Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФИАСКО в Бистрица !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ФИАСКО в Бистрица !

    С удоволствие мога да Ви съобща за проведеното "състезание" в Бистрица Раскошното трасе - МНОГО криво от към навигация / за наша радост / и наистина OFF-ROAD с много лебедкови участъци бе помрачено от крайното класиране ... Като участник в "шампионата" до сега не съм имал /заедно с Ели/ претенции за НИЩО , още по-малко за класиране !
    ОБАЧЕ !
    Днес всичко се промени !
    Умеейки да губим ЧЕСТНО , не сме претендирали / И СЕГА НЕ ПРЕТЕНДИРАМЕ / за класиране , но е ОБИДНО !
    Единственното място , в което се чуствахме добре и всичко /до днес/ бе коректно се ОПОРОЧИ ДНЕС !
    Не знам на кого да благодаря за това , НО !
    БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКО !

    А когато ФАКТИТЕ говорят - и БОГОВЕТЕ мълчат ...

  • #2
    За какво става въпрос след като ти си недоволен
    значи има за какво аз имам мой наблюдения относно съдийството
    но това е мое мнение

    Коментар


    • #3
      Хайде кажете какво стана.Стига недомлъвки.

      Коментар


      • #4
        Хора, някои ще каже ли какво е класирането?
        И какво нередно е станало?
        Кажете защото някои от нас живеят дале4ко от сабитието и нищо не знаят

        Коментар


        • #5
          Цялата работа е в това, че Митко караше страхотно, пристигна пръв на краят на втория етап, с всички контроли, вторият ден също се представи добре, а накрая беше- пети? ако не се лъжа....Прецакаха си го отвсякъде...
          А и вторият етап трябваше да затвори в 18 часа, а го удължиха до 18.30, здали защото в 18.15 финишираха едни от Варненците....

          Ако мъжът ми разбере , че пиша с неговият ник, ще ме утрепе!!!
          Велосипед, кракомобил.

          Коментар


          • #6
            Митко е спортсмен #1 в моите очи. За тези които не го познават и не са карали с него. Той е издърпал не 1 и 2-ма за своя сметка и помогнал на много закъсали колеги с усмивка. Разровете се из форума да видите ако искате всичките му мнения. Това е единственото такова. Явно се е оляло за да се стигне до това. Щото маса хора оревават орталъка за нищо, но има и такива, които могат да губят и печелят Честно и колегиално. Незнам какво е станало, но тенденцията да се "чиитва" става очевидна от разстояние. И все го отнасят хората с такт и свян. Тези, които не искат да се самоизтъкват и да се хвалят. Тези искащи с честна борба да постигнат всичко. За мен Митко не е този, в който ще се усъмня, напротив. Много съм изненадан от прочетеното, но явно чашата е преляла. За щастие истинските хора се намират по между си и са в състояние да се оценят и подкрепят напук на мизериите.

            Митко, браво, колкото и да си великодушен трябва и да заявиш позицията си в момент като този. Надявам се си над нещата и знаеш, че това, което можеш го можеш.

            п.с. Как са дънлопите

            Коментар


            • #7
              Направи ми действително впечатление ,че от 14,22 /засякох/ до 15,30, всеки момент щеше да обявят класирането .Дори един мой приятел каза ,че това е подигравка .Неговите аргументи бяха "Та те по малко се състезаваха от колкото се проточи самото обявяване за награждаването."И беше прав.Абе българска работа .Я дайте класирането .
              B+

              Коментар


              • #8
                Еееее направо убивате всичко детско в мен....

                кажете класирането наистина и краино време е които е запознат да разбули тази мистерия

                Коментар


                • #9
                  Митко, кара супер. Всичко друго е...

                  Айде една снимка от днес, да вдигнем настроението

                  Коментар


                  • #10
                    Мите

                    нали некои викаха че сме били нормална дьржава............
                    Митко най малко заслужава такова отношение..................
                    висете отпуснато

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Насов

                      п.с. Как са дънлопите
                      Мнооого ги бива !

                      Коментар


                      • #12
                        Митко , а имаш ли класирането , аз си тръгнах рано , че не ми харесаха някои неща...

                        Коментар


                        • #13
                          Не Тоше , нямам го . Ако не ги е срам нека го публикуват !

                          Коментар


                          • #14
                            Е, срам не срам ,те все някога ще го публикуват. Радвам се ,че гледах и няма да съм от заблудените.
                            B+

                            Коментар


                            • #15
                              А къде сбъркаха ? Само в "Хоби" клас ли имаше грижи ?!?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X