Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

    Някъде по-горе прочетох как никъде нямало къде да се наблюдават състезателите. Примерно на втория ден с колегите съдии се събрахме на една интересна точка, при нас случайно дойдоха след като ни видяха с оранжевите жилетки и доста местни и стана голям купон. Даже и черпехме дошлите с ребърца. А където и да сме били /а основнo съдиите бяхме на преминаването през пътища/ са идвали хора и са наблюдавали. Винаги който се е поинтересувал сме му казвали къде е следващата точка на преминаване. Даже имаше един колега пристигнал от Пловдив със Самурая си специално за състезанието. Той както не познава околността така ни намери на всички точки. Учудих се много защото и аз не бих ги намерил
    Ето малко хубави спомени
    Прикачени файлове
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

    Коментар


    • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

      Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
      Някъде по-горе прочетох как никъде нямало къде да се наблюдават състезателите. Примерно на втория ден с колегите съдии се събрахме на една интересна точка, при нас случайно дойдоха след като ни видяха с оранжевите жилетки и доста местни и стана голям купон. Даже и черпехме дошлите с ребърца. А където и да сме били /а основнo съдиите бяхме на преминаването през пътища/ са идвали хора и са наблюдавали. Винаги който се е поинтересувал сме му казвали къде е следващата точка на преминаване. Даже имаше един колега пристигнал от Пловдив със Самурая си специално за състезанието. Той както не познава околността така ни намери на всички точки. Учудих се много защото и аз не бих ги намерил
      Ето малко хубави спомени
      Браво Симо,намери им място на снимките.Много жалко,че се обадиха да ходим на поста.Това е рали спорта.
      Последно редактирано от Венци В; 04-05-10, 21:28.
      Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
      АСК Ален Мак

      Коментар


      • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

        Цонко:
        .........Тази офроуд рокада засегна всички в клас Адвенчер като ги избута 2 места назад за деня и едно място назад в генералното по стечение на обстоятелсвата.Ти ако играеш карти с хора които лъжат и си подсказват ще си доставиш ли удоволствие от играта..Дали ще надбягам бай Петър бъдещето ще покаже ,много си черноглед, а за почерпката си прав теб не съм те черпил ама не е късно ,като мина утре покрай Таргата и си в офиса ще свирна.[/QUOTE]

        Цонко,Аз не ,,играя карти'' и всички ,които ме познават ,го знаят.По никакъв начин няма да се замеся в интриги по какъвто и да е повод. Ако мнението ти за мен е искрено ,то повярвай ми ,че решението беше единствено на спортните комисари и според действащите правила във федерацията ,това е единственото възможно решение.За съжаление и много от законите в милата ни родина не са справедливи ,но се съобразяваме.Най-малко организатора има интерес от такива неуредици. Разбирам огорчението ти,но наистина не Тенев е виновния...
        ПП. А за почерпката съм лесен - пия само лимонада
        Последно редактирано от churov; 04-05-10, 21:31.
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

          Хайде още малко видео от агрономското каране (copyright Янчо Терзиев ) от първия ден на състезанието




          Мааму стара, тези Мицубишита те изпреварват все едно си спрял. Ама той Колето им го върна ...
          Последно редактирано от Чавдар (V93); 04-05-10, 21:32.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

            Чава,благодаря за видеото! Ще си поговорим за камерата!
            Темата ,като че ли се поизчерпа.Най- важното ,че всички се прибрахте живи и здрави при семействата си!Догодина ,на който му е харесало пак ще дойде
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

              До :

              МАРИЦА ГЪРДЕВА
              ЧАВДАР МИТЕВ
              ЖОРО ТИНЧЕВ
              ПЛАМЕН РУСЕВ
              ЙОСИФ ЛАГАДОВ
              АНДРО БРАТА
              ИВАН ДЯНКОВ
              РАДО ГОРСКИЯ
              СВЕТЛА ПАШКОВА
              ЯНКО ЧУРОВ
              ТЕДИ ЧУРОВА
              САБИН ЦОНЕВ
              ГАЛИАН ГОСПОДИНОВ
              ЖОРО
              ЯСЕН
              ПЪРСИ
              ГЕЦАТА ОТ КАД-КО
              РОСЕН РАЙЧЕВ
              ИЦО РЕВИЗОРА
              НЕЛИ РАЙЧЕВА
              ЛЕТЯЩИТЕ КОНТРОЛИ ОТ ВАРНА:
              СТАНИСЛАВ
              ВЕНЦИСЛАВ
              ФРАНЦ
              ИВАН МАРИНОВ
              ЮЛИАН
              МАРТИН
              СИМЕОН
              МИЛЕН
              ПЛАМЕН
              ЯНИЦА
              СТАНИМИРА
              И ВЯРНАТА ДОБРИЧКА ГРУПА

              Сигурен съм, че пропуснах някой, но да ме прости.
              Четири дни на трепет и вълнение, напрежение което не е лесно да се опише. Силата и вярата в безкористната цел ни крепеше.
              Спокоен съм. Сътворихме едно скромно състезание.
              Приятели без вас този проект нямаше да е реалност. Благодаря ви.
              А съм ваш.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                До :

                МАРИЦА ГЪРДЕВА
                ЧАВДАР МИТЕВ
                ЖОРО ТИНЧЕВ
                ПЛАМЕН РУСЕВ
                ЙОСИФ ЛАГАДОВ
                АНДРО БРАТА
                ИВАН ДЯНКОВ
                РАДО ГОРСКИЯ
                СВЕТЛА ПАШКОВА
                ЯНКО ЧУРОВ
                ТЕДИ ЧУРОВА
                САБИН ЦОНЕВ
                ГАЛИАН ГОСПОДИНОВ
                ЖОРО
                ЯСЕН
                ПЪРСИ
                ГЕЦАТА ОТ КАД-КО
                РОСЕН РАЙЧЕВ
                ИЦО РЕВИЗОРА
                НЕЛИ РАЙЧЕВА
                ЛЕТЯЩИТЕ КОНТРОЛИ ОТ ВАРНА:
                СТАНИСЛАВ
                ВЕНЦИСЛАВ
                ФРАНЦ
                ИВАН МАРИНОВ
                ЮЛИАН
                МАРТИН
                СИМЕОН
                МИЛЕН
                ПЛАМЕН
                ЯНИЦА
                СТАНИМИРА
                И ВЯРНАТА ДОБРИЧКА ГРУПА

                Сигурен съм, че пропуснах някой, но да ме прости.
                Четири дни на трепет и вълнение, напрежение което не е лесно да се опише. Силата и вярата в безкористната цел ни крепеше.
                Спокоен съм. Сътворихме едно скромно състезание.
                Приятели без вас този проект нямаше да е реалност. Благодаря ви.
                А съм ваш.
                еееее как можа да пропуснеш аксаковските два отбора......та те много се кефиха на това састезание.....

                Коментар


                • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  Че аз към Пламен нямам претенций,той си свърши работата перфектно.Организира поредното състезание ,угоди на всички,прсто перфектен. Същото бе и с Кирил Панайотов в Шумен,организира перфектното състезание макар че много хора се мъчиха да му навредят.
                  Вие сте фенове на състезанията с по четирима участници....
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Уважаеми kolio33, Вие какво сте направили за офроуда? Може би сте организирали няколко състезания, или сте помогнали в организацията, или сте участвали в едно поне? Всъщност, освен вилата Ви, която е била в близост до трасето, имате ли нещо общо с офроуда?

                    Накрая да попитам, кой от отговорите на въпросите по-горе, Ви дава право да оценявате състезанието, форума и участниците?
                    Имам желание да направя и най-вероятно ще направя "спонсор на отбор" но не в размера който ми се иска ...... защото спонсор=реклама. Рекламата в този формат е пари на вятъра.
                    --------------------------------------------------
                    [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                    Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                    [/FONT]

                    Коментар


                    • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                      Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
                      Някъде по-горе прочетох как никъде нямало къде да се наблюдават състезателите. Примерно на втория ден с колегите съдии се събрахме на една интересна точка, при нас случайно дойдоха след като ни видяха с оранжевите жилетки и доста местни и стана голям купон. Даже и черпехме дошлите с ребърца. А където и да сме били /а основнo съдиите бяхме на преминаването през пътища/ са идвали хора и са наблюдавали. Винаги който се е поинтересувал сме му казвали къде е следващата точка на преминаване. Даже имаше един колега пристигнал от Пловдив със Самурая си специално за състезанието. Той както не познава околността така ни намери на всички точки. Учудих се много защото и аз не бих ги намерил
                      Ето малко хубави спомени
                      Колега от Русе съм, а бях в Пловдив по работа Бях питал за траяла, и сигурно щях да участвам, но не ми остана време да се прибера до Русе, и да се накича с подходящи галошки,бях с асвалтови летни гуми и нямаше как Но пък поне направих хубави снимки( с купен от Варна апарат, защото моя си стоеше кротко до гумите)
                      Малко по-напред качих снимки за които съм сигурен че ги имам само аз. И да, ако има желание има и начин, със Самурайчето навъртях около 400 км. за да бъда по точките за събота и неделя.
                      Още веднъж честито на победителите.
                      Ще кача и още снимки,но малко време да ми остане.

                      Коментар


                      • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                        Изкам да благодаря на Руси Русев за помоща която ни оказа за да идем на това състезание, дано не сме го разочаровали с това че участвахме в несериозния за Варненската организация клас трофи.

                        Клас трофи там кашата беше голяма:
                        1-Бехме само 4 джипа.( Другия път и толкова няма да има)
                        2-Не яснота кога каде и в колко
                        3-Роуд бука за втория ден го разпечатаха в последния момент и представете си имше липси и грешки който на новобранци като нас ни костват по 2-часа.
                        4-Номерата на организаторите залепени на таблото са излишни, като си се счупил в трасето се молиш да не си последен за да ти помогне някой от състезателите или да предаде че напускаш трасето ако видиш на финала организаторите , но и на финала няма организатори защото завършваш един час след определеното време за финал и никой не го интересува че има три джипа още в трасето.

                        И все пак благодаря че ни го направихте така трудно за да можем да оценим добрите състезания а и това което не ни убива ни прави по силни.

                        Коментар


                        • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                          Първоначално публикуван от donia Преглед на мнение
                          Към Кольо- искам да ви кажа че учасниците в едно автомобилно състезание Сядат зад волана защото искат, харесва им, и за тях карането и високите скорости или препятствията които преодоляват, ги карат да се чувстват щастливи, за тях е важен старта, трасето, и финала, защото им трепери сърцето когато го правят, а не защото някой ги наблюдава. Това го казвам от личен опит. Като малка крадях москвича на родителите си и обикалях нощем града, после станах навигатор на маика ми в осмомартенсике ралита, и правех вместо нея майсторските, Надпреварвах се бременна и с двете си деца облечена с дрехите и якетата на мъжът си, и едва на награждаването някой възкликваше - бе тази кога наду корема сутринта нищо и нямаше.
                          Та мисълта ми е че всеки участва заради себе си, заради автомобила си, заради тръпката ,адреналина, и любовта към това което прави, и най накрая заради публиката.
                          Имам богат спортен опит (не автомобилен)...подкрепата на публиката винаги е огромен фактор.Ако ще карате без публика или тя е нежелана е по скоро хоби а не спорт! А семейната Ви история наистина е впечатляваща надявам се да имате успехи и на международно ниво
                          --------------------------------------------------
                          [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                          Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                          [/FONT]

                          Коментар


                          • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                            Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
                            Имам желание да направя и най-вероятно ще направя "спонсор на отбор" но не в размера който ми се иска ...... защото спонсор=реклама. Рекламата в този формат е пари на вятъра.
                            Първоначално публикуван от kolio33
                            Нещо не сте разбрал..аз харесвам оффроуда но за беда този път около 30 души не можахме да му се насладим.
                            Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
                            Имам богат спортен опит (не автомобилен)...подкрепата на публиката винаги е огромен фактор.Ако ще карате без публика или тя е нежелана е по скоро хоби а не спорт! А семейната Ви история наистина е впечатляваща надявам се да имате успехи и на международно ниво
                            Похвално е, че имате желание, а вероятно в необозримо бъдеще ще го реализирате, но направете първо нещичко и едва тогава критикувайте. Съжалявам, но нито форумът, нито организаторите, нито състезателите и нито дори публиката, ще се нагодят към Вашите изисквания и критерии...

                            П.П. kolio33, моля, преди да напишете поредното си ценно мнение, разгледайте "инструментите" и ползвайте бутона за редакция. В противен случай, ще смятам, че трупате мнения и ще бъда принуден, да Ви санкционирам за спам.
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                              ПП. Прави ли Ви впечатление, че след всяко едно състезание се появяват никому неизвестни индивиди, коите започват да "леят" акъл и да обясняват как трябва да стават нещата?
                              Колега, написъл съм си името под първия ми пост в темата ...
                              Извинявам се, ако съм пропуснал момента, където е посочено, че в темата не трябва да пишат хора, които не са взели участие в организацията и провеждането на състезанието .
                              Ако такъв просто момент няма и след като това е "форум" - мисля си, че няма проблем всеки да пише какво мисли по темата ...

                              Приемам, че състезателите, които са по трасето, са пределно на ясно с рисковете, които поемат в този вид спорт и внимават много.
                              НО! - Кажи ми, какво ще стане, ако следващия път(дано не дава Господ) някой от инцидентите не се размине "на косъм" и някой нищо неподозиращ човечец излязъл в полето или гората да си свърши ежедневната работата, бъде пометен от джип? - ще бъдат почернени десетки човешки съдби! - това въобще не е маловажно.

                              Пак казвам, нито за миг не омаловажавам труда, който е положен от организаторите.- ЕВАЛА! за всичко, което е направено - то въобще не е малко!
                              Публиката - "оставете я" - след като искаме да Ви гледаме - ние ще намерим начини и средства, ще търсим трасетата, ще обикаляме нивите и лозата - и да не успеем да ви открием - карай ... но ако дори един човек пострада при инцидент със състезателен автомобил - това вече ще е трагедия - и за състезателя, и за организатора, и за пострадалия, и за техните семейства! и точно за това пиша ...

                              Няма повече - обещавам

                              Коментар


                              • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                                Първоначално публикуван от kolio33
                                Хюстън проблеми няма...можеше в Неделя да има затворен кръг за публиката кал, лебедки, препядствия а през другите дни да има каквото ще Ви напълни душите.
                                Как кал, лебедки, препядствия с рали автомобили?
                                По-скоро затворено трасе с дължина 3 - 5 км. за скоростно каране, стартиране по двойки по дълга и широка права и въртене на две - три обиколки, като това едва ли ще повлияе на крайното класиране, а ще се кара за кефа на публиката.
                                Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X