Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

    А с Иво какво стана ? Оправи ли се ?
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

      Днес явно никой не снима.Вече е 17:22 и нито една снимка
      Последно редактирано от rodos; 25-05-12, 17:05. Причина: техническа грешка.извинете

      Коментар


      • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

        Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
        А с Иво какво стана ? Оправи ли се ?
        Още е в трасето, но Тенев е изпратил хора...

        Коментар


        • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

          Абе те много снимаха ама водата и тя много и си намокреха апаратите
          Suzuki VITARA 2.0TDI

          Коментар


          • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

            Бях на финала доста от участниците не оспяха да финишират водата им доиде в повече.
            Suzuki VITARA 2.0TDI

            Коментар


            • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

              Някой да е забелязал, че не съм наличен в темата??
              Естествено, че не. Гледам забавлявате се добре.
              Състезанието:
              -Вчера много зрелище, публика и прахоляк. При моторите и атв бе весело също.
              -Днес, мореходните качества на джиповете и в двата класа бяха на ниво. Ралирейда се сблъска с действителноста наречена Добружанска кал. Феноменално лепкава и хлъзгава субстанция.
              Трофито си махаше лебедки жизнерадостно и така до финала.
              на финала на ралирейда първи пристигат Радев-Георгиев следвани от Алексиев и Дънди и Десо и Шуши.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • Някакво класиране за АТВ-та и мотори от вчера?Познавам района и разбрах,че Тенев е направил много екстремно трасе...моля и за снимки.Благодаря предварително!

                Тенев,дай повече инфо.Никой нищо не пише за мотори и АТВ от вчера и днес?Малко снимки не са излишни.Ако има и видео,благодаря в аванс!
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 25-05-12, 18:00.

                Коментар


                • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                  Или ние сме карали по друго трасе или Радев ,ще изчакаме брифинга. Според мен на финала бяхме само ние и Десо, освен ако става дума за сервизна зона.
                  Последно редактирано от Dandi; 25-05-12, 17:58.
                  WWW.FBRALLYRAID.COM

                  Коментар


                  • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                    След половин часово поливане с маркуча изпод купчината ДОБРИЧКА КАЛ, се показаха нагънатите ламарини на самурайчето. Благодарение на колегите с Черокито, вече нямам задна броня. Имам и лека щета на лебетката, и то си я причиних сам на самият финал, но мисля че до утре ще оправя поне нея. за да мога да стартирам.
                    Искахме ТРОФИ.... ами получи се. Дъжд, кал, коловози, клони, паднали дървета, реки, локви и т.н. от всичко по МНОГО. Тоя път организаторите не се стискаха от към препятствия. Ако КОНСЕРВАТА издържи и утре ще е перфектно.
                    Аз доволен!!!
                    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                    http://www.cardomain.com/ride/2562837

                    Коментар


                    • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                      Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                      След половин часово поливане с маркуча изпод купчината ДОБРИЧКА КАЛ, се показаха нагънатите ламарини на самурайчето. Благодарение на колегите с Черокито, вече нямам задна броня. Имам и лека щета на лебетката, и то си я причиних сам на самият финал, но мисля че до утре ще оправя поне нея. за да мога да стартирам.
                      Искахме ТРОФИ.... ами получи се. Дъжд, кал, коловози, клони, паднали дървета, реки, локви и т.н. от всичко по МНОГО. Тоя път организаторите не се стискаха от към препятствия. Ако КОНСЕРВАТА издържи и утре ще е перфектно.
                      Аз доволен!!!
                      Не те видях на Водениците,контрола №2 имаш ли я?
                      Последно редактирано от Чавдар (V93); 25-05-12, 18:46. Причина: Корекция на цитат
                      CAN-AM RENEGADE 800XR 0898580436 VW PASAT 2.0TDI,DSG,170+ЛЕКО ПИПНАТ[SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                        Няма ли някаква информация за трофито?
                        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                        Враца

                        Коментар


                        • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                          Първоначално публикуван от rodos Преглед на мнение
                          Някакво класиране за АТВ-та и мотори от вчера?Познавам района и разбрах,че Тенев е направил много екстремно трасе...моля и за снимки.Благодаря предварително!

                          Тенев,дай повече инфо.Никой нищо не пише за мотори и АТВ от вчера и днес?Малко снимки не са излишни.Ако има и видео,благодаря в аванс!

                          Коментар


                          • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                            Спокс, снимки ще има.
                            Поне от мен и поне каквото съм хванал, че имахме премеждия с джипа, като сменихме позицията между контролите и пропуснах да офотам некои мои любимци.








                            Качват се.
                            Ако не се докачат, има време и нататък.
                            Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                            www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                            Коментар


                            • Благодаря ти приятелю!

                              Явно днес в дъжда е било голям"секс".Въоръжавам се с търпение за коментари и снимки.
                              Последно редактирано от Чавдар (V93); 25-05-12, 22:24.

                              Коментар


                              • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                                http://www.youtube.com/watch?v=u4Wfw...=plpp_play_all

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X