Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

    Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
    Виждам състезатели, които не спят все още ...
    А бе, нали знаеш ... предстартова треска
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

      Късмет на всички стискам палци

      Коментар


      • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

        на всички състезатели безаварино състезание и много забавления на гледачите да гледат и да се учат

        Коментар


        • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

          Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
          Възможно е. Алекс влиза понякога вечер, той ще ме поправи. Утре при записването, ще се коригират подобни грешки.
          Изглежда Алекса е минал на нафта!
          0888 69 88 72
          https://www.youtube.com/channel/UC2lB8CKbb5eIV1Aj8ikgayw

          Коментар


          • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

            Успех на всички и от мене ! Варна винаги ми е било любимо състезание. Жалко само, че не съм там... И да качвате снимки и коментари ЕЙ!
            Пърси, за тебе се отнася!

            Коментар


            • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

              Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
              Успех на всички и от мене ! Варна винаги ми е било любимо състезание. Жалко само, че не съм там... И да качвате снимки и коментари ЕЙ!
              Пърси, за тебе се отнася!
              И защо така тази година те няма? Аз се надявах да пием бира с кебапче. УСПЕХ И ОТ МЕН
              Човек се учи с много практика:D

              Коментар


              • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                Успех на всички и от мене ! Варна винаги ми е било любимо състезание. Жалко само, че не съм там... И да качвате снимки и коментари ЕЙ!
                Пърси, за тебе се отнася!
                Мите,жалко е, че няма да можеш да се насладиш за втора поредна година на състезанието
                Но ще се опитаме да ви направим съпричастни, доколкото ни позволят силите и техниката в доста моменти от борбата по трасето
                "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                Коментар


                • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                  Успех и от мен. Ако времето е като тук, сам сигурен, че състезанието от рали ще се превърне в трофи.
                  Очаквам снимки и репортажи!

                  Коментар


                  • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                    Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                    Мите,жалко е, че няма да можеш да се насладиш за втора поредна година на състезанието
                    Но ще се опитаме да ви направим съпричастни, доколкото ни позволят силите и техниката в доста моменти от борбата по трасето
                    На Вас разчитам.

                    Коментар


                    • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                      Ще имаме опертатори и фотографи и в дън горите....
                      Има и интернет по трасето.
                      Местата за зрители са от най-атрактивните, ще се вижда как джипки правят това-онова.
                      Жалко за Фулдата, за Върбанов и Карбоня.
                      За няколко дни ще се срещаме по рядко из Варна и Портала, но ще сме по гори, дерета и ливади, както и в Кранево.
                      Успех на зрителите и феновете!
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                        Здравеи те на всички аз съм от Краневи и исам да попитам каде да отида да по зяпам малко състезанието......... каде ще е наи добре.... благодаря ви предварително

                        Коментар


                        • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                          след днешния дъжд няма съмнение,че ще бъде интересно.успех на всички участници.

                          Коментар


                          • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                            Здравейте кога се очаква публикуването на координатите за утрешният състезателен ден 02.05, много голяма мъгла е всичко това къде може да се гледа сътезанието, човек да иска, няма как да разбере.

                            Коментар


                            • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                              Първоначално публикуван от lipi Преглед на мнение
                              Здравейте кога се очаква публикуването на координатите за утрешният състезателен ден 02.05, много голяма мъгла е всичко това къде може да се гледа сътезанието, човек да иска, няма как да разбере.
                              Явно не искаш достатъчно. На 9стр. има информация за 2май.

                              Коментар


                              • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                                Нещо или съм се объркал или има промяна не беше ли днес първият състезателен ден, с дадените координати от 9та страница sorry за недоразумението, ама съм и аз
                                Последно редактирано от lipi; 01-05-09, 19:18.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X