Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи "Албена-2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи "Албена-2011"

    Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
    Наско, тези твои думи ми напомнят че и на мен ми липсваха дните на трофито още в първия работен ден от седмицата, когато седнах зад бюрото си в офиса. Дни изпълнени с много положителни емоции, адреналин и забавление! Неповторимо изживяване
    През 2008г. бях на експедицията Емине-Ком и да знаеш още ми липсват дните в плнината. Приятните емоции остават въпреки трудностите които е изпитал човека.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • От: Трофи "Албена-2011"

      Първоначално публикуван от Traum Преглед на мнение
      Може би ако бях от участниците също щях да съм ентузиазиран и очарован, но като публика оценката ми е един голям МИНУС.
      Аз мога да кажа само едно "Aлбена - 2011 Off Road and Fun", се превърна в един страхотен празник на спорта, който обичаме.
      Съпричастен съм към организацията на това състезание от първото му издание в различните му формати и с различните му имена.
      След като всички състезатели са доволни, а публиката се чувства ощетена и е за поредена година недоволна - значи е било супер и концепцията е вярната.Това е ОТЛИЧИТЕЛНАТА ЧЕРТА на Варненските състезания.
      Поздрави за Геро и Благой, вече не само като състезателен, а и като организационен екип и не забравяйте, че Off Road надпреварите се правят преди всичко за УЧАСТНИЦИТЕ в тях.
      "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
      „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

      Коментар


      • От: Трофи "Албена-2011"

        Нещо изгубих класирането , някой може ли да ми даде линк?
        Благодаря предварително :]

        Коментар


        • От: Трофи "Албена-2011"

          Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
          Аз мога да кажа само едно "Aлбена - 2011 Off Road and Fun", се превърна в един страхотен празник на спорта, който обичаме.
          Съпричастен съм към организацията на това състезание от първото му издание в различните му формати и с различните му имена.
          След като всички състезатели са доволни, а публиката се чувства ощетена и е за поредена година недоволна - значи е било супер и концепцията е вярната.Това е ОТЛИЧИТЕЛНАТА ЧЕРТА на Варненските състезания.
          Поздрави за Геро и Благой, вече не само като състезателен, а и като организационен екип и не забравяйте, че Off Road надпреварите се правят преди всичко за УЧАСТНИЦИТЕ в тях.
          Браво, супер разсъждения!!!

          Коментар


          • От: Трофи "Албена-2011"

            Стига бе човече. Стига се заяжда с организаторите.Първия ден на ралито имаше обявени 5 точки за гледане аз бях на 3 от тях.Да ти кажа честно нямаше много публика , даже на едното място бяхме само ние.На втория ден гледах трофито и там нямаше кой знае колко хора ( пак бях на обявено място) .Третия ден валя достатъчно много за да има много зрители.Смятам ,че организаторите добре са си свършили работата по обявяването на интересните места за гледане. И последно ,но не на последно място - как ти се струва факта състезатели от трофито да теглят закъсали цивилни джипки по трасето...?
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • От: Трофи "Албена-2011"

              Първоначално публикуван от Hitreca Преглед на мнение
              Браво, супер разсъждения!!!

              Напрасно иронизираш...... Дилемата е доста голяма. Нали не предполагаш, че организаторите са тъпи сектанти коите бягат от известността и парите на Формула 1 , например..... Само че този спорт е доста опасен като за състезателите, така и за публиката. И ако състезателите съвсем съзнателно поемат риска, то публиката къде под влияние на алкохола, къде от просто бесхаберие се подлага на доста сериозни рискове.


              Така че има два начина на разрешаване на този проблем. Първия - да се промени публиката, което е абсурдно...... Втория - да се направи формат, който да задоволи и трите страни: публиката, състезателите и организаторите....... И вярвай ми - работи се по въпроса. Само че само една от страните не предприема абсолютно нищо по въпроса и само вика:- ДАЙ, ДАЙ, ДАЙ.............
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • От: Трофи "Албена-2011"

                Първоначално публикуван от Hitreca Преглед на мнение
                Браво, супер разсъждения!!!
                Привет!
                В Албена четяхме постове къде са точките за публиката...къде да застанат зрителите...въпреки, че организаторите и на двата формата бяха обявили точки за гледане от публиката...
                Къде да застана...ами застани на трака бе...да видиш как насред къра ще мине товарния влак връз теб...
                Бежака и Иво Върбанов са развили максимална скорост на рейда около 169 км/час...това за скороста организаторите могат да го потвърдят...ако не ме лъже паметта е вярно...
                На тоя кален терен хм...как да спре...
                Злия отново ви е дал отговор...
                Успех...
                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                .................................................................................................
                Е. Абу

                Коментар


                • От: Трофи "Албена-2011"

                  Според мен за да има и за публиката втория ден можеше да е на затворен етап. Тип траял, съобразен с подготовката на машините които участват. Имам предвид най-вече липсата на клетка в повечето джипове които участват в този формат. Така и на нас ще ни е начесана крастата, и за организаторите по-малко разправия с отпадането на още една пътна книга, а публиката ще е доволна.
                  Заслужава си да се помисли върху това за следващата година.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Трофи "Албена-2011"

                    Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                    И последно ,но не на последно място - как ти се струва факта състезатели от трофито да теглят закъсали цивилни джипки по трасето...?
                    На два пъти теглихме такива джипки. Третия път ги чакахме да се наиграят по тресето. Но играта продължи доста дълго, и пилота ми се изнерви, та се наложи да се издърпаме на лебедка през една мазна кал в мочурище само на акумолатор, понеже ни се беще прецакал генератора. Мисля, че не етично, когато някой гонят време, други де се забавляват за тяхна сметка, само за да могат после "гордо" да кажат, че са карали по трасето на Трофи Албена 2011. Който иска адреналин и му стиска, нека се запише за състезанието и ще го получи. Никой не е върнат мисля...
                    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                    SSang Yong Kyron 2.0xdi
                    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                    Коментар


                    • От: Трофи "Албена-2011"

                      Тук явно не говорим един и същ език !!!

                      Всеки си пее неговата песен и туи то !!!

                      Толкова много ли искаме - да гледаме от определените от организаторите места ?????????????????

                      Аз съм от Варна и трудно намерих някой от местата, а има хора от други градове-еми само се разходиха до Варна.....и не видяха нищо (едва ли ще дойдат пак).
                      898450701

                      Коментар


                      • От: Трофи "Албена-2011"

                        Първоначално публикуван от svi Преглед на мнение
                        Тук явно не говорим един и същ език !!!

                        Всеки си пее неговата песен и туи то !!!

                        Толкова много ли искаме - да гледаме от определените от организаторите места ?????????????????

                        Аз съм от Варна и трудно намерих някой от местата, а има хора от други градове-еми само се разходиха до Варна.....и не видяха нищо (едва ли ще дойдат пак).
                        Чета последните дни как единствените недоволни били зрителите и как били излъгани.Не се оправдавам нито искам да убедя някого в противното на моето мнение. Бях обявил места за гледане със сателитни снимки и кординати които всеки който иска да посети трябва малко да се потруди и да намери местата. На мен лично ми звъняха хора от Бургас и други и им обяснявах как да стигнат до местата макар, че не ми е работа като се има в предвид, че по едно време започнах да получавам обаждания от трасето за нередности които трябваше да се тушират. Извинявам се и на онези които отсвирих но в един момент ми бе доста напечено. Местата за публиката обясних защо са само тези още преди състезанието.Който искаше да гледа от първа линия се включи в организацията и беше на бонус етапите и дори видяхме снимки от тях с много добро качество. Немжех да пратя хора в дън-горите и да рискувам живота на участниците.Престанете да спамите темата.Нека още веднъж поздравим победителите и всички включили се в съревнованието за мъжката борба.
                        Последно редактирано от banjo; 14-05-11, 00:00.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • От: Трофи "Албена-2011"

                          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                          ......Така че има два начина на разрешаване на този проблем. Първия - да се промени публиката, което е абсурдно...... Втория - да се направи формат, който да задоволи и трите страни: публиката, състезателите и организаторите....... И вярвай ми - работи се по въпроса. Само че само една от страните не предприема абсолютно нищо по въпроса и само вика:- ДАЙ, ДАЙ, ДАЙ.............
                          Мисля че един много изгоден вариант е да се направят специални етапи по ленти специално за публиката. Нещо като пролог малко след старта, докато все още сме здрави и лъскави, и се четат рекламите на спонсорите. Така хем няма да закъснеем да дойдем навреме пред публиката, хем и те наистина да видят нещо. Има подходящи места с лесен достъп за хора с автомобили, само трябва да се завърти трасенцето така, че да мине покрай тях.
                          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                          http://www.cardomain.com/ride/2562837

                          Коментар


                          • От: Трофи "Албена-2011"

                            Участвал съм само в едно състезание тип "траял",и то като навигатор.Моите наблюдения са,че публиката се събира на най-трудните/да не казвам гадни/места по трасето,защото иска зрелища.Подкрепям идеята на Каскадьора за спецетапите.

                            Коментар


                            • От: Трофи "Албена-2011"

                              Аз като гледам недоволната публика от Трофито и Ралито се олицетворява от двама - трима пишещи тук. А доволните са доста повече, така че хич да не им пука на организаторите, догодина публиката ще е само с двама, трима по малко.
                              Аз също подкрепям идеята на Каскадьора!
                              Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                              А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                              Коментар


                              • От: Трофи "Албена-2011"

                                Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
                                Участвал съм само в едно състезание тип "траял",и то като навигатор.Моите наблюдения са,че публиката се събира на най-трудните/да не казвам гадни/места по трасето,защото иска зрелища.Подкрепям идеята на Каскадьора за спецетапите.
                                На приказки е много лесно, обаче на практика се получава следното: Автомобил Nо1 стига до "гадното място" и закъсва, навигатора слиза, дърпа лебетка, избира дърво, после се теглят, излизат, събират инвентара.... общо около 8-10 минути.
                                В това време (през 3 мин.) са пристигнали и екипажи No2,3,4 и се получава - ТАПА и екипаж No4 осъзнава че 20 мин, ще трябва да загаси двигателя и да прави -НИЩО. Накрая резултатите все пак са за време и разликите са от 2-3 мин. А както в сегашното РАЛИ - секунди!!!
                                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X