Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

    Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
    ....Може би е преценил че не сме яли достатъчно прахоляк?
    Колега, Прахоляка никога не е достатъчен
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

      През цялото време следя темата, и колкото и да ми е неприятно искам да кажа че винаги ще има доволни и недоволни. Била съм и от двете страни на барикадата и като състезател и като съдия, /автомобилизъм/ някой може да каже че не е същото но е. В едно състезание най важно е колегианството между екипажите, нека всеки да знае че първо е отишъл да прави това което му харесва и му вдига адреналина, второ да покаже уменията си и на какво е способен той и автомобила му, и най накрая да си направи изводи до къде е усвоил умението да се наслади на надпреварата и да умее да губи. Знам че е неприятно да изгубиш или да си на по задно място но нека да приемаме че има и по добри от нас, имам много купи и грамоти, от първо в генералното до трето. но най ме е било яд когато авномобилът ме изостави в най важният момент/счупен шарнир и отсечени две дървета благодарение на които не пометох съдиите на финала на скоросната на аладжата/ За съдииството мисля че най важното е да са добре убучени и да изпълняват задълженията си по правилник, затова има такива които отчитат и такива които наблюдават спазва ли се регламента. а състезателите хубавичко да си прочитат правилника и регламента който им е раздаден предварително.
      Колкото до организаторите те са най потърпевшите тъи като се занимават със всичко свързано със една надпревера, мисля че основната награда а именно признанието и благодарностите които трябва да се отправят към тях. Не ги нападайте безпричинно те именно искат всичко между учасници съдии зрители и всички останали да е наред и всеки да получи своята доза удоволствие от една такава надпревара.
      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

        Donia,
        Недоволни винаги е имало и ще има – манталитет български.... След състезанието говирих с някои от дългогодишните състезатели и коментара беше ,,накефихме се...’’ -заради тях си струва труда!
        Изпитала си го на гърба си.... а кафето ,което обеща?
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

          Прав си винаги има нещо което ни кара да го правим отново и отново, а това е любовта към машините, рева на моторите и бензина в кръвта.
          "Не съм забравила кафето ще ти кажа и рецептата която обещах"
          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

          Коментар


          • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

            Ето коригираното генерално класиране. Поради технически причини не беше извадено времето (1ч.) за сервизния парк на номер 10 - от общото му време за трети съзтезателен ден. Това е коригирания вариант.

            Коментар


            • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

              Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
              ... След състезанието говирих с някои от дългогодишните състезатели и коментара беше ,,накефихме се...’’
              Карането беше доволно, а трасето беше добро. Първите 2 дни и част от 3-я си беше чист рали-рейд - като за бързи коли с яки мотори и окачване.

              Е, и малко повече късмет никога не е излишен ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                Цитат;
                Изключителното внимание, което ти бе отделено от спортните комисари (над 2 часа) за да ти се обясни е прецедент в историята на офроуда. Или сега както заплаши, ще раздухваш интриги.
                Решението на комисарите е документирано и изпратено във федерацията. Всички опити да ти бъде обяснено бяха посрещани от теб с аргумента: ама, ако не е така щях да съм първи. Е съжалявам за бате Петьо и за Явор, които можеха да са с класиране в големия клас, неизпълнените изисквания по сигурността им попречи да го направят.
                Това са опитни екипажи и не бива да те боли, че са по бързи от теб. Спорт е.
                ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



                Изключителното внимание което ми обърнаха спортните комисари бе продиктувано от факта,че се мъчиха два часа да ме убедят ,че навън вали сняг.Факт е по-горе написаното от мен,че двата екипажа първият ден се състезаваха в Експерт и всички го знаят включая и самите два екипажа.Комисарите ми размахваха протокол написан със задна дата и час от петък сутринта 8.30ч. за преместването на екипажите.Като сте ги допуснали трябваше да ги оставите да се борят там,защото тази грешка е ваша,а не тяхна.

                Да е честита победата на бай Петър и Здравко наистина са много опитен и добър екипаж и адмираций за Стенли и Явор малшанс ги спря в това състезание и в двата класа се обърнаха по веднъж.

                Моята реакция беше в петък вечерта когато имах първо време за деня ,а ми оставаха още два състезателни в които можех всячески да приключа това състезание и им обещах ,че дори да се счупя или завърша последен това няма никакво значение въпроса е принципен и ще се отнеса до най-високо ниво и ще информирам общественоста по всички възможни пътеки,за да може всичко да е ясно и кристално,а не напъхано в печено прасенце.

                Този спорт минава към ужасно скъпо и опасно хоби ,което ние упражняваме за удоволствие и кеф и никой като теб не трябва да ни пречи да го правим.
                Последно редактирано от ЦОНКО; 03-05-10, 19:50.
                [FONT=Comic Sans MS]
                [/FONT]

                Коментар


                • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                  Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение



                  Направо не мога да си обясня как бавния "траяладжия" Геро бе толкова бавен, че даде май 4-то време.

                  стават грешки
                  Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                  Коментар


                  • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                    Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                    стават грешки
                    Не няма грешка просто реално финиширалите автомобили бяха толкова.
                    Голяма гордост да изпревариш и да подържаш темпо с разкована Г-класа .
                    __KTM__

                    Коментар


                    • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                      Надявам се Цонко да ни държи в течение на битките си с федерацията, но според за мен това ще е загуба на време. Дори моята молба не можа да им повлияе на решението и оставиха Петър и Станислав в адвенчъра. Не знам защо някой е решил, че аз като директор на състезанието мога да оказвам влияние върху спортните комисари на федерацията. Пълни глупости.
                      Но да се знае, че за обръщението "педерас гаден" към мой колега аз предложих да няма наказание (най лекото е час).

                      Колкото до прасенцето, много вкусно беше и поканените останаха много доволни. Повеселихме се. Тези които завиждат, да ходят да се гръмнат в гората.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                        Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
                        Не няма грешка просто реално финиширалите автомобили бяха толкова.
                        Голяма гордост да изпревариш и да подържаш темпо с разкована Г-класа .
                        Боевски, НЕмой обижда "гегите" и то на разковани
                        Цветан Петров
                        "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                        0888865583

                        Коментар


                        • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Да, така е . Просто не си си направил труда да си предадеш гпс-а на финала. Липсва ти трака за деня.

                          ОК.Поне получих отговор.На мен ми хареса този тип състезание и терена и то много,липсваше ми късмет и колата изневери.А ГПС не го предадох защото бях наистина много притеснен от случката и просто тръгнах от сервизната зона(моя грешка).Евала за хотела и цената която платихме
                          Знаеш Пламене ,че организатора винаги отнася негативите
                          Последно редактирано от Yaro; 11-05-10, 09:24. Причина: Цитат.
                          ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                          Коментар


                          • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                            Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                            Боевски, НЕмой обижда "гегите" и то на разковани
                            Съжалявам ама не ни издържа в ръчичките.Явно кофти заварки на планките които държат амовете към моста.
                            __KTM__

                            Коментар


                            • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                              По относно мнението на Цонко,аз го подкрепям.Не защото ми е приятел,а защото има някой виновен който не си е свършил работата на техническия преглед.Вземам страна по въпроса понеже съм израснал в спортно семейство и съм на ясно кой го отнася.За мене лично имат вина хората извършели тех.преглед и самите състезатели.Едните не са гледали както трябва,а другите не са чели изискванията.
                              Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                              АСК Ален Мак

                              Коментар


                              • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                                Тенев чак сега разбирам защо Пламен Русев когато ме видя да говоря на масата с наблюдаващия и съдийте се нахвърли отгоре ми с обиди далеч по квалифицирани с цел да ме предизвика чак се чудя как не ми е посегнал със същата цел явно му се е сторило малко по-рисковано.......Отвратен съм.Ставаш още по черен с това ,,простено''наказание имаше много свидетели включая наблюдаващите.Аз Русев на долния ляв педал му викам съединител друг път да знаеш.

                                Стига с негативните неща по състезанието, че ще доидат в повече на всички, както и на мен вече ми доидоха, всеки да си извади изводите...........
                                Последно редактирано от ЦОНКО; 03-05-10, 22:13.
                                [FONT=Comic Sans MS]
                                [/FONT]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X