Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Да пробвам да се намеся с една кайсиева с мед. Около 25 годишна. Дали ще ме допуснете?
    Незнам дали някой ще атакува челната тройка,но кажи кое е на 25 г.-ракията или мацето с бъклицата?
    GSM 0888 611 289; 0877 611 289

    Коментар


    • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

      Първоначално публикуван от Prsf1 Преглед на мнение
      Това да изгледам цялото състезание чрез заплащане ме заинтригува къде мога да прочета малко повече инфо?
      Тук:

      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=143700
      Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

      www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

      Коментар


      • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

        Моля феновете да не влизат трасето,защото като гледам прогнозата за времето няма да караме а ще се пързаляме.Неискаме нищо друго освен кал на капака

        Коментар


        • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

          Първоначално публикуван от lubomir dimitrov Преглед на мнение
          Незнам дали някой ще атакува челната тройка,но кажи кое е на 25 г.-ракията или мацето с бъклицата?
          Ракията бре.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

            Напразните надежди ще давим по време на буря в чашка от конкурсните.
            ОБЯВЯВАМ НАГРАДА ЗА СПЕЧЕЛИЛИЯ КОНКУРС ЗА НАЙ-ПИВКА, ВКУСНА И БЕЗПРОБЛЕМНА ЛЮТОВИЦА, ДОПУСКА СЕ ВЪРЛ ДОМАШНЯК,КАКТО И КУПЕШКИ ТАКЪВ. Само не ми излизайте с номера:- газирано вино от скъпите. Няма да се удържа.
            И да подчертая, че организаторите всяка вечер тренират на затвореното т.е. До затварянето.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Да пробвам да се намеся с една кайсиева с мед. Около 25 годишна. Дали ще ме допуснете?
              Добре нави ма....значи ставаме трима претенденти...или както е казал великия Вини Пух колкото повече, толкова повече...

              Първоначално публикуван от lubomir dimitrov Преглед на мнение
              Незнам дали някой ще атакува челната тройка,но кажи кое е на 25 г.-ракията или мацето с бъклицата?
              Баце аз нали съм ерген не отказвам на 25 годишно маце с бъклица...ако е готина въобще няма да я бавя...
              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
              .................................................................................................
              Е. Абу

              Коментар


              • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                Колеги,
                Една добра новина преди откриване на Шампионата - Вече има решение на УС на БФАС, за откриване на сметка на Комисията по офроуд. Повече добри новини - като се видиме на 23,05,2012 във Варна!

                Поздрави!
                Маргарита
                Сякаш съдбата на шампионата е с повече от една едея по-добра!
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                  Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                  Напразните надежди ще давим по време на буря в чашка от конкурсните.
                  ОБЯВЯВАМ НАГРАДА ЗА СПЕЧЕЛИЛИЯ КОНКУРС ЗА НАЙ-ПИВКА, ВКУСНА И БЕЗПРОБЛЕМНА ЛЮТОВИЦА, ДОПУСКА СЕ ВЪРЛ ДОМАШНЯК,КАКТО И КУПЕШКИ ТАКЪВ. Само не ми излизайте с номера:- газирано вино от скъпите. Няма да се удържа.
                  И да подчертая, че организаторите всяка вечер тренират на затвореното т.е. До затварянето.
                  Кажи каква е наградата , за да знам да се хАбя ли ? Имам няколко набора мускатова ( ръчно тъкана ) ...
                  ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                  WJ 4.7

                  Коментар


                  • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                    http://forum.club4x4.ro/showthread.p...aid-amp-Trophy

                    Здравейте всички,

                    За съжаление, въпреки поканата сочат към Варна 2012 ще бъде единственият участник от Румъния.
                    Това е много трудно с български и използва Google Translate и не мисля, че липсата на уважение, че мога да общувам само чужд език, те знаят, английски език.
                    Поздравявам всички вас и да Ви пожелая успех и всичко, за да дойде до края.
                    Успешните организаторите!
                    Адриан Филип Suzuki Samurai

                    Коментар


                    • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                      Вие нещо съвсем зае*ахте мотоциклети и АТВ-та. За нас ракия нЕма ли?

                      Съседната Ви тема съвсем е оклюмала. Да взема джипа и да се пробвам на ралито ли?

                      Че едно, три, едно три -пие ми се, че две не видя!
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                        Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                        Кажи каква е наградата , за да знам да се хАбя ли ? Имам няколко набора мускатова ( ръчно тъкана ) ...
                        Мисля да се кандидатирам за жури.
                        Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                        АСК Ален Мак

                        Коментар


                        • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                          Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
                          Мисля да се кандидатирам за жури.
                          Смяташ ли, че си достатъчно компетентен?
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Вие нещо съвсем зае*ахте мотоциклети и АТВ-та. За нас ракия нЕма ли?

                            Съседната Ви тема съвсем е оклюмала. Да взема джипа и да се пробвам на ралито ли?

                            Че едно, три, едно три -пие ми се, че две не видя!
                            Светльо, че кво още чакаш...ние приемаме всички с отворени обятия...
                            Пък една щичка ми каза, че и ти може да участваш в конкурса с ичкиите...
                            Успех...
                            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                            .................................................................................................
                            Е. Абу

                            Коментар


                            • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Смяташ ли, че си достатъчно компетентен?
                              Тарга , той може да е мургав , но знае .. Затова се набира така .
                              ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                              WJ 4.7

                              Коментар


                              • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                                Знае, грънци. И аз мога да стана мургав, виж да стана рошав вече ще ми е трудно. Ще се наложи да проверим.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X