Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

    За почитателите на оф-роуда от Форума, качваме предаването, което не можа да се излъчи миналата неделя по ББТ и ще бъде излъчено предстоящата неделя от 13.30 часа по ББТ, ако не взривят някой стадион.
    Приятно гледане!


    https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...Varna%20rally/

    Коментар


    • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

      Хубаво видео,ще чакам и другите две.

      Само да уточня че през първия ден нямаше грешка в пътната книга,въпросния път който се спускаше в гората след азимута в полето беше точно до камъка който беше отбелязан в ситуацията.Грешката е само на навигаторите че не си разчитат картинките.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Само да уточня че през първия ден нямаше грешка в пътната книга,въпросния път който се спускаше в гората след азимута в полето беше точно до камъка който беше отбелязан в ситуацията.Грешката е само на навигаторите че не си разчитат картинките.

        RB Patrol Team

        Коментар


        • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          ...Само да уточня че през първия ден нямаше грешка в пътната книга,въпросния път който се спускаше в гората след азимута в полето беше точно до камъка който беше отбелязан в ситуацията.Грешката е само на навигаторите че не си разчитат картинките.
          И аз така мисля, перфектен роудбук, направо извънземен...за извънземни......и четлив...особено на скорост

          Коментар


          • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            Хубаво видео,ще чакам и другите две.

            Само да уточня че през първия ден нямаше грешка в пътната книга,въпросния път който се спускаше в гората след азимута в полето беше точно до камъка който беше отбелязан в ситуацията.Грешката е само на навигаторите че не си разчитат картинките.
            Хич не си разбрал къде е грешката. И проблема е в това, че за първите пътя не се виждаше, а беше нарисуван като ясно видим.

            Коментар


            • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

              Я не винете организаторите, Мойта нива я нямаше в картата а всички караха до дерето,ама сега да знаете каъв ров има трудничко ще да го минете, а който влезе в дупката незнам и лебедка ще помогне ли.
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                БАГОДАРЯ ТИ ЗОРЕ,за репортажа,спести ми една седмица чакане пред телевизора

                Коментар


                • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                  [QUOTE=djipar69;380716]И аз така мисля, перфектен роудбук, направо извънземен...за извънземни......и четлив...особено на скорост



                  Тодоре, поучи се от грешките на другите и за следващото твое състезание очаквам описанията да са написани поне с техничвски шрифт или още по добре да са печатни.....А и защо вместо да рисувш ситуацията не поставиш направо снимки ,че да е още по ясна.
                  --------------------------------------------------------------
                  Ал. Иванов
                  +359888561561

                  Коментар


                  • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                    Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                    Тодоре, поучи се от грешките на другите и за следващото твое състезание очаквам описанията да са написани поне с техничвски шрифт или още по добре да са печатни.....А и защо вместо да рисувш ситуацията не поставиш направо снимки ,че да е още по ясна.
                    Алекс/Валя, понеже пропуснахте "Троян Трофи 2008" и не сте забелязали, че описанията ми са печатни, точките са номерирани и роудбука беше подвързан, а за снимките на картинките е добра идея и ще я опитам
                    Някой друг според мен не се е поучил от опита на другите... Ето ти страници от Пътната книга за публиката и за състезателите на "Троян Трофи 2008"...



                    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 14-05-08, 07:18.

                    Коментар


                    • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                      Алекса имаше в предвид СЛЕДВАЩОТО ти състезание, а не троян.
                      все още нямаме единен стандарт по изгледа на роудбука. На мен повече ми допадат схемите с легендата от спортното ориентиране. въпрос на вкус.
                      най-много ми харесват на Терзиев записките.
                      а иначе може и със златен прах да го поръсиш.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                        Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                        ... все още нямаме единен стандарт по изгледа на роудбука ...
                        А не би било зле ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                          Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                          . На мен повече ми допадат схемите с легендата от спортното ориентиране. въпрос на вкус.
                          .
                          Когато се занимавах със спортно ориентиране се движехме по карта и компас, а не по пътна книга Предполагам от тогава насам няма промени в този спорт. В картата има данни за релефа и заобикалящата те действителност, нещо което в книгата липсва, така,че легендата може би не е достатъчна напълно
                          Живей за всеки дъх!

                          Коментар


                          • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                            Да ви се неначуди човек , за какви неща се дърлите !!!
                            За картинките по роудбука ,гарантирам , че няма никаква грешка.Метражите също са верни.
                            ПС Имате късмет ,че аз не съм го писал роудбука - почерка ми е като на лекар с 20 год . стаж
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                              roumen5
                              Утвърден участник
                              | +ПЛ |

                              по смисленото ти писане относно пътната книга за "Варна 2008"
                              мисля че броя на участията ти в състезания по ориентиране и офроуд са еднакви.

                              В пътната книга:
                              - никаде няма релеф
                              - ползват се линейни ориентири
                              - отбелязва се ситуация по разстояние
                              - отбелязана е вида растителност: иглолистна, широколистна гора,
                              открити пространства, самостоятелни дървета, групи храсти
                              - на брифинга всеки има право на въпроси и отговор по пътната книга.
                              Моляте задавай въпросите си по пътната книга предварително на брифинга, а не във форума.
                              Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 14-05-08, 18:42.
                              siko

                              Коментар


                              • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                                Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                                Когато се занимавах със спортно ориентиране се движехме по карта и компас, а не по пътна книга Предполагам от тогава насам няма промени в този спорт. В картата има данни за релефа и заобикалящата те действителност, нещо което в книгата липсва, така,че легендата може би не е достатъчна напълно
                                прочети моля пак какво съм написал.
                                казвам че ми допадат схемите от спортното ориентиране, а не че ги ползваме. нали?
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X