Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФИАСКО в Бистрица !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Митко , ако беше финиширал , щеше да имаш , аз финиширах с една контрола , както го пишеше в регламента.За края на тази година съм предвидил обща конференция по Off-Road където не само няколко офроудъри , а ВСИЧКИ ще си кажат мнението. За 2007 аз лично се ангажирам да няма грешки и всички да карат с удоволствие !

    Коментар


    • #62
      Мислех да не взимам отношение, но не мога да се сдържа да ви попитам регламенто писателите. Колко години ви трябват да измислите нещата??? Подобни теми ги чета с усмивка на уста, защото за пореден път се убеждавам колко нерви съм си спестил прекратявайки участия в подобни мероприятия.

      Жалко е че влагате толкова огромно и безумно количество труд и не вземете да ги избистрите тези правила веднъж и завинаги, не че няма пак да има недоволни и тогава, но поне вие ще сте чисти.

      Коментар


      • #63
        Първоначално публикуван от sabin
        Мислех да не взимам отношение, но не мога да се сдържа да ви попитам регламенто писателите. Колко години ви трябват да измислите нещата??? Подобни теми ги чета с усмивка на уста, защото за пореден път се убеждавам колко нерви съм си спестил прекратявайки участия в подобни мероприятия.

        Жалко е че влагате толкова огромно и безумно количество труд и не вземете да ги избистрите тези правила веднъж и завинаги, не че няма пак да има недоволни и тогава, но поне вие ще сте чисти.
        Отговарям ти кратко. Той е почти същия като на ендурото който писа ТИ /в часта му за точкуването/, там също в някой клас има 4 участника , а разпределят точки до 18 място. Наистина е жалко , че не си взел бележка от грешките за да не ги повтаряш.

        Коментар


        • #64
          Много съжалявам за закъснението но по-добре късно отколкото никога.Дано имате бърз нет http://store1.data.bg/offroaddd/Bist...Trophy%202006/ Video 1 и Video 2 са от първи ден.3 не е цялото.
          Have fun
          [img]http://i.data.bg/06/10/24/101397_orig.jpg[/img]

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X