Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Доколкото разбирам, господинът недоволства, че не си направил рали със затворен кръг, та да осигуриш на "нейно величество" безплатно зрелище.
    Абе биваше да има ПРОЛОГ за публиката и медиите,така или иначе местата за гледане бяха ялови.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

      kolio33,Diters не се хабете,няма да ви чуят. Срещу вятърни мелници неможете да се борите.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

        Първоначално публикуван от Diters Преглед на мнение
        Наясно съм, че няма как да се огради трасе с дължина 300+км. но поне може да мине пилотна кола на организатора (примерно 20-30 мин. преди първия състезателен автомобил), която да не кара със 150км/ч. и да огледа за трактори, каруци дървосекачи и всякакви други хора и опасности и да ги предупреди който трябва - така и публиката разбира , че "кервана" приближава и има шанс хора, които не са чули, за състезаниято и нямат идея за него да не се окажат на пътя на колите.

        Явно не си наясно..........

        Аз лично върших тази работа. В една малка част от трасето за един от състезателните дни на едно състезание преди две години..... НЕ СТАВА.... Все пак говорим за оффроуд, където състезателния ден е непредсказуем......... Всичко може да свърши за 4 часа, може да не свърши и за 18.......

        ПП. Прави ли Ви впечатление, че след всяко едно състезание се появяват никому неизвестни индивиди, коите започват да "леят" акъл и да обясняват как трябва да стават нещата?
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          kolio33,Diters не се хабете,няма да ви чуят. Срещу вятърни мелници неможете да се борите.

          Боги, не си прав, и го знаеш........ Чети ПП-то в мнението ми по-горе.....
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            kolio33,Diters не се хабете,няма да ви чуят. Срещу вятърни мелници неможете да се борите.
            Ами като Тенев не може да ви угоди, вземете с другите специалисти та направете едно показно как трябва да се прави състезание!
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Ами като Тенев не може да ви угоди, вземете с другите специалисти та направете едно показно как трябва да се прави състезание!
              Че аз към Пламен нямам претенций,той си свърши работата перфектно.Организира поредното състезание ,угоди на всички,прсто перфектен. Същото бе и с Кирил Панайотов в Шумен,организира перфектното състезание макар че много хора се мъчиха да му навредят.
              Претенций мога да имам към хора които се бият в гърдите че са в основата на офф-роуда в България и питат постоянно другите какво са направили,епизодични актьори има на всякъде. Не посочвам имена то се вижда от постовете им. Нека си гледат кефа,заради това съветвам момчетата да си траят понеже няма смисъл да се хабят. Великите хора падат от високо.
              Последно редактирано от banjo; 04-05-10, 18:56.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                Винаги има и от двата лагера-доволни и недоволни.Има и такива като мен,хем щастливи че са карали и спали в хубав хотел,хем нещастни от разни неуредици(би било добре ако разбера как дядя Ваня се класира)Това че за публиката трябва да има места за сеир-аз съм на същото мнение.Току виж някога и спонсори се появили,а те без някой да ги види няма за какво да дават пари.Ама що се превръща в спор не мога да рзбера.Да организираш състезание си е много сложно и за това се хващат само камикадзета (дано ги има повече)Не ги съдете за да не изчезнат и да ходим само на разходки или на селски спартакиади.
                ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                Коментар


                • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                  Хора спрете се!Много е важно,че всичко свърши без проблеми.Трасето беше много добро,това че някой не е разбрал кой от къде тръгва и къде финишира си е негов проблем.Ние имахме информация по-всяко време,благодарение на Галиано,Пламен Тенев.Въртяхме средно по 150-200км на ден за да можем да сме на постовете на време и почети винаги бяхме преди Полицията.А двама от колегите помагаха на Чавдар за да може да продължи.И това е слаба организация?
                  Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                  АСК Ален Мак

                  Коментар


                  • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                    Състезанието се проведе без инциденти
                    Последно редактирано от Венци В; 04-05-10, 21:08.
                    Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                    АСК Ален Мак

                    Коментар


                    • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                      Първоначално публикуван от vetsi71 Преглед на мнение
                      Хора спрете се!Много е важно,че всичко свърши без проблеми.Трасето беше много добро,това че някой не е разбрал кой от къде тръгва и къде финишира си е негов проблем.Ние имахме информация по-всяко време,благодарение на Галиано,Пламен Тенев.Въртяхме средно по 150-200км на ден за да можем да сме на постовете на време и почети винаги бяхме преди Полицията.А двама от колегите помагаха на Чавдар за да може да продължи.И това е слаба организация?
                      Венци това на края за помоща не трябваше да го пишеш не е към организацията
                      [FONT=Comic Sans MS]
                      [/FONT]

                      Коментар


                      • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                        Мое лично мнение е,че екипажа от Шумен(моля за извинение не помня имена)TOYOTA LK70 черввена трябва да върне купата и грамотата за Първо място,а LSD-то Цонко може да си го купи.[/QUOTE]

                        Недей така бе човек
                        Последно редактирано от tnt1111; 04-05-10, 21:26.
                        ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                        Коментар


                        • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                          Първоначално публикуван от ЦОНКО Преглед на мнение
                          Венци това на края за помоща не трябваше да го пишеш не е към организацията
                          Съжелявам ама не съм се научил да лъжа.А престави си ако ти беше закъсал???????
                          Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                          АСК Ален Мак

                          Коментар


                          • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                            Първоначално публикуван от ЦОНКО Преглед на мнение
                            Венци това на края за помоща не трябваше да го пишеш не е към организацията

                            Точно към организацията си беше! Като видях, че няма да мога да финиширам първия ден поради проблем с ел. инсталацията се обадих на организатора за да го уведомя и той изпрати Милен и Симо да ме изтеглят до Варна. Момчетата обаче ми помогнаха да се прибера на собствен ход, което беше по-добрия вариант.

                            Само не разбрах защо не е трябвало да го пише?
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Точно към организацията си беше! Като видях, че няма да мога да финиширам първия ден поради проблем с ел. инсталацията се обадих на организатора за да го уведомя и той изпрати Милен и Симо да ме изтеглят до Варна. Момчетата обаче ми помогнаха да се прибера на собствен ход, което беше по-добрия вариант.

                              Само не разбрах защо не е трябвало да го пише?
                              Чаво шегувам се не се впрягай не знам какво са ти помагали
                              [FONT=Comic Sans MS]
                              [/FONT]

                              Коментар


                              • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                                Първоначално публикуван от Diters Преглед на мнение
                                Колега Churov, мисля си, че болшинството от хората, които ходим да гледаме състезания по автомобилизъм сме повече от наясно с рисковете, които поемат състезатели и публика при едно такова мероприятие. .........Наясно съм, че няма как да се огради трасе с дължина 300+км. но поне може да мине пилотна кола на организатора (примерно 20-30 мин. преди първия състезателен автомобил), която да не кара със 150км/ч. и да огледа за трактори, каруци дървосекачи и всякакви други хора и опасности и да ги предупреди който трябва .......
                                ЗА съжаление , обаче има достаъчно безотговорни хора ,които не се съобразяват с това.Сам се сещаш ,колко невъзможно и безсмислено е да минава ,,пилотна'' кола.При старт 8,00ч ,колата за да не кара със 150км/ч трябва да тръгне в 5,00 преди изгрев - какъв ще е ефекта? Не ми е ясно ,защо съдиите трябва да знаят трасето и кому е нужно това - те просто отговарят за своето ЦП. Както и да е!
                                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                                0899187766

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X