Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

    Първоначално публикуван от ЦОНКО Преглед на мнение
    Аз също имам въпрос на които не ми се отговаря вече два дена и той е как така екипажите на Петър Минчев /Здравко Здравков и Станислав Георгиев/Явор Атанасов които са подали заявки за Експерт и се борят там първия ден с ясното съзнание и знанието на всички като ги имаше и в предварителните резултати за деня без наказанията ,вторият ден биват изместени в клас Адвенчер.Отговорът беше уклончив ,че не отговаряли на изискванията на Експерт.Организатора и назначените съдий не си правят труда даже да се осведомят за резултатите от теническия преглед.Прецедент в офроуда и против всички правилници да се местят състезатели от един клас в друг по средата на състезанието, което обърква тактиката,стратегията и класирането и в двата класа.
    Цонко тук те подкрепям и аз също искам да видя отговора.
    Как ги одобряват за експерта а после ги местят.

    Коментар


    • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

      Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
      Цонко тук те подкрепям и аз също искам да видя отговора.
      Как ги одобряват за експерта а после ги местят.
      абе пална каша ,никои нищо не казва

      Коментар


      • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

        Първоначално публикуван от roki_75 Преглед на мнение
        Венци. Вчера на трофито всички ли финишираха??
        Геро и извън времето за финал- Митака.
        Тойотата се счупи а на Матей от Русе алтернатора.

        Утре снимки,че сега се прибрах от Варна.
        Последно редактирано от venci67; 02-05-10, 23:23.
        TOYOTA LJ70 3D Common Rail
        TOYOTA BJ40 3.5D
        Венци 0887551059

        Коментар


        • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

          Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
          а на Кольо от Русе алтернатора.

          .
          Матей се казва колегата от Русе, не Кольо.

          Коментар


          • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

            Моля някой да публикува снимки от трофи дните.
            Благодаря

            Коментар


            • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

              Здравейте,

              Преди час се прибрах от Варна, където през уикенда се проведе първия кръг от Националния шампионат по офроуд. Организаторът и директор на състезанието Пламен Тенев и неговата съпруга Калина се включиха с всички сили в кампанията за набиране на средства за лечението на Андрей.
              Промениха протокола по награждаване като водещия точно преди да обяви победителите прикова вниманието на състезатели, журналисти, официални лица и публика с житейската драма на Андрей и призова всички да пуснат по нещо в касата. Ефектът беше поразителен не само заради тежката диагноза, но и поради факта, че повечето състезатели познават Андрей лично и не са знаели за състоянието му.
              Събраните средства ще бъдат внесени в банковата сметка.

              Благодаря на Калина и Пламен от сърце. Благодаря на всички които дариха днес на състезанието във Варна. Вашите имена няма как да изпишем, но въпреки анонимни вие подкрепихте една наистина сериозна кауза.

              Събраната сума е 765,90 лв.

              С поздрав
              Александър Ковачев

              P.S. Пиша по изключение чрез никнейма на Gladiator поради техн. причини
              www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
              тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

              Коментар


              • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
                Матей се казва колегата от Русе, не Кольо.
                Мислех си за Кольо от Шумен
                ,щото вчера правихме "БАРБЕКЮ ТРАСЕ" заедно, докато чакахме 5 часа за трасе 50-60 км. та се обърках.
                TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                TOYOTA BJ40 3.5D
                Венци 0887551059

                Коментар


                • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                  Събраната сума е 765,90 лв.

                  С поздрав
                  Александър Ковачев
                  ---------------------------------------------------------------------

                  Имало и истински Хора,
                  но за мащаба на мероприятието......
                  а касичката стоеше през цялото време на рецепцията.

                  Дано всички колеги пропуснали или неразбрали и имащи възможност
                  да помогнат.
                  TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                  TOYOTA BJ40 3.5D
                  Венци 0887551059

                  Коментар


                  • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                    Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                    Дисквалифициран????ЗАЩО???Наказания ДА,ама да ми обясни някой!!!!
                    Може Би защото щях да утрепя невнимателен колега и на сервизна зона прецених че не ми е на късмет това състезание. ...

                    Първо искам да ти се извиня още веднъж, че не успяхме да те предупредим достатъчно навреме и да ти благодаря, че въпреки това успя да завиеш.

                    За съжаление, бяхме останали с погрешното впечатление, че след предишното ни спиране по технически причини са ни задминали всички от "Експерт" и не очаквахме след нас да има "бързи влакове".
                    И също така за съжаление, на мястото нямаше никаква възможност да изкарам колата извън пътя поради страничния наклон, на който нямаше да има никакъв шанс да я задържа на крика за да сменя пръснатата джанта.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                      Уважаеми колеги,
                      понеже се задават въпроси за това защо са били преместени заявени за участие в клас Експерт състезатели в клас Адвенчър, отговорът е много лесен - просто защото не отговарят на изискванията за класа, които самите вие сте въвели. А затова, че не са били предупредеви или че не са знаели изискванията въпросът също е с лесен отговор. Всеки състезателен екип получи преди техническия преглед протокол, който сами си попълват и заявяват класа за участие. В него черно на бяло е написано какво се изисква за клас експерт - система, колани, предпазна клетка и т.н. Всеки, който е имал проблеми по колата е бил предупреден и му е било показан проблема, който е фиксиран в протокола и е докладван на спортните комисари. Те и само те са единствените, които определят кой да участва или не, и в какъв клас след доклада на техническата комисия.

                      С уважение

                      инж. Иля Селиктар, член на РТК към БФАС от 1980-а г. насам

                      Коментар


                      • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                        Първоначално публикуван от ЦОНКО Преглед на мнение
                        Аз също имам въпрос на които не ми се отговаря вече два дена и той е как така екипажите на Петър Минчев /Здравко Здравков и Станислав Георгиев/Явор Атанасов които са подали заявки за Експерт и се борят там първия ден с ясното съзнание и знанието на всички като ги имаше и в предварителните резултати за деня без наказанията ,вторият ден биват изместени в клас Адвенчер.Отговорът беше уклончив ,че не отговаряли на изискванията на Експерт.Организатора и назначените съдий не си правят труда даже да се осведомят за резултатите от теническия преглед.Прецедент в офроуда и против всички правилници да се местят състезатели от един клас в друг по средата на състезанието, което обърква тактиката,стратегията и класирането и в двата класа.
                        Като гледам ген.класиране щахме да отразим стълбичка ако експертите бяха останали в класа си.За първи и можеби последен път се качвам на джип.Лично аз неуспях да се "зарибя" даже макар и с усмивка налице съм леко угорчен.

                        П.П.И аз имам въпрос към организатора.Как пусна бавно движещи се траяладжий третия ден по трасето неучастващи в класирането?Може би е преценил че не сме яли достатъчно прахоляк?
                        __KTM__

                        Коментар


                        • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                          Първоначално публикуван от Христо Преглед на мнение
                          Сам виждаш, имало е наблюдаващи!!!
                          Честито на победителите.
                          Да се надяваме ,че Жоро наблюдаващия ще си свърши работата в докладната и ще остави отворена врата за произвола в това и бъдещите състезания.
                          [FONT=Comic Sans MS]
                          [/FONT]

                          Коментар


                          • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                            Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
                            П.П.И аз имам въпрос към организатора.Как пусна бавно движещи се траяладжий третия ден по трасето неучастващи в класирането?Може би е преценил че не сме яли достатъчно прахоляк?
                            "Бавно движещите траялджии" стартираха последни и няма как да сте дишали прахоляка им щом сте толкова бързи
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                              Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                              Може би някой по вещ от мен ще ми обясни?!
                              Колеги?!Дали има нещо което не знам от правилника на БФАС?
                              Да, така е . Просто не си си направил труда да си предадеш гпс-а на финала. Липсва ти трака за деня.

                              Първоначално публикуван от ЦОНКО Преглед на мнение
                              Аз също имам въпрос на които не ми се отговаря вече два дена ...
                              ...Отговорът беше уклончив ...
                              Изключителното внимание, което ти бе отделено от спортните комисари (над 2 часа) за да ти се обясни е прецедент в историята на офроуда. Или сега както заплаши, ще раздухваш интриги.
                              Решението на комисарите е документирано и изпратено във федерацията. Всички опити да ти бъде обяснено бяха посрещани от теб с аргумента: ама, ако не е така щях да съм първи. Е съжалявам за бате Петьо и за Явор, които можеха да са с класиране в големия клас, неизпълнените изисквания по сигурността им попречи да го направят.
                              Това са опитни екипажи и не бива да те боли, че са по бързи от теб. Спорт е.

                              Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
                              Като гледам ген.класиране щахме да отразим стълбичка ако експертите бяха останали в класа си.За първи и можеби последен път се качвам на джип.Лично аз неуспях да се "зарибя" даже макар и с усмивка налице съм леко угорчен.

                              П.П.И аз имам въпрос към организатора.Как пусна бавно движещи се траяладжий третия ден по трасето неучастващи в класирането?Може би е преценил че не сме яли достатъчно прахоляк?
                              Направо не мога да си обясня как бавния "траяладжия" Геро бе толкова бавен, че даде май 4-то време.
                              Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 03-05-10, 09:30.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • До: ВАРНА ОФРОУД 2010 (двайсет-десет)

                                Малко кадри и от мен
                                Към участниците : Рespect!!!
                                Към организаторите - помислете повечко за публиката - липсата на информация вреди на всички.

                                Късмет!

















                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X