Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЮБИЛЕЙ 15 ГОДИНИ СЪСТЕЗАНИЕ - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЮБИЛЕЙ 15 ГОДИНИ СЪСТЕЗАНИЕ - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

    Познавахме се от някъде, но някак паметта вече ми изневерява.
    Някакви спомени ли имам или беше сън, преди 15 години, когато се събрахме за първи път край Варненско.
    Първия кръг от Националния шампионат по крос-кънтри за насоящата година започва на 4 май.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

  • #2
    От: ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

    Ще е весело.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

      Само рали ли?
      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
      0896 846 246

      Коментар


      • #4
        От: ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

        Естествено, че ралито ще е само за автомобили от класове т1,т2, т3 и няколко атв без използване на лебедки.
        Високопроходимите ще получат нови трасета с много екстремни зони, красива природа и опростена навигация.
        Ще има и клас за любителите на хубавите разходки. Без изисквания, само с наличен gps.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #5
          От: ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

          Кой район?
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            От: ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
            Ще има и клас за любителите на хубавите разходки. Без изисквания, само с наличен gps.
            Опа,аз вече съм в този клас и се абонирам.
            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

            Коментар


            • #7
              От: ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Кой район?

              Тайна
              В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
              TLC-80 1HD-FT

              Коментар


              • #8
                От: ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

                Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                Опа,аз вече съм в този клас и се абонирам.
                Добре е да споделиш с приятели. Комбинацията от почивни дни, приятен хотел на достъпни цени и три дни разходки с приключение е много добра.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #9
                  От: ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

                  Участваме на това мероприятие в клас Т-2 Но преди това има две други състезания, и се молим всичко да е наред. Ще се радвам, да се запишат и другите в тази група, за да покараме и да има някаква интрига в тази надпревара. Дано хотела е добър, както минали години, и да си изкараме добре. Успех!
                  0887 526 564/ 0897 933 755 /

                  Коментар


                  • #10
                    От: ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

                    Първоначално публикуван от РОСЕН РАЙЧЕВ Преглед на мнение
                    Тайна
                    Аааа.Пише Черно море.
                    GSM 0888 611 289; 0877 611 289

                    Коментар


                    • #11
                      От: ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

                      Кога, къде и кво ще има
                      Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                      АСК Ален Мак

                      Коментар


                      • #12
                        От: ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

                        Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                        Участваме на това мероприятие в клас Т-2 Но преди това има две други състезания, и се молим всичко да е наред. Ще се радвам, да се запишат и другите в тази група, за да покараме и да има някаква интрига в тази надпревара. Дано хотела е добър, както минали години, и да си изкараме добре. Успех!
                        Карайте си яко и пазете ресурса. Гарантирам, че при нас ще има много за каране и много за разправяне.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #13
                          От: ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Някакви спомени ли имам или беше сън, преди 15 години, когато се събрахме за първи път край Варненско.
                          Toлкова ли минаха? Пазиш ли клипа с Анатоли, който беше за анонс и превю на първото състезание, да го пуснеш тук?
                          "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                          „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                          Коментар


                          • #14
                            От: ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

                            А разходкажиите ще могат ли от време на време да поглеждат как карат "батковците"?
                            Ако да и аз съм там.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД РАЛИ 4-6 май 2018

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              Добре е да споделиш с приятели. Комбинацията от почивни дни, приятен хотел на достъпни цени и три дни разходки с приключение е много добра.
                              Ще споделя,разбира се.А комбинацията я знам много добре и много я ценя.От 2010 насам не съм участвал само 2 пъти и то по сериозни семейно-здравословни причини.
                              Дано и трасетата да са подходящи за неподготвени джипки, че аз мойта още не съм я прежалил и не искам да прилича на смачкана консервна кутия.ама живот и здраве-каквото предложите, такова-пък кой до където прецени и може.
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X