Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
    Вместо да се караш, остави тази тема да си я спамим, пък открийте, както правят колегите, официална тема дето да могат да пишат само тези дето трябва.
    Най-вероятно в началото на другата седмица ще има официална тема защото трябва да уточним на терен някои неща.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      Въпрос към организаторите; дали ще има възможност и интерес към идеята за зяпачите(които предполагам ще са много повече от карачите) да се организира паркиране по марки. Един вид да използваме събитието за мини събори по марки, ще е по-лесно да се видим и да се запознаем с хора, с които си пишем всеки ден, а не сме си виждали физиономиите, само джипките.

      Поздрави!
      Y61

      Коментар


      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

        Изключително трудно ми се струва това с паркирането по марки. Ако приемем че от доста краища на страната ще идват хора с автомобили и то разнородни по марка и непредвидими по брой, как да разпределим територия. Прогнозно се очаква солидно посещение и ми се струва безсмислено да се държат празни места за паркиране.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

          Паркирането по марки е по желание. Ако някой толкова иска(има и такива съфорумци)-да си огради лагер, и да сложи табела, че всички други паркирали там ще бъдат "winched"
          Другите ще си гледат купона...

          Баси, как искам да присъствам, ама...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

            Кольо, начини се намират. Автобус от Шумен няма ли?

            Първоначално публикуван от mimi77 Преглед на мнение
            Не че искам да наливам масло в огъня, но дали да не се организираме и да направим някоя и друга тренировка преди фестивала заедно всички или поне част от дамите . Ако не друго, поне няма да са ни скучни тренировките .
            Е, ако е на трасето, няма да е честно към останалите.
            Пък и няма смисъл от много тренировки - oja и сестра и ще участват поотделно с Ужаската, та мислете за трето място и натам.

            Първоначално публикуван от Сашко Преглед на мнение
            да се организира паркиране по марки.
            Това го правят само ллл...ендровърите и понякога ладите, понеже и едните, и другите, не носят на бъзик. Всички останали просто се черпят наред.

            Коментар


            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Е, ако е на трасето, няма да е честно към останалите.
              Пък и няма смисъл от много тренировки - oja и сестра и ще участват поотделно с Ужаската, та мислете за трето място и натам.
              Ще видим ние тази работа , щом местата на стълбичката са запазени....
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                Ще видим ние тази работа , щом местата на стълбичката са запазени....
                Мило, освен да помолим организаторите за общ СТАРТ

                Коментар


                • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                  Затова ли поста, с който изявих желанието си за участие е изтрит?
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                    Не знам, тука трият организаторите. Аз с тях не работя. Пък и все още чакаме темата за записвания.

                    Коментар


                    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                      Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                      Ще видим ние тази работа , щом местата на стълбичката са запазени....
                      Искам някой да ме КОРУМПИРА ама много!!!! За съжаление желаещи няма

                      Първоначално публикуван от mimi77 Преглед на мнение
                      Мило, освен да помолим организаторите за общ СТАРТ
                      Минавало ми е през главата и масов старт за дамите, но като ви знам какви сте си ще се превърне на масово унищожение на джипки граничещо с геноцид.

                      Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                      Затова ли поста, с който изявих желанието си за участие е изтрит?
                      Нямам спомен, записвай се пак

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Не знам, тука трият организаторите. Аз с тях не работя. Пък и все още чакаме темата за записвания.
                      Сега стартирах темата за записвания за големите батковци.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                        Здравейте, доколкото разбрах за аматьорите с "неподготвените" джипки няма да има предварително записване, а ще бъде ли изобщо със състезателен характер и класиране...т.н.т. или просто ще може да се повозят малко на женското трасе..? И ще е супер ако има малко информация за самото трасе, орентировъчно поне. Не препирам, знам колко много работа имате и, че това сигурно ви е последна мисъл.., просто питам, че друг път не съм бил на подобно мероприятие и съм се интусиазирал

                        Коментар


                        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Кольо, начини се намират. Автобус от Шумен няма ли?
                          Не бе, абитуриент съм, точно в съботата.
                          Иначе щях да дойда, то даже Гени ми обеща един резервоар нафта за камиончето, ама няма какво да се прави.
                          Ще се надявам на снимки и клипове.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                            Първоначално публикуван от DJIGATA86 Преглед на мнение
                            Здравейте, доколкото разбрах за аматьорите с "неподготвените" джипки няма да има предварително записване, а ще бъде ли изобщо със състезателен характер и класиране...т.н.т. или просто ще може да се повозят малко на женското трасе..? И ще е супер ако има малко информация за самото трасе, орентировъчно поне. Не препирам, знам колко много работа имате и, че това сигурно ви е последна мисъл.., просто питам, че друг път не съм бил на подобно мероприятие и съм се интусиазирал
                            Ей сега го изтормозих Злати да сътвори организация за състезание на неподготвените. Обеща и поощрителни наградки да има. Иначе инфо за трасето ще пуснем даже със снимки. Е условно де, не детайлно щото няма да е интересно. Идеята е наистина неподготвени машини да го преминат но не се съмнявайте че ще измислим и някой по-засукан елемент.
                            Последно редактирано от derhunter; 01-03-13, 21:54.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                              Да, аз това искам да подразбера, (защото не съм с двигател за "гонки" )дали ще е просто едно лесно и кално трасе изискващо просто по - як мотор и по - агресивни гуми, или ще има някои по - технични препятствия..? Дано да има от всичко, особено фактор "задкормилно устройство", а не само мощноста и бутонките да са решаващи. Но държа да подчертая, че каквото и да е ще е супер, защото хората ще се забавляват, а това е и най - важното! Още веднъж Евала!

                              Коментар


                              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                                Трасе "паркетници" в никакъв случай не изисква агресивни гуми. Идеята е хората дошли по хасфалта да могат да си направятт кефа и да вдигнат адреналина малко. Може и повечко.
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X