Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

    Photos from my camera.

    Коментар


    • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

      Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
      В тая връзка, не че мнението ми е много важно, но ако някой трябваше да стане първи, това бяха Чаро и Мехата. Те вървяха първи до втора контрола, където за съжаление видях колеги да съкращават и "надхитряват" трасето. Но това не е важно, тъй като ние дойдохме за участието, а не за място.

      Момчета, лично от мен имате един голям спортсменски и спартански поздрав. И не, това не е извинение, задето ви блъснах. Това е истинско, мъжко "евала"!
      Втората контрола не беше ли до "Трите воденици", там нямаше възможност за съкръщаване на трасето. Нещо да не си се объркал или мястото.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: Re: От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

        Първоначално публикуван от Asfalttango Преглед на мнение
        Photos from my camera.
        Само като гледам снимките и целия настръхвам.Времето няма на къде да е по-подходящо за едно хубаво Трофи.Виждам че е било едно наистина уникално състезание и всеки, който не е карал на него, може само да съжалява-в това число и аз.Направо завиждам на всички участници.Поздрави на организаторите!
        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

        Коментар


        • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          Втората контрола не беше ли до "Трите воденици", там нямаше възможност за съкръщаване на трасето. Нещо да не си се объркал или мястото.
          Не мога да кажа точно. Ние бяхме в реката,а други минаваха отгоре по пътя...
          Но както казах,това няма значение. Знаели са,минали са. Отново казвам- класирането е без значение за мен. Аз се кефих на макс

          Коментар


          • От: Re: От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

            Беше страхотно състезание,изключителна конкуренция.Браво на органиаторите и на дъжда.Избора на бутонките беше решаващ да вземем 1- място.
            Естствено всички знаем че дядя Ваня е карач в което се обедих два дена.С добра навигация и късмет станахме първи

            Коментар


            • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

              И аз искам да изкажа благодрност към г-н Тенев и целия ОРГА Тим за хубавото състезание което направиха в тия тежки условия! Състезанието беше чудесно и ние от отбора на ,,семкаджийте" се забавлявахме добре.Благодаря и на председател на нашия клуб Адвенчър4х4, Г-н Христов,че ни плати всички раходи за това състезание! Честито на всички победители и участници в това трудно състезание. Не можахме да се включим в конкурса за ракията,но не издържахме до награждаването! За следващата година ще се подгтвим по-добре! Поздрави!
              P.S.Ако някой си е изгубил наградата около басейна да се обади! тел.0888992152

              Коментар


              • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                Не мога да кажа точно. Ние бяхме в реката,а други минаваха отгоре по пътя...
                Но както казах,това няма значение. Знаели са,минали са. Отново казвам- класирането е без значение за мен. Аз се кефих на макс
                Ние минахме мисля първи покрай вас и видях къде сте се забучили.Не си видял че има и друго място за преминаване. И както всички знаем първия отнася сюрпризите на състезанието. Имаше ленти и когато не ги пресичаш значи си в трасето,нищо не съкращаваш.Имаше и контроли.

                Коментар


                • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                  Прекрасно състезание.Честито на победителите във всички класове.Едно Голямо браво на организаторите(Пламен,Любо и Колю).На всички със зелени жилетки голямо благодаря за екшана който изкарахме заедно.
                  Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                  АСК Ален Мак

                  Коментар


                  • От: Re: От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                    Любо ракията не ни стигна,трябваше да взеш бидон 200л ха ха ха

                    Коментар


                    • От: Re: От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                      Гледайте клиповете на русенци. Имат огромно развитие от Трявна. Според мен са бъдеща сериозна конкуренция в този вид състезания.
                      браво момчета

                      Коментар


                      • От: Re: От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                        Първоначално публикуван от Bozuckov Преглед на мнение
                        Любо ракията не ни стигна,трябваше да взеш бидон 200л ха ха ха
                        Как да ти стигне,не трябваше на бара да раздават халби за бира.
                        Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                        АСК Ален Мак

                        Коментар


                        • Re: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                          Technical Park where fix what is broken. And the reason I abandonat.It is broken windscreen wiper system.
                          Техническа парк, където се определи какво е счупен. И причината, поради която abandonat.Sa счупен система на чистачките на предното стъкло.































                          Коментар


                          • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                            Нашия отбор " INSTROI RALLY TEAM " благодари на организаторите и всички които са помогнали за перфектната организация на състезанието . ГОЛЯМА КАЛ , ГОЛЯМ ОФРОУД , ГОЛЯМ ФЪН , ТРИ ДНИ ГОЛЯМ КЕФ !!!
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • Re: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

















































                              Коментар


                              • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                                От името на участници и публика от "4х4Адвенчър" искам да изкажа благодарност за проведеното състезание на Тенев, Росен Райчев и Венко Градев! Доволен съм от представянето на нашите състезатели и трите подиума!
                                Разбрах, че Боевски и Колъо са се справили и с "инженерното" трасе и всички са доволни!
                                Поздравления за победителите и специално на дядо Ваня

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X