Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

    Времето лети доста бързо и за състезанието в класовете ПРОТО, МОД и СТАНДАРТ ще се използва тази тема.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

  • #2
    От: ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

    След като Ицо мина с ML-а по трасето на СТАНДАРТ,и аз го пробвах с Y-260.
    Три дни забавление.Общо 300 км., като 3-ти ден е 78км.
    Трофи с елементи на рали и много свини в трасето.
    Поражения-само един счупен ресьор.
    GSM 0888 611 289; 0877 611 289

    Коментар


    • #3
      От: ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

      Първоначално публикуван от lubomir dimitrov Преглед на мнение
      След като Ицо мина с ML-а по трасето на СТАНДАРТ,и аз го пробвах с Y-260.
      Три дни забавление.Общо 300 км., като 3-ти ден е 78км.
      Трофи с елементи на рали и много свини в трасето.
      Поражения-само един счупен ресьор.
      Този, ресьорният джип,втори ден ме боли гърбът.

      Коментар


      • #4
        От: ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

        Има ли вече списък с участници. За Стандартен в правилника е заложено трасе до 150 км. за трите дни. Тук се готви 300 км.

        В Шампионата целим по-ниска скорост в клас Стандартен. Колегите имат опасение да не се получи много бързо трасе и прекалено дълго спрямо заложеното в правилника.

        Коментар


        • #5
          От: ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

          При полужение, че е много, на мен хартия за роудбуци не ми се свиди, просто ще Им пратим финала на 50-ти километър точно и готово. Средна скорос 25 км/ ч и ще карат точно два часа.

          Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
          ?...

          В Шампионата целим по-ниска скорост в клас Стандартен. Колегите имат опасение да не се получи много бързо трасе и прекалено дълго спрямо заложеното в правилника.
          с риск да влезем в спор ще кажа, че ниската скорост( колко ниска) и това кой, как кара са несъвместими. Тъй като не съм виждал еталон за напълно проходим път по който да не може да се кара бързо( субективно), мисля че така поставения критерий в правилника е достатъчен.
          Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 18-04-16, 18:04.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #6
            От: ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
            Има ли вече списък с участници. За Стандартен в правилника е заложено трасе до 150 км. за трите дни. Тук се готви 300 км.

            В Шампионата целим по-ниска скорост в клас Стандартен. Колегите имат опасение да не се получи много бързо трасе и прекалено дълго спрямо заложеното в правилника.
            Бях навигатор на Любо Димитров вчера когото се проверяваше трасето на ден 3 за СТАНДАРТНИЯ клас.Трасето си е истинско трофи.....коловози,деренца,изкачвания,спускания,преминава се през десетина рекички...ралиджийски елементи почти няма.Тези 78 км ги минахме мисля за около 5 часа като на почти всяка точка спирахме да проверяваме картинката на пътната книга и разстоянието.Състезателите са дошли за това,да карат,нека да уважим труда на човека постарал се да направи трасето,по-добре ли е да се кара някакво затворено трасе което се минава за 5 минути ? Този клас ще кара по съвсем различни трасета от модифициран и прото и е невъзможно да се получат проблемите като на Трявна.Екстреми според мен имаше на 1-2 места,но всичко зависи от правилната преценка и подхода,лебедка не сме ползвали понеже бяхме с Патрол При положение че ще се стартира около 10:00 часа,съвсем нормално е състезателите да покарат 4-5 часа.
            Последно редактирано от GEORGI Y60; 18-04-16, 18:45.
            NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
            ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

            Коментар


            • #7
              От: ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

              Нека да има километри да си покараме
              TT-Tuning Team
              АСК Добрич

              Коментар


              • #8
                От: ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                Има ли вече списък с участници. За Стандартен в правилника е заложено трасе до 150 км. за трите дни. Тук се готви 300 км.

                В Шампионата целим по-ниска скорост в клас Стандартен. Колегите имат опасение да не се получи много бързо трасе и прекалено дълго спрямо заложеното в правилника.
                Стояне имам над 50 трофи състезания с 8 часова продалжителност до затваряне на етапа.,100-120 км трасе 2-4 екстрема ,лебедка рядко тапи помня една/за 30мин/
                спиране на времето /това се появи сега от разбиращи,в Европа при трофи и рали го няма/ нормално преминаване 4 ч-5ч.
                етап 50 км екстреми 3 лебедки 3 по 20 метра тапи 2 по 30 мин нормално преминаване 4-5 часа.Състезателите избират.
                Както Пламен е написал финала е лесен -къде искате.

                Коментар


                • #9
                  От: ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                  Както са го направили така. Мен ме притеснява след състезанието да няма пак претенции и т.н. Дълги писания, анализатори, правилници и така.

                  В едно състезание петък - неделя, последният ден би трябвало да е по-къс за да приключи и награждаването до към 15:00-15:30. София - Варна си е път, а понеделник хората са на работа.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                    Да след състезание всички след 1 место имат претенций /ако не беше това унова щях да съм..../.Правелника в момента е деистващ но и препорачителен по някои точки а като пробваме различни неща всичко ще нареди.Все пак аз като карам в състезание С.Загора 3 дена по 50км а пътувам 600, сервиз хотел ,съжелявам но няма да доида.
                    Красотата наТрофито е навигация и азимути ,тук се доказва екипажа а лебедката е съоражение за спасяване
                    Последно редактирано от delfin; 18-04-16, 21:50.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                      Малко да раздвижа прототипа.

                      ПРОТОТИП
                      1. Стоян Францов / Николай Асов; Сузуки Змота; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
                      2. Педро Пинто / Андрей Пиедемонте; SEAT LEON; Pink Panther - Румъния
                      3. Роберт Тутуяну / Валентин Киобану; Тойота Прото; Румъния
                      4. Андрей Мусетаеану / Сорин Меленте; Мерцедес Прото; Румъния
                      5. Костин Фантана / Виорел Огнеан; Рейндж Ровър Прото; Румъния

                      Класът вече си има минималната бройка участници и ще си е пълноправен клас на Варна.

                      Само оранжевият звяр от Кърджали се губи, дано успее и той да дойде. Ще ми е интересно с големите батковци да се премеря.
                      Последно редактирано от Стоян Францов; 26-04-16, 18:20.

                      Коментар


                      • #12
                        От: ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                        Това е добре.
                        Радвам се че ще се запълни минимума за най-големия клас.
                        Нещо слабо участие от към клас Стандарт?!
                        "АСК ЗАГОРА 4х4"
                        0897937797....по всяко време!

                        Коментар


                        • #13
                          От: ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                          Актуален списък на подадените заявки ТУК
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          [url]www.4x4varna.com[/url]

                          Коментар


                          • #14
                            От: ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                            Първоначално публикуван от Градев Преглед на мнение
                            Актуален списък на подадените заявки ТУК
                            Списъка расте,което е хубаво.
                            Преместете номер 1 и 2 от Прототип в Модифициран,защото са объркали заявките!
                            От Стара Загора може би ще се включат още два екипажа в последния момент.
                            Ще се заформи добра борба по трасето и подобаващо откриване на Националния Шампионат.
                            Хайде записвайте се,че не остана
                            "АСК ЗАГОРА 4х4"
                            0897937797....по всяко време!

                            Коментар


                            • #15
                              От: ВАРНА ТРОФИ 2016 - ЧЕРНО МОРЕ ОФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                              Още двама румънци проявяват интерес за Прото, оранжевият звяр и едно супер леко Самурайче с уазкови редуктори. Ако успеят да дойдат всички най-добри румънци ще са налице.

                              Габровският Самурай за Прото няма ли да се включи?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X