Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

    Първоначално публикуван от Nasori Преглед на мнение
    Каква трябва да бъде навигацията, за да не се получи проблем като на Трявна?!
    Че какво и имаше на навигацията в Трявна ?
    [url]www.4x4varna.com[/url]

    Коментар


    • #62
      До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

      Nasori пита за модела на ГПС-а, че в Трявна стана проблем с разчитането на траковете. Ама проблема се оказа, че не е в модела на машината, а е чисто човешка грешка.
      Все пак ако има някои съмнения, че определен вид или марка ГПС-и може да не осигурят добра връзка със спътниците добре е да се укаже верния модел, за да няма проблеми после.
      Което не мисля, че ще се случи, но все пак.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #63
        До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

        Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
        Имам един въпрос, за състезателите състезанието ще е три дни, а за любителите колко ще е и колко ще е дълго горе долу? Не че ще участвам ама да попитам че ми е интересно а и предполагам че и други ги интересува.
        Любителите ще карат всеки ден по около 70км. Лебедки?

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Nasori пита за модела на ГПС-а, че в Трявна стана проблем с разчитането на траковете. Ама проблема се оказа, че не е в модела на машината, а е чисто човешка грешка.
        Все пак ако има някои съмнения, че определен вид или марка ГПС-и може да не осигурят добра връзка със спътниците добре е да се укаже верния модел, за да няма проблеми после.
        Което не мисля, че ще се случи, но все пак.
        До сега не сме имали проблем с траковете. Местностите през, които ще се преминава са открити или гористи и до сега не са затруднявали гпс-ите.
        Какъв е модела?
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #64
          До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Какъв е модела?
          В Трявна май ставаше въпрос за Нюви, ама не съм сигурен. Nasori да каже. Но вече казах, че в техниката не е имало проблем, било е човешка грешка. Даже човекът си каза, че е сгрешил и си пое отговорността. Надявам се да няма проблеми.
          Пожелавам успех на участниците.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #65
            До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

            Я да си припомним как беше през 2008-ма
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #66
              До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

              След това видео, съвсем ми се прииска да карам на състезанието...
              Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

              Коментар


              • #67
                До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                Я да си припомним как беше през 2008-ма
                Предпочитам да не си припомням ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #68
                  До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                  Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                  Я да си припомним как беше през 2008-ма
                  Дънди много тичаш на този клип, то на всеки баир ти си пеша. Това няква скрита тактика ли е. Нас са ни пропуснали камерите явно сме били много бързи, добре че поне на награждаването ни показаха за малко.
                  Пламене само да не си припомняме 2007-ма. Или да му мислят любителите.
                  Адвенчър класа по кое трасе ще кара по бързото или по трофито.

                  Коментар


                  • #69
                    До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Предпочитам да не си припомням ...
                    Що бре? Аз се изкефих на екипа ти... Смениха ти за норматив амортисьорите и то на трасето, по време на състезанието. Още ме е яд, че не снимах... Имаше да го гледат това филмче, като учебно, в боксовете на Ф1...
                    Последно редактирано от Goblin; 01-04-10, 17:43.
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • #70
                      До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                      Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                      Дънди много тичаш на този клип, то на всеки баир ти си пеша. Това няква скрита тактика ли е. Нас са ни пропуснали камерите явно сме били много бързи, добре че поне на награждаването ни показаха за малко.
                      Пламене само да не си припомняме 2007-ма. Или да му мислят любителите.
                      Адвенчър класа по кое трасе ще кара по бързото или по трофито.
                      Тактика е.120кг. по малко.
                      WWW.FBRALLYRAID.COM

                      Коментар


                      • #71
                        До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                        Що бре? Аз се изкефих на екипа ти... Смениха ти за норматив амортисьорите и то на трасето, по време на състезанието. Още ме е яд, че не снимах... Имаше да го гледат това филмче, като учебно, в боксовете на Ф1...
                        Да бяха само амортисьорите тогава за смяна, Чавдар нямаше да има такива спомени... Най-големия проблем му бяха чистачките, доколкото си спомням.
                        “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                        Walter Rohrl
                        GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                        Коментар


                        • #72
                          До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                          Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                          Да бяха само амортисьорите тогава за смяна, Чавдар нямаше да има такива спомени... Най-големия проблем му бяха чистачките, доколкото си спомням.
                          Момчета, темата е за Варна 2010. Дайте да оставим спомените!
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #73
                            До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Момчета, темата е за Варна 2010. Дайте да оставим спомените!
                            Абе,Чавдаре Варна 2009 да не ти е слабост

                            Коментар


                            • #74
                              До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                              Нещо ми се чини за шкорпиловци стана на въпрос.Преди малко от там се връщам просто нее за коментар колко каааааааааааааааал има мнннннноггггооо,и ще е голямо шоу ако случаино трасето минава от там.
                              Човек се учи с много практика:D

                              Коментар


                              • #75
                                До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                                Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
                                Абе,Чавдаре Варна 2009 да не ти е слабост
                                2009 беше направо глезотия. Къси трасета, до обяд си финиширал и има време за културно-масова работа ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X