Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

    Теней прав си. Ако не се свалят максималните скорости рано или късно ще се случи нещо.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #77
      От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      Мисля, че всичко над 65-68 км/ч средна скорост е прекалено бързо за двутонките ни
      .
      На същото това състезание моята максимална скорост беше или 178 или 187км/ч не помня вече.
      Както и на същото това състезание на 152 по гпс гръмна задна дясна гума изживяването не беше много приятно.
      Скоро чух,че Милен миналата година на вашето състезание е стигнал 208 по гпс.
      Та колкото и да не ми се иска да призная максималната скорост поражда огромни рискове в трасе което е от отворен тип тоест не са обиколки и не е по записки.
      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

      Sofrace Offroad Team

      Коментар


      • #78
        От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

        Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
        На същото това състезание моята максимална скорост беше или 178 или 187км/ч не помня вече.
        Както и на същото това състезание на 152 по гпс гръмна задна дясна гума изживяването не беше много приятно.
        Скоро чух,че Милен миналата година на вашето състезание е стигнал 208 по гпс.
        Та колкото и да не ми се иска да призная максималната скорост поражда огромни рискове в трасе което е от отворен тип тоест не са обиколки и не е по записки.
        Още повече, че гумите с които се кара са със 140 или 160 скоростен индекс. Има и изключения.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #79
          От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

          С максимални скорости може да се хвалим всички. Но и си знаем при едно търкаляне при тази скорост какво ще се случи. Тенев като стар състезател и организатор най-добре знае какво да прави, не че може да реши 100% проблема. Интересно ми е какво мисли по този въпрос Ал. Ковачев.
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • #80
            От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

            Истина е, че в този вид ралиджийките не са за такива скорости!
            мисля, да зема а се замисля...

            Коментар


            • #81
              От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

              Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
              Пламене, поздрави за ентусиазма и мотивацията която имате толкова години да правите това състезание при все повече намаляващия брой участници.
              В началото си мислех,че победата е важна в последствие разбрах че никой не помни победите и загубите на другите.
              В толкова много състезания и толкова малко все едни и същи участници всеки е имал своя звезден миг и своя момент на падение.
              Така,че за мен е важно след това състезание както и след всяко друго да останат добрите спомени от карането и срещите с приятелите.
              Затова и не ми се напряга да карам в Т1 защото ако съм там ще ми се наложи да се напрягам а сега не ми е момента.....
              Гена, дори и не предполагаш колко си прав. След толкова много състезания, човек се научава да разпознава добрия пилот или навигатор по собствени критерии, независимо от класирането и спечелените титли и купи. И ги уважава според уменията на трасето, а не според класа или наградите.
              Повярвай ми, няма по голям кеф за един човек, трепал се да прави трасета, от това да дойдат всички добри карачи да уважат труда му.
              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
              SSang Yong Kyron 2.0xdi
              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

              Коментар


              • #82
                От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                Трасето е подготвено така, че има къде да си подобрите максималната скорост- е ако ви позволява бегачката, но със сигурност навигаторите няма да скучаят и ще им се вижда всичко на бързи обороти. Всеки сам трябва да си направи сметка колко газ може да дава за да удържи колата, всичко друго е безумие.
                В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                TLC-80 1HD-FT

                Коментар


                • #83
                  От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                  Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                  Истина е, че в този вид ралиджийките не са за такива скорости!
                  Това кой го констатира и конкретно на каква база?

                  Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                  Останах малко учуден дори разочарован от избора на Обзор като локация защото спомените ми както и не само моите не са много добри от трасето там.
                  Състезанието Варна 10 (2013) си беше промотирано като крос-кънтри (провери) и си отговори на формата, а че на тебе не ти харесва този формат, едва ли е проблем на Тенев и Райчев. Сега се говори за рали рейд, а гореспоменатите определено са доказали, че си държат на думата. Виж в опитите си да им промените мненията и вижданията за трасе и ограничаване на скоростта, мога да ви гарантирам, че сте обречени на провал, а определено твърдя, че ги познавам доста добре.
                  "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                  „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                  Коментар


                  • #84
                    От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                    Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                    Това кой го констатира и конкретно на каква база?

                    .
                    Ако ти смяташ, че на два цели моста е по-добре за висока скорост по неравности си е твое мнение! Посочи ми една ралиджийка освен на Чолаков, която да отговаря и на изисквания за безопасност.Не ме разбирай погрешно, рали може и със Самурай да се кара, ноооо... Искам да кажа, че ралито изисква различни критерии и стандарти за машината.
                    Последно редактирано от evos; 25-03-16, 17:10.
                    мисля, да зема а се замисля...

                    Коментар


                    • #85
                      От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                      Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                      Ако ти смяташ, че на два цели моста е по-добре за висока скорост по неравности си е твое мнение! Посочи ми една ралиджийка освен на Чолаков, която да отговаря и на изисквания за безопасност.
                      Aми вземи сложи едно име за контакт, за да знаят всички към кого да се допитват, когато решат да правят нещо конкурентно, надеждно и сигурно, а и да може Пламен Тенев да те покани за технически комисар по безопастността! С колко моста са Митсубишитата, Антарата, Хюндая, ML-а, FJ -то, Фиата, колко коли са без надеждно направени клетки и без противопожарна с-ма?
                      Не искам да споря и да разводняваме темата, може и да си компетентен, дори много, но на мен лично ми е ужасно трудно да го повярвам.
                      Ако имаш следващи коментари, моля да са на лични съобщения. Темата е за най-доброто състезание в България.
                      Последно редактирано от plrussev; 25-03-16, 17:35.
                      "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                      „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                      Коментар


                      • #86
                        От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                        Аз ще се радвам много да ги видя на Варненското, ще вдигнат стандарта!
                        мисля, да зема а се замисля...

                        Коментар


                        • #87
                          От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                          Д.Славчев,Иво Върбанов,Пепи Цанков,Кмета,Зетя,Руси Русев и още които са се доказали в БГ и чужбина.
                          Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                          АСК Ален Мак

                          Коментар


                          • #88
                            От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                            Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                            Аз ще се радвам много да ги видя на Варненското, ще вдигнат стандарта!
                            Да те ще дойдат и ще карат, а ти ще гледаш, и напиши кой си че така може да си спориш колкото си искаш.
                            В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                            TLC-80 1HD-FT

                            Коментар


                            • #89
                              От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                              Няма ли вече информация за таксите и цената на хотела, че да си направим сметката навреме.

                              Варненското състезание винаги ми е било от любимите, макар напоследък да го пропусках.
                              Надявам се тази година да мога да участвам.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #90
                                От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                                Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                                Aми вземи сложи едно име за контакт, за да знаят всички към кого да се допитват,
                                Ами ние си го познаваме В..... . Не знаех че е задължително да си пишем имената.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X