Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

    Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
    И аз имам въпрос към организатора.Как пусна бавно движещи се траяладжий третия ден по трасето неучастващи в класирането?Може би е преценил че не сме яли достатъчно прахоляк?
    На мен ми е много интересно да се обявът резултатите( времената) на бавно движещите се траяладжии които бяха само два екипажа с какво време са спрямо дригите,като се има впредвид че бяха пуснати като последни коли на старта.

    И кой им е дищал прахта като са били бавни и стартирали последни?
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    RR Classic

    Коментар


    • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

      Първоначално публикуван от ders4 Преглед на мнение
      На мен ми е много интересно да се обявът резултатите( времената) на бавно движещите се траяладжии които бяха само два екипажа с какво време са спрямо дригите,като се има впредвид че бяха пуснати като последни коли на старта.

      И кой им е дищал прахта като са били бавни и стартирали последни?
      Ако си направиш труда да прочетеш класирането за третия ден ще си отговориш сам на въпроса.
      __KTM__

      Коментар


      • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

        Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
        Само да вметна,двете коли не се движеха заедно втория ден защото моята е развалена.Просто от перфектната пътна книга,на три четири пъти се събирахме на едно място.Тойотата си вървеше перфектно втория ден до 5км преди финала.
        И след първото объркване се събрахме и трите екипажа да се чудим на къде да се продължи и така се събирахме на още 2-3 места.Тойотата я чаках само около 500м да излезне от гората и ние продължихме към финала.
        [SIGPIC][/SIGPIC]
        RR Classic

        Коментар


        • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

          Колега извинявай че ви сложих под общт знаменател,визирах именити варненски състезатели.Както ги нарече Русев "фенове на състезанията с максимум пет участника".
          Как след толкова години поне един път не се престрашиха някои хора да карат с батковците-отворковците?
          __KTM__

          Коментар


          • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

            Много ми е интересно какъв е резултата от едно място в пътната книга. Тук най-добре организаторите да дадат статистика. Между километър 151,590 и 152,250 бе споменато че ще се засича най -високата скорост.
            интересно ми е кой е победител в този участък.
            Нашата най-висока скорост (екипаж 37) според GPS-а е 113км/ч (3187 5/2/2010 12:40:24 PM 178 m 63 m 0:00:02 113 km/h 332° true N43 17.559 E27 30.222
            )
            Последно редактирано от banjo; 05-05-10, 23:31.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

              Първоначално публикуван от ЦОНКО
              Руси ще обясниш ли на какво отгоре държиш този език?
              Просто не ми се караха 800км това е причината.
              Не се халосвай, а се записвай при екпертите!!!
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                Опитвам се да отговоря:
                1.Заявките бяха за повече от 13-14 джипа и първоначалната позия беше ,ако са по-малко от 10 ,да не се проведе старт. Вие казахте -дошли сме ще караме! Уважихме...
                Благодаря за отговора, за мен това беше второ състезание и ще помисля върху написаното от вас.

                Но за втория ден Тойтата не беше виновна, защото тя даже се движеше пред нас до преди счупването й, проблема беше прекаленото ни доверие към родбука.

                Коментар


                • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                  Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
                  Ако си направиш труда да прочетеш класирането за третия ден ще си отговориш сам на въпроса.
                  Нямам идея какво класиране гледаш понеже ние официално бахме извън класирането през третия ден,но заради теб направих справка за времената с GPS-а за точното време на нашия бавен екипаж с №37.
                  Старт-ТVКула -8,32,08ч
                  Стоп-Еко парк -10,27,14ч
                  -------------------------
                  Общо:1,55,06ч

                  Старт-Еко парк -11,27,22ч
                  Финал-Л.Каравелово -13,39,59ч
                  --------------------------
                  Общо: 2,12,37ч
                  Тотал: 4,07,43ч

                  Я да направим справка с класирането:
                  До тук сме с четвърто време при АДВЕНЧЪРИТЕ.



                  Като гледам и тук при ЕКСПЕРТИТЕ "Бавните траялджии" са с четвърто време.
                  Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
                  визирах именити варненски състезатели.Както ги нарече Русев "фенове на състезанията с максимум пет участника".
                  Как след толкова години поне един път не се престрашиха някои хора да карат с батковците-отворковците?
                  Това че карахме ТРОФИ си бе наш избор защото ни е кеф точно тази дисциплина. Третия ден бе само за сверяване на часовниците без да имаме някакви претенции. За маркираното сам си прави изводи.



                  Сега спри да се заяждаш на дребно.
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от banjo; 06-05-10, 01:05.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                    Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
                    Някъде по-горе прочетох как никъде нямало къде да се наблюдават състезателите. Примерно на втория ден с колегите съдии се събрахме на една интересна точка, при нас случайно дойдоха след като ни видяха с оранжевите жилетки и доста местни и стана голям купон. Даже и черпехме дошлите с ребърца. А където и да сме били /а основнo съдиите бяхме на преминаването през пътища/ са идвали хора и са наблюдавали. Винаги който се е поинтересувал сме му казвали къде е следващата точка на преминаване. Даже имаше един колега пристигнал от Пловдив със Самурая си специално за състезанието. Той както не познава околността така ни намери на всички точки. Учудих се много защото и аз не бих ги намерил
                    Ето малко хубави спомени
                    Здравейте, колега от Русе съм, в Пловдив бях по работа и от там газ за морето. Крастата е голяма
                    А за намирането по точките: ами всеки полуграмотен идиот може да се оправи с картата която бяха разпечатали организаторите
                    Във Варна ми запалихте моторетката: миналата година тук около Русе се организира един траял, но беше под голяма критика. Сега се свързах с тогавашния организатор и замисляме нещо около средата на септември( зависи от свободните дати в календара )

                    Коментар


                    • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                      Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
                      ... проблема беше прекаленото ни доверие към родбука.
                      Не че не е възможно да е имало грешка в пътната книга, но далеч не винаги това е причината 2-3 и повече джипа да се въртят на едно и също място. Повече от един път се е случвало няколко навигатори да направят една и съща грешка на дадено място ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                        Изказвам мнение като /семкаджия-термин появил се наскоро в този спорт/
                        Благодарности на целия екип организирал това състезание.
                        Първият ден гледах и снимах на трофито бях на 4 точки.Попитах организаторите и те си казаха къде и как се стига/даже и показаха/
                        Другите два дни бях на ралито.картата която раздаваха пред хотела беше достатъчна да хвана колите по на 3-4 места и през дват дни.
                        За състезанието на рали като на рали.
                        И калта и пушека си имат своя чар за публиката.
                        Към ОРГАНИЗАТОРИТЕ не се връзвайте на недоволна публика,винаги има такава
                        Догодина с пожелания за още повече емоции във Варна.
                        С уважение Т Кирилов

                        Коментар


                        • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                          Първоначално публикуван от goggy_1 Преглед на мнение
                          еееее как можа да пропуснеш аксаковските два отбора......та те много се кефиха на това састезание.....
                          Абе, това е списъка с хората от организацията на състезанието участвали в 3-те състезателни дена.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                            Една галерия с подбрани снимки от нашите кореспонденти "Андари" може да видите ТУК

                            Коментар


                            • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Не че не е възможно да е имало грешка в пътната книга, но далеч не винаги това е причината 2-3 и повече джипа да се въртят на едно и също място. Повече от един път се е случвало няколко навигатори да направят една и съща грешка на дадено място ...
                              Чава,Книгата е проверена и единствената грешка е с метрите на ,,Т''образно кръстовище. Ако някой е имал неясноти или претенции е можел да зададе въпроси след финала.В този случай ,приемам нещата ,като детински оплювки и няма да ги коментирам.Пътната книга е една за всички участници.Първия ден Пл.Роувър навигираха перфектно ,докато Тойотата на една трета от трасето не знаеха на кой свят са!!!Как един екипаж беше на 17-тия километър след 30 мин.,а вие пристигнахте след 1ч. и 40 мин? РОУД БУКА НЕ Е КОМИКС!!!! Научете се да го четете!Вие сте доказателство ,че компромиси не трябва да се правят!Трябваше да спазим условието ,да не стартират по-малко от 10 екипажа!!!!
                              Не мисля да чета темата повече!
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар


                              • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                                Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                                Как един екипаж беше на 17-тия километър след 30 мин.,а вие пристигнахте след 1ч. и 40 мин? РОУД БУКА НЕ Е КОМИКС!!!! Научете се да го четете!Вие сте доказателство ,че компромиси не трябва да се правят!Трябваше да спазим условието ,да не стартират по-малко от 10 екипажа!!!!
                                Не мисля да чета темата повече!
                                Янко, чакай сега......

                                Защо смесваш двата класса? Чавдар какво общо има с трофи с десетте участника?
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X