Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

    Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
    Най-накрая и някаква пряка конкуренция "Самураите" станахме 3, че ми писна все да се бъркам в играта на големите джипки.
    В какъв ред ще се стартира? По ред на заявките, по бивши класирания, по изтеглен стартов номер...? Или да не питам все още? Въпросът ми не е поредно заяждане, а питам заради участието на повече от 1 джип от клуб. Дали ще може отборите от един и същи клуб да стартират последоватено?
    Явно не си прочел регламента, за да задаваш такива въпроси. Има още няколко дни, за да се запознаеш с него:

    Стартовите номера на екипажите се раздават по класирането от предходното състезание, а за неучаствалите, по реда на приемане на заявките за участие в състезанието.

    Не го приемай като заяждане, а като препоръка, за да избегнем недоразуменията.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    [url]www.4x4varna.com[/url]

    Коментар


    • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

      Пламене, ето какъв въпрос ми зададе Румен Янев - рокдинозавър.
      - Какво задължава участниците в рали рейда да бъдат с джипове ?
      - Има ли в рали рейд състезанията, поне едно място, което не може да бъде преминато от лек автомобил подготвен за рали ?
      Например Субару Импреза. То също е 4 х 4.

      Как е положението за Варненското състезание ?
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

        С тези клипове, направо ми развалихте прическата !
        Косата ми настръхва и цял ден няма сресване.

        Така че, вече не съм къдрав, но благодаря!


        М.Ч.
        Life is too short to drive dull cars!

        Fight global warming !
        ... turn on your A/С !

        Коментар


        • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

          Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
          С тези клипове, направо ми развалихте прическата !
          Косата ми настръхва и цял ден няма сресване.

          Така че, вече не съм къдрав, но благодаря!


          М.Ч.
          Имаме много клипове на по бързи отсечки, но Пламен нещо не ги пуска. Пази ги явно за десерт
          В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
          TLC-80 1HD-FT

          Коментар


          • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
            Пламене, ето какъв въпрос ми зададе Румен Янев - рокдинозавър.
            - Какво задължава участниците в рали рейда да бъдат с джипове ?
            - Има ли в рали рейд състезанията, поне едно място, което не може да бъде преминато от лек автомобил подготвен за рали ?
            Например Субару Импреза. То също е 4 х 4.

            Как е положението за Варненското състезание ?
            Много основателен въпрос, на който често се налага да давам отговор.
            Та, трасето може да бъде преодоляно и със Зазка 4х2, Жигулка, Москвич и каруца с магаре и двама братчеди вътре, както и със Субаро Импреза 4х4.
            Но, едно голямо НО, геометрията на окачването на ралирейдския джип предполага по големи просвет и разлики в надморските нива между хоризонтите на колелетата позволява да преминаваш през траекторията на трасето със скорост и начин немислими за нормален автомобил, бил той и 4х4.
            Номера не е да преминеш, а да караш състезавайки се. Едно състезателно Субаро ако се подготви за такъв тип трасе става направо джипка. Виж например в рали Кения как изглеждат колите. Също и на Дакар, Порше, Пежо205, 405, Ситроен ...Ролс-Ройс. Примерите са много.
            Т.Е. поради горните аргументи джипа е джип защото е по проходим.
            Трабант с лебедка и трима яки юнака също може да е доста проходима компановка.
            И На Румен му предай много поздрави и пожеланието на задава все така лесни и интересни въпроси.

            п.п. Въпрос към Румен: - Митсубишито на Върбанов джип ли е или е понадигнат автомобил с 4х4 и по-големи гуми?
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

              Първоначално публикуван от РОСЕН РАЙЧЕВ Преглед на мнение
              Имаме много клипове на по бързи отсечки, но Пламен нещо не ги пуска. Пази ги явно за десерт
              Проблема е, че бързите клипове ги пуснах ама са толкова бързи, че не мога да ги видя къде са
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                И аз имам въпрос и той е за вечерта в хотела:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1337209996b84da0c4b12ba748b95dba5c03b2114d.jpg
Прегледи:1
Размер:118.5 КБ
ID:5375201???????
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                  Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                  ... Та, трасето може да бъде преодоляно и със Зазка 4х2, Жигулка, Москвич и каруца с магаре и двама братчеди вътре, както и със Субаро Импреза 4х4. ...
                  Особено като повали една седмица ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                    И аз имам въпрос и той е за вечерта в хотела:[ATTACH=CONFIG]452513[/ATTACH]???????
                    Приемат се всякакви предложения, особенно желани са материалните.
                    Кило ракия, кофа вино...кой ти бяга.
                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Особено като повали една седмица ...
                    Май само в морето, ако завали не става по-мокро.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                      Към Орга тим-а: Как стои въпорса със записването на тези които проявяват интерес да участват(в трофито) но нямат нужда от настаняване в хотел? Плащането на таксата може ли да се извърши на място?
                      Последно редактирано от gen4; 18-05-12, 20:03.
                      TG

                      Коментар


                      • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                        Запишите и Диян Минтов- Цветан Илиев/ клас трофи- мерцедес G280- Своге

                        Коментар


                        • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                          Първоначално публикуван от gen4 Преглед на мнение
                          Към Орга тим-а: Как стои въпорса със записването на тези които проявяват интерес да участват(в трофито) но нямат нужда от настаняване в хотел? Плащането на таксата може ли да се извърши на място?
                          Пускаш си заявка за да си знаем бройката,идваш плащаш си таксата на място и караш.Спането не е задължително,просто е удобство за малко пари голям лукс.
                          [url]www.4x4varna.com[/url]

                          Коментар


                          • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                            пуснах заявка токущо как мога да разбера дали е получена и дали съм я пуснал както трябва

                            Коментар


                            • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                              Първоначално публикуван от go6ko2 Преглед на мнение
                              пуснах заявка токущо как мога да разбера дали е получена и дали съм я пуснал както трябва
                              Направихте ли плащане по настаняване или такса за участие?
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                Направихте ли плащане по настаняване или такса за участие?
                                несме...........таксата за участие днес ще я платим

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X