Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи "Албена-2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи "Албена-2011"

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    То пък в патрола едно широко...
    Искам лека машина, но с голям мотор, да върви много, да гори малко, да върти 33-ки и да не се чупи... Не искам много...

    Витарите са леки, но предницата им не е подходяща за сериозни изпитания, затова и все се чупи моята барака. Или както навигатора ти казва-материала е слаб...
    Ама ти не си ли чувал за цял мост отпред,питай Ванката(Попов де)!!!!
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • От: Трофи "Албена-2011"

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      А по въпроса за маисторлъка. И на друг съм бил навигатор. Нищо особенно като класиране. Пилота ми беше ходил на едно състезание преди 2 години в Румъния. В България това му е второ състезание и втора победа. Какво да коментирам повече, не се сещам.
      Абе и аз чух, че имало напоследък мор по циганките дето хвалели..!!! Айде честито и помислете да опаковате Гегата!

      Коментар


      • От: Трофи "Албена-2011"

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Абе и аз чух, че имало напоследък мор по циганките дето хвалели..!!! Айде честито и помислете да опаковате Гегата!
        Той е скромен, а си заслужава.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Трофи "Албена-2011"

          Добре е ако има видео от трасето! Така недоволстващите зрители ще разберат за какво става въпрос... Обикалял съм ги тези райони с байк на времето и има места където, и пеш не може да минеш, а сега с тези дъждове си представям какво е било! Поздравявам всички участници и организаторите с тайната надежда, че ще събера достатъчно кеш тази година за да подготвя конкурентен автомобил! Време да се скача в джаза... Всичко останало е майтап!

          Коментар


          • От: Трофи "Албена-2011"

            Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
            Ама ти не си ли чувал за цял мост отпред,питай Ванката(Попов де)!!!!
            Именно той ме отказа от този ми мерак. Иначе бях готов да влизам във филма, деже и мост бях намерил(почти де...)
            Ама да не спамим излишно, темата е друга.

            @Тарга-Поздрави пилота си за преминаването през реката първия ден-там дето аз се вадех на лебедка. Минахте перфектно, а след вас и Младен със зъбатите.
            И няма да се оплаквате от поражения-първото място си има цената.
            Поздрави за добрата машина и доброто представяне.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Трофи "Албена-2011"

              Всички можещи сме скромни !
              Ще мина да почерпиш една кола тези дни !
              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

              Коментар


              • От: Трофи "Албена-2011"

                Много готино трасе.Зрителите да не се сърдят ама трябваше да оберем първо гъбитетова е за първия ден.Втория ден всичко въря горе долу по план до втория екстрем.Бяхме със Таргата на 15 метра преди контролата.Трябваше сама да качим джиповете горе.Е не можахме.Таргата му била изпушила лебетката преди това и се надявахме на нашта.Вмомента в който ни трябваше само един два метра лебетката ни отказа. Наложи се да се върнем .На връщане скъсахме задна щанга .На кариерата ни падна и кардана.Там приключи нашто участие.Но не се отчайваме всеки един неуспех ме мотивира още повече да се стремя към успешен финал.
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • От: Трофи "Албена-2011"

                  FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                  BJ42 04 1982
                  FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                  LZ 2 BHB

                  Коментар


                  • От: Трофи "Албена-2011"

                    Вярно е,че по трасето имаше малко зрители,но на 2-3 места имаше такива с обективи по 30см и като засвяткаха,направо ме заслепиха .Ето малко снимки от нашата скромна колекция.Очакваме повече.















































                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • От: Трофи "Албена-2011"

                      Браво момчета. Навигатора е направо железен,две дейности в едно, навигира и снима. С това видео ме върнахте в момента като правихме трасето.Бързо се справихте с участъка.

                      Искам да поздравя още веднъж всички наградени и всички които участвахте в това състезание. Вие стартирахте по трасето на Трофи"Албена-2011" и имахте един и същи шанс да преведете по най-краткия път вашите всъдеходи до финала. Някой от вас успяха запазят автомобилите си от повреди-други не,ползвахте стратегии и мъжки се борихте по трасето с времето природата и техниката.Най добрите от вас стигнаха до стълбичката за награждаване с много пот,усилия и адреналин на макс. Честито на всички и се надявам да се срещна с вас в други бъдещи издания на този формат било то като част от организационен екип или в директна битка по трасетата. Надявам се повредите и неуспехите да не ви накарат да се откажете от бъдещи участия. Благодаря на вас участниците,на хората по контролите които си свършиха чудесно задълженията,на малкото спонсори без които това издание щеше да бъде много трудно и на Галин Герчев-Геро главната движеща сила в мероприятието за това че заедно спретнахме това състезание в което и за мен се намери една малка роля.Благодаря
                      Последно редактирано от banjo; 08-05-11, 23:29.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • От: Трофи "Албена-2011"

                        С пореден риск, да бъда "бан"-нат ще кажа само две -три неща! Правилата са за това да бъдат нарушавани. Видях единственно "ТАРГАТА" да използва колан за лебедката(около дърветата), но без тежест на въжето,(но това са подробности)Други състезатели направо си се вързваха за дърветата(нагледно мога да покажа,при желание!) ... ХХХХХХХХ ... . Говоря само за "TROPHY-TO" Шапка свалям на Геро.След като дойде на 3-те воденици и си поприказва с публиката,отиде да ги "ЗАВРЪЩА"(за да могат да финишират).
                        Последно редактирано от Чавдар (V93); 09-05-11, 07:06.
                        Grand Cherokee 2.7 CRD '03 Overland

                        Коментар


                        • От: Трофи "Албена-2011"






                          FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                          BJ42 04 1982
                          FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                          LZ 2 BHB

                          Коментар


                          • От: Трофи "Албена-2011"

                            Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
                            С пореден риск, да бъда "бан"-нат ще кажа само две -три неща! Правилата са за това да бъдат нарушавани. Видях единственно "ТАРГАТА" да използва колан за лебедката(около дърветата), но без тежест на въжето,(но това са подробности)Други състезатели направо си се вързваха за дърветата(нагледно мога да покажа,при желание!) ... ХХХХХХХХ ... . Говоря само за "TROPHY-TO" Шапка свалям на Геро.След като дойде на 3-те воденици и си поприказва с публиката,отиде да ги "ЗАВРЪЩА"(за да могат да финишират).
                            Готино го казваш и за коланите и за секретния/който май само за теб е секретен/Той беше човека който вися на старта и финала и даваше обеснения кеде и как се стига до интересни точки на всеки който го попита.За коланите- публиката винаги казва накъде са тръгнали предните състезатели много рядко някой се сеща да им напомни"Ей сложи колана" но после го пише те това те онова.Лично при мен Краневския си сложи колана.о доказалсе в състезания
                            За организаторите те си са екип и то доказал се в състезания/доста при това/И сега пак се доказаха.Това им е първо организиране на такова мероприятие и по мое скромно мнение се справиха достатъчно добре.
                            Съзтезателите БЛАГОДАРЯ ви бяхте прекрасна гледка.
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 09-05-11, 08:21.

                            Коментар


                            • От: Трофи "Албена-2011"

                              Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
                              това да не е от огледа на застрахователя ...
                              Това е доста добра илюстрация на една от причините, поради които някои по-стари състезатели не искат да карат трофи ...

                              Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
                              С пореден риск, да бъда "бан"-нат ще кажа само две -три неща! ...
                              Ако настояваш да използваш обиден език по отношение на други участници, желанието ти лесно ще се сбъдне!
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Трофи "Албена-2011"

                                Първоначално публикуван от blago4x4 Преглед на мнение
                                На края на това клипче видях, че и 2-та джипа сте направили същата грешка и сте слезнали по-рано на асвалтовия, път. Това ми костваше 1 солено наказание. После ляво до табелата "Долище" - там осъзнаваш, че си извън трака. Правиш обратен завой и търсиш далекопровода.... ХАХАХХАХА .... все едно пак бях на тази точка и поредната разправия с навигатора.
                                Момчета... заради вас, ще ни задължат освен контролен GPS да слагаме и бордни камери.

                                Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
                                С пореден риск, да бъда "бан"-нат ще кажа само две -три неща! Правилата са за това да бъдат нарушавани. Видях единственно "ТАРГАТА" да използва колан за лебедката(около дърветата), но без тежест на въжето,(но това са подробности)......
                                Нито веднъж не съм разрешил на навигатора да ме закачи за дърво без късото коланче. Най-малкото, че като сложиш коланчето и въжето и куката се натоварват в права посока. Относно тежеста.... признавам си не сме ползвали. При наклоните, на които се дърпахме, нямаше как да се задържи на мазното въже.
                                Още повече, че самурая е много лек за лебетка 6000lb и много често се връзвахме високо (колкото му стигат ръцете на навигатора) за да може лебетката на ни отлепи от калта в която сме залепнали, или да ни извади от коловозите.
                                Последно редактирано от Kaskadiora; 09-05-11, 07:51.
                                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X