Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Тука съм се наигравал самостоятелно май.....?!! Добрата стара Батова...?!!
    Все чакам да им покажете Лонгоза - началото на май месец е изключително "красив" за каране (калта в Самоков ще им се види асфалт)...
    Какво общо има Лонгоза със състезанието и с карането на автомобили?
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #77
      От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
      Какво общо има Лонгоза със състезанието и с карането на автомобили?
      Нищо! Просто ми се иска да е там (не че в Батова е лесно). Ладога е далече, а Лонгоза не пада по-долу...

      П.П. Сори за спама, ама видях снимките и ме налегнаха хубави спомени.

      Коментар


      • #78
        От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Нищо! Просто ми се иска да е там (не че в Батова е лесно). Ладога е далече, а Лонгоза не пада по-долу...

        П.П. Сори за спама, ама видях снимките и ме налегнаха хубави спомени.
        Насочих вниманието върху това защото Лонгозните гори са Биосферни резервати и с подобни изказвания може да навлечеш само неприятности на организатора. Както в Приморско не карат по дюните така и ние от Варна не караме в Лонгозните гори. Ако ти караш по такива места си е вече проблем.
        Последно редактирано от banjo; 02-04-15, 08:30.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #79
          От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          Насочих вниманието върху това защото Лонгозните гори са Биосферни резервати и с подобни изказвания може да навлечеш само неприятности на организатора. Както в Приморско не карат по дюните така и ние от Варна не караме в Лонгозните гори. Ако ти караш по такива места си е вече проблем.
          Аз също карам по "такива места" а "вие от Варна" и с розово да го напишете все тая. Може и да има проблем ако се завреш в резерват „Камчия” но за щастие лонгозните гори у нас съвсем не свършват около Варна и съвсем не всички са резервати
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • #80
            От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            Насочих вниманието върху това защото Лонгозните гори са Биосферни резервати и с подобни изказвания може да навлечеш само неприятности на организатора. Както в Приморско не карат по дюните така и ние от Варна не караме в Лонгозните гори. Ако ти караш по такива места си е вече проблем.
            "Професоре", Местност "Батова" пък се води "Природен парк"... Поне две от снимките по трасето на рали-рейда също са в защитени зони. Айде спри да дъвчеш неща дето не са за ядене! Моля модератор да изтрие постовете ми.

            Коментар


            • #81
              От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              "Професоре", Местност "Батова" пък се води "Природен парк"... Поне две от снимките по трасето на рали-рейда също са в защитени зони. Айде спри да дъвчеш неща дето не са за ядене! Моля модератор да изтрие постовете ми.
              "Многознайко" знаеш ли къде е природния парк Батова че се дръвчиш толкова?
              Пък Дроба искам да го видя как кара в "Балтата" с неговия "МАЗ"
              ТРИЙТЕ
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #82
                От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                Може и да има проблем ако се завреш в резерват „Камчия” но за щастие лонгозните гори у нас съвсем не свършват около Варна и съвсем не всички са резервати
                Проблем ще има , и то сериозен , но ще е най-вече на наврелия се вътре ! Иначе и аз не съм фен на газенето по резервати .
                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                WJ 4.7

                Коментар


                • #83
                  От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  "Многознайко" знаеш ли къде е природния парк Батова че се дръвчиш толкова?
                  Пък Дроба искам да го видя как кара в "Балтата"
                  Ами ти знаеш ли къде свършва биосферния резерват в Лонгоза?

                  П.П. Многознайкото е от Варна, има къща и в Аксаково (празника на селото едно време се честваше в Батова), а "Воденицата" в Батова я държеше дълги години бащата на един от най-добрите му приятели, та какво искаш да му обясниш за "Батова"?
                  Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 02-04-15, 09:44.

                  Коментар


                  • #84
                    От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                    А аз мисля, че Орга екипа трябва да побърза с анонсите, записванията, хотелите и т.н. защото всеки трябва да си направи организацията за почивните дни !
                    Конкретно говоря за чужденците, защото искат програма, регламенти и т.н.
                    Засега от Гърция ще се включат три джипа в трофито - един в ХОБИ и два в Експерта, от Румъния са два екипажа, португалеца е на 100 % + едно АТВ и четири мотора ХОБИ.
                    Мисля, че ще се получи интересна "китка" от участници и хубав празник за спорта с конкуренция здрава...особено в трофито

                    Коментар


                    • #85
                      От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03498.jpg
Прегледи:1
Размер:136.0 КБ
ID:5652310
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • #86
                        От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                        Тенев, свършиха ли Митсубишитата? Срамота е!
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • #87
                          От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          Тенев, свършиха ли Митсубишитата? Срамота е!
                          Някой спомена, че нямало да има на Варна шампионски коли, съжалявам за което ако е вярно. А и имам картинки само на тва.
                          Ако сложим твойто на картинката дали ще те подкупим с това достатъчно, че да дойдеш да караш?
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #88
                            От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Някой спомена, че нямало да има на Варна шампионски коли, съжалявам за което ако е вярно. А и имам картинки само на тва.
                            Както казва Колето - има ли желание има и начин!

                            А аз няма да пропусна твоето състезание. Няма как! Но ще съм публика, с опция да ти помагам с каквото мога.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • #89
                              От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                              Служебна тема за записване.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • #90
                                От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                                Да внеса малко яснота относнодисанциите в ралирейда.
                                1-ви ден 175 км без танкинг зона.
                                2-ри ден 340 км със сервизен парк и бензиностанция на 177 км, отстояние от Албена 70 км.
                                3-ден...това ще е нашия сюрприз за изненаданите селяни от две Варненски села, както и за любителите на адреналиновите скорости. Обща дистанция за деня 130 км.
                                Любопитното за деня е участието на истински рали автомобили, подготвени за макадамова отсечка.
                                Естествено участието им ще е с демонстрационен характер.
                                ПРИЕМАМЕ ЗАЯВКИ ОТ ЖЕЛАЕЩИ ДА СЕ ПРОБВАТ С ЛИЧНИ АВТОМОБИЛИ НА ИЗГРАДЕНАТА ОТСЕЧКА ОТ ДНЕВНИЯ ЕТАП.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X