щото си спомням че пеша е трудно да се качва а с моторите ще стане шоу - там си е направо хилклайминг
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • #32
      Ако става въпрос за същия хълм наистина си е предизвикателство, особено ако е валяло или вали. Шоуто е гарантирано, а след него има доста готини отсечки.
      За Галабин: Ако има участъци удобни за наблюдение от кола няма да е лошо да се опишат за удобство на публиката. Говоря за пътищата около Ярема, Ярлово и т.н.
      Лично аз ще пропусна участието заради един счупен глезен от преди месец (замина си мечтата ми ), но другата година съм на трасето.

      Коментар


      • #33
        ако е валяло, няма да го включим хъма, иначе ... може и да го включим, не е ясно още....

        Коментар


        • #34
          абе момчета даже и гранд каньон включете ако искате ама недейте предварително да казвате че ще вземете да откажете някой
          няколко души вече ми звъннаха да питат дали ще е включен някакъв прекалено труден хълм
          Затова взех та питах организаторите
          Оказа се че няма такова нещо
          Организаторите ме увериха че
          цялото трасе ще бъде съобразено така че всички да могат да го преодолеят
          няма да има прекалено трудни и невъзможни неща
          така че съветвам всички които се двуомят дали да идват да спрат да се двуомят и да почват да стягат багажа сигурен съм че ще стане едно чудесно състезание и всички ще се накефим яко
          А димитър дето пуска разни слухове :x в момента е наказан да заваря колесара че да му дойде акъла в главата

          Коментар


          • #35
            Събине, пристигаме утре след обяд. Дайте адрес или GPS координати на мястото за настаняване!
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #36
              Този хълм не е вече толкова труден, защото го изравниха джиповете и се качва елементарно....

              Жоро, ще ти пратя ГПС координати по СМС, защотот ги нямам ама ще отида да ги взема днес сутринта....

              Коментар


              • #37
                За въпроси от всякакъв характер, относно състезанието:

                0899 ... - Гълъбин
                0888 ... - Събин
                Последно редактирано от sabin; 03-03-08, 19:39.
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • #38
                  Ей ! Тва много стреснат народ сте бе!
                  Тоз хълм Копраля или Капраля, не помня точно как му се викаше да не е Маунт Еверест че толко да го мислим дали да го минаваме или не? тва си е едно обикновено нагорнище. Който може да кара мотор ше го мине без проблем, особено щом са го изравнили с джиповете.
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • #39
                    Мерси, Събине! Само хотела ме интересува ... и някоя друга точка от трасето!

                    Ние тръгваме след 1-2-3 часа.
                    В момента боядисват второто ремарке. Хайде, ще се видим на купона!
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #40
                      Първоначално публикуван от Dimitar
                      Ей ! Тва много стреснат народ сте бе!
                      Тоз хълм Копраля или Капраля, не помня точно как му се викаше да не е Маунт Еверест че толко да го мислим дали да го минаваме или не? тва си е едно обикновено нагорнище. Който може да кара мотор ше го мине без проблем, особено щом са го изравнили с джиповете.
                      Едно време (преди 5-6 години) когато имах тенере с ендуро гуми (а и бях новобранец), всеки път като тръгнем в тази посока да караме тествах да кача този хълм. След 2-3 неуспешни опита си тръгвах ... и така, докато не си купих XR-a и не си сложих таралежи. Имаше един много гаден скок(подхвърляне) преди края, на най стръмното място и до там изкарвахме. Сега това подхвърляне почети го няма и се качва елементарно...

                      Коментар


                      • #41
                        Ами не вярвам някой да дойде на състезанието с изтрити гуми. Сигурен съм, че всички сме с наежени таралежи
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • #42
                          към организаторите

                          дайте инфо къде точно да се насочим с колите за старта, по кой път да минем, в колко часа е старта и т.н.
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #43
                            Мястото на състезанието се намира много лесно, по пътя от Бистрица за Железница вдясно към микроязовира...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #44
                              Има и табела "Спортен риболов" със стрелка >

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X