Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

    Тъй като Кранево е малко населено място и в момента сме извън активния туристически сезон, трябва да ви предупредя, че повреме на провеждането на състезаниято, НЯМА отворена банка в Кранево. Уви няма и работещ банкомат. Най-близките места с банкомати са к.к." Албена" и к.к. " Златни пясъци". А най-удобно е Варна.

    По тази причина моля планирайте нареме финансовите си потоци и активи.


    Заб. По трасето също няма банкомати и отворени банкови офиси.
    Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
    NULLA TENACI INVIA EST VIA

    Коментар


    • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

      Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
      ... По трасето също няма банкомати и отворени банкови офиси.

      E какво, съдиите кредитни карти не приемат ли?
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        E какво, съдиите кредитни карти не приемат ли?
        Трудно ни е да поставим мобилни ПОС терминали в гората.
        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
        NULLA TENACI INVIA EST VIA

        Коментар


        • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

          Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
          Ааа, не има си организатори ,аз само малко съм замесен...
          Обаче май се досещам на кой ... ако има грешка по трасето.

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          E какво, съдиите кредитни карти не приемат ли?

          Само с пин-кода и неупотребявани!
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

            има ли бланка за записване за участие и ако има къде да я намеря, че нещо не я виждам и на кой мейл да я изпратя.

            Коментар


            • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

              Първоначално публикуван от MARTUCI Преглед на мнение
              има ли бланка за записване за участие и ако има къде да я намеря, че нещо не я виждам и на кой мейл да я изпратя.
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...8&postcount=22
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                Първоначално публикуван от MARTUCI Преглед на мнение
                има ли бланка за записване за участие и ако има къде да я намеря, че нещо не я виждам и на кой мейл да я изпратя.
                Има ги на втора страница на тази тема.
                Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                NULLA TENACI INVIA EST VIA

                Коментар


                • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                  Ако знаете само каква подготовка е за това сьстезание в питстопа на Вромос и всичко става в последния момент.Аз лично много се надявам все една от колите да успеем да сглобим...и да не се разпадне И дано да завали на 1 ви
                  ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                  Коментар


                  • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                    Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                    Тъй като Кранево е малко населено място и в момента сме извън активния туристически сезон, трябва да ви предупредя, че повреме на провеждането на състезаниято, НЯМА отворена банка в Кранево. Уви няма и работещ банкомат. Най-близките места с банкомати са к.к." Албена" и к.к. " Златни пясъци". А най-удобно е Варна.

                    По тази причина моля планирайте нареме финансовите си потоци и активи.


                    Заб. По трасето също няма банкомати и отворени банкови офиси.
                    Съжелявам колега, но не давай погрешна информация за банкоматите.
                    Колеги работещи банкомати ИМА !!!
                    Ние имаме къща в Кранево и аз лично знам за поне 3, а някой ако не може да ги намери може да ми се обади ще бъда на стартовата позиция 0885114702-Марин, само за тези които не знаят, а те са повечето на 14 год. съм някой да не се изненада ако се обади и му вдигна, което е на 100% вероятно
                    Така че, за банкомати НЕ се притеснявайте, има.

                    П.П.-След старта (от центъра на селото) маршрута към осеново ли е ?
                    [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                    Марин Маринов - 0885114702

                    Коментар


                    • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                      Първоначално публикуван от NooS Преглед на мнение
                      П.П.-След старта (от центъра на селото) маршрута към осеново ли е ?
                      Е на теб ли ще кажат,то няма инфо за зрителите ,ти пък питаш за такива неща
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                        кога ще узнаем каде ще са по интересните места за публиката
                        и трите състезателни дни ли е рали, ще има ли затворен етап......
                        може и да го пише някъде, ама аз да несъм обърнал внимание.
                        Успех на СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ

                        Коментар


                        • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                          Първоначално публикуван от jivo_pr Преглед на мнение
                          кога ще узнаем каде ще са по интересните места за публиката
                          и трите състезателни дни ли е рали, ще има ли затворен етап......
                          може и да го пише някъде, ама аз да несъм обърнал внимание.
                          Успех на СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ
                          Днес ще кажат къде ще може да се гледа ,до колкото знам третият ден ще е затворен кръг
                          http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                          Коментар


                          • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                            Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                            .. до колкото знам третият ден ще е затворен кръг
                            Дали?

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            отговарям "веднага" на поставените въпроси.
                            трасето: - 3 дни навигация, общо към 230 км.


                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...2&postcount=52
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Дали?
                              Надявам сеНо явно няма да има .
                              http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                              Коментар


                              • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                                Първоначално публикуван от NooS Преглед на мнение
                                Съжелявам колега, но не давай погрешна информация за банкоматите.
                                Колеги работещи банкомати ИМА !!!
                                Ние имаме къща в Кранево и аз лично знам за поне 3, а някой ако не може да ги намери може да ми се обади ще бъда на стартовата позиция 0885114702-Марин, само за тези които не знаят, а те са повечето на 14 год. съм някой да не се изненада ако се обади и му вдигна, което е на 100% вероятно
                                Така че, за банкомати НЕ се притеснявайте, има.

                                П.П.-След старта (от центъра на селото) маршрута към осеново ли е ?
                                Информацията за банкоматите ни е дадена от хотела. И съмнението е, не че няма банкомати, а че няма да са заредени за празниците. Затова пуснахме такова предупреждение, за да няма неприятно изненадани.
                                Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                                NULLA TENACI INVIA EST VIA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X