Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варна 2017 - снимки от екстрем 5, ден 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Варна 2017 - снимки от екстрем 5, ден 2

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Да не помогнеш на колега в безизходица е най голямата тъпотия която някой може да сътвори. Ние помогнахме на Краси доктора, че се беше заковал в един трап пред обръщане, той се мъчи с Патрола на Борко и Стоян. После и ние го пробвахме, но беше като Титаник. В момента в който борбата стане за кило кръв и метър кожа се отказвам. И Кажете на Мехата да ми ремонтира лебедката, че ще му изпия Джака. Да го е яд.
    И крикове започна да гълташ. Факир.
    GSM 0888 611 289; 0877 611 289

    Коментар


    • #17
      От: Варна 2017 - снимки от екстрем 5, ден 2

      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
      Едно незабравимо преживяване.Видях се със приятели .Запознах се със нови .Покарахме ....губихме се ....спирахме да почиваме щото Чаро не може да пуши и да гледа роодбука и в същото време да нулира и да отмята коя точка сме минали .Жалко че няма снимков материал от последния екстерем ...там по едно време се чуваше само -дайте шегел... прикачи.... дайте колан...Благодаря на орга тима.Благодаря на Качето че ни даде дрелка да поправим лебетката.Благодаря на Комаровски.
      Офроудът е най-безмисления, труден и скъп начин да достигнеш до място, на което...нямаш никаква работа!...Но пък е забавно!

      Коментар


      • #18
        От: Варна 2017 - снимки от екстрем 5, ден 2

        Първоначално публикуван от lubomir dimitrov Преглед на мнение
        И крикове започна да гълташ. Факир.
        Джак бре, не джек. Джак е лекарството на Мехата. Малко е кофти, щото ще умре(вероятно), а мен ще ме съдят за предумишлено убийство, по особено мъчителен за жертвата начин.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #19
          От: Варна 2017 - снимки от екстрем 5, ден 2

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

          @Милен-Миленчо, аз бих се срамувал, ако хората дърпат джипа ми, а аз снимам. Ма то с такъв навигатор-такова класиране.
          Ти трябва да се срамуваш,че имаш 11 000 коментара и нито един СМИСЛЕН!!
          А относно класирането......по-добре 4-то място отколкото изтрити отпечатъци от клавиатурата в къщи!
          "АСК ЗАГОРА 4х4"
          0897937797....по всяко време!

          Коментар


          • #20
            От: Варна 2017 - снимки от екстрем 5, ден 2

            Миленчо, като направиш състезания колкото мен-имаш право да ме бъзикаш както си искаш.
            Сега е ред да се позасрамиш малко.

            Аз спирам да се занимавам с теб.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #21
              От: Варна 2017 - снимки от екстрем 5, ден 2

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Миленчо, като направиш състезания колкото мен-имаш право да ме бъзикаш както си искаш.
              Сега е ред да се позасрамиш малко.

              Аз спирам да се занимавам с теб.
              Ако направя толкова много провали в състезания колкото теб наистина ще ме е срам
              А сега за пръв път ще вземеш правилно решение като спреш да се занимаваш с мен!!
              "АСК ЗАГОРА 4х4"
              0897937797....по всяко време!

              Коментар


              • #22
                От: Варна 2017 - снимки от екстрем 5, ден 2

                Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                Ако направя толкова много провали в състезания колкото теб наистина ще ме е срам
                А сега за пръв път ще вземеш правилно решение като спреш да се занимаваш с мен!!
                Явно не го познаваш!
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • #23
                  От: Варна 2017 - снимки от екстрем 5, ден 2

                  Коле, моите уважения, но само искам да ти кажа, че от българските екипажи в клас Прото най -добрите Карачи са именно Любо и Милен , и многобройните им класирания го доказват!
                  Като машина, може би са втори след Францовата, но момчетата си могат и заслужават най-малко уважение от всички нас!
                  Знам какво те дразни, но по-добре мълчи.....не всички сме еднакви..!
                  Тези, които бяха там знаят защо така стои класирането и какви бяха обстоятелствата!
                  Но това е офроуда........, не се хабете излишно!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Варна 2017 - снимки от екстрем 5, ден 2

                    Ааа, аз се забавлявам.
                    Знам много добре кой кой е в българския офроуд, нямам нужда да ми обясняваш.
                    Сега да не се натовариш и ти, аз с най-добри чувства, ма все така ми излиза, че нещо не можем да се разберем. И стават диалози.

                    Здраве и късмет на всички!
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X