Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

    Градев ще ги качи.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

      Първоначално публикуван от damian_07 Преглед на мнение
      въпрос ? как колегата бакалов ме изпревари във въпросния екстрийм

      Коментар


      • От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
        Градев ще ги качи.
        Нека Венко да публикува официално класиране за самото състезание , а също и класиране за трофи шампионата за клас Хоби .
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
          https://youtu.be/V54RZ9mzdso Crash & Action and ....No limit.
          Супер кадри, браво другарю Чолаков ! Имам питанка, що тъй "вцепенена" стои колата ?
          Колелата не мръдват на никоя от снимките, толкова твърдо ли е окачването и къси ходовете ?

          Коментар


          • От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

            Благодарско за снимките.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

              Мнение на Tedo56
              Аз нямам отразено Варненското, а пък сме на 2 място.




              Бакалов - "Вашият екипаж , Тихомир Тодоров / Владимир Христов и Свилен Максимов / Николай Големанов сте наказани от организатора да не получите точки за шампионата защото карате с гуми по големи от 33 инча."

              Първо много добре знаеш, че моите Силверстони - 35/10.5/ R16 както и твоите, както и на всички купили последните две-три години 35/10.5/R16 са с размер 84см., което отговаря на 33, а 33 отговарят на 31..
              Аз нямам вина, че Силверстон лъжат в размера. В правилника пише, че гумите трябва да бъдат не повече от 33", а не дали пише на тях 33" и моите са точно 84см, което отговаря на правилника.

              Г-н Тенев, състезанието беше добре организирано, минахме технически преглед и никой не ни каза, че има някакъв проблем с гумите. На награждаването също. На Кърджали карах с тези гуми, карах на Вашето, ще карам и на останалите.

              Най-настоятелно моля наказанието да ни бъде свалено, т.к то е поставено неправилно защото гумите ни отговарят на изискването на правилника и според мен е по-клюките на слаби, неинформирани и зложелателни състезатели в хоби класа, които ги е страх да не ги бие един пенсионер.

              Моля колегите Живко Бакалов, Гробаря, Свтльо ( Скитник, който достави такива гуми) потвърдят, че 35/10.5/R16 на Силверстон са 33" по размер.

              Коментар


              • От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                Гумите са 33. Премерил съм поне 5 чифта. В гаража правя сега една бегачка с чисто нови уж 35 на 000 километра. Ако трябва да отивам да ги меря. Тедо е прав. Ако беше минал надписа с ламелна шкурка на флекса, как ще се определи с какъв размер гуми кара?
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Ако беше минал надписа с ламелна шкурка на флекса, как ще се определи с какъв размер гуми кара?
                  БАШ!

                  Вижте как е организирано в траялния шампионат-има си дървен аршин, и ако гумата е по-малка-минава, ако не-не е за този клас.
                  Пък на гумата да си пише каквото си ще.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                    Спазвайте си правилника господа, каквото е писано там това ще става.
                    Какви ми ги дрънкате какво било в действителност. Аз за това бойкотирах правилника и ще продължа да го бойкотирам докато не бъде променен с достоен за каране.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                      Спазвайте си правилника господа, каквото е писано там това ще става.
                      Какви ми ги дрънкате какво било в действителност. Аз за това бойкотирах правилника и ще продължа да го бойкотирам докато не бъде променен с достоен за каране.
                      Защо те нямаше на Албена? Дойде на Кърджали, а на твоята територия не се появи.
                      0887 526 564/ 0897 933 755 /

                      Коментар


                      • От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                        Преместих поста в правилната тема.
                        Последно редактирано от atanas_93; 07-05-15, 21:26.
                        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                        SSang Yong Kyron 2.0xdi
                        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                        Коментар


                        • От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                          Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                          Защо те нямаше на Албена? Дойде на Кърджали, а на твоята територия не се появи.
                          Любо,не присъствах по причина която описах "Бойкот на правилника на Веригата". Имах пусната заявка дори и щях да се състезавам. Друг е въпроса че моя съотборник реши друго и се яви в състезанието по глупава за мен причина /Карало и се много//Повечето участници карат по същото тъпо извинение и не виждат реалността/ но това си е неин избор и уби колата. То не стига това но и чувам че изпълняващия ролята "навигатор" ме обвинявал за много неща а не приема собствената си неопитност.
                          Да лесно е да говоря след като не съм присъствал но фактите излизат. Вече се обсъжда некадърния правилник и не спазването
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                            Моите гуми са 33х10.5х16 - така пише на тях. Освен това си прекарахме толкова чудесно, че едва ли някакви точки ще ни развалят настроението. Хвала на организаторите! Браво и на всички участници. Нека има повече такива хубави поводи да се съберем! Следващата година отново сме при вас!
                            Поздрави и към готвачите в хотела! Яденето си беше супер!

                            Коментар


                            • От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                              Aс съм ЗА Тедо да получи точки, той си заслужава. Човека е много балансиран, кара спокойно,и не го бие адреналина , като мен. Има какво да научим от такива хора. Това с гумите не е причина, и ние не се притесняваме, че той кара в нашия клас, дори лично на мен ми е помагал. За наказанието, което получих за закъснение на старта, не се разправях, защото така е решено, но на едно състезание правилата са едни на друго други. Нали караме верига състезания с еднакви правила. Мислех, че поне тук в Оффроуда няма да има разправий, но явно сега започват. Ние сме туристи, и съчетаваме уикенда с приятни моменти, и добри приятели. Тази година, ще караме веригата и догодина, ще се сменя концепцията. Успех !
                              0887 526 564/ 0897 933 755 /

                              Коментар


                              • От: В А Р Н А О Ф Р О У Д 2015 - ТO THE LAST BREATH...

                                Да си припомним първия ден-
                                вижте едно по-подробно видео от Ден-1 - Трофи:

                                https://youtu.be/s2fL3LYkm3o

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X