Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

    Малко снимки и от СЕ3.

    Водача, който използва шанса и не го изпусна до края.


    Тук колата си има все още номер, но не помня на финала дали имаше. Още веднъж БЛАГОДАРЯ на Ники и Вушев за помоща която оказаха на Таньо, защото само тандем с толкова много опит и бръмбари в главата можеха да го извадят от там без хеликоптер и щети.


    Тази кола все още се движи по трасето за изненада на всички.


    При това гумите са и направо след тежкото трасе.


    Този проблем за водача даде шанс на Жоро да вземе етапна победа и да крои планове за следващите състезания.


    Макар и с нов навигатор Руслан за малко да повтори победата от миналата година.


    Алекс в борба за второто място в експерта. Ама с много малки ходове е тази Г-класа.


    Плътно зад него и Йоско макар, че както разбрахме после е имал технически проблеми.


    Това обаче не му пречи да дава колкото може Тойотата газ.

    Коментар


    • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

      Честито на шампионите победителите и участниците в състезанието. Жалко за Ивайло Върбанов, беше ми фаворит и се радвах че нещата вървят добре с Паджерото. Но, всичко лошо отминава и се надявам да подготви нова кола възможно най-скоро. Липсват и други фаворити в оффроуда.. сещам се за Красимир Илиев.. гледах няколко състезания и се кефих и на него като пилот. Успех и повече феърплей пожелавам.

      Коментар


      • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

        Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
        Вучов,не се заяждай с хората,а освен това Бижака има лиценз от нашия клуб.
        ok

        Коментар


        • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

          Първоначално публикуван от Estranged Преглед на мнение
          Честито на шампионите победителите и участниците в състезанието. Жалко за Ивайло Върбанов, беше ми фаворит и се радвах че нещата вървят добре с Паджерото. Но, всичко лошо отминава и се надявам да подготви нова кола възможно най-скоро. Липсват и други фаворити в оффроуда.. сещам се за Красимир Илиев.. гледах няколко състезания и се кефих и на него като пилот. Успех и повече феърплей пожелавам.
          Жалко за Иво и още по-жалко за Долфи (Краси Илиев), който не можа да стигне до старта заради технически проблем.

          Коментар


          • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

            Някой искаше максимални скорости на правата до летището:
            02 => 129 км.
            03 => 106 км.
            05 => 128 км.
            07 => 124 км.
            09 => 104 км.
            15 => 94 км.
            16 => 127 км.
            21 => 129 км.
            34 => 110 км.
            35 => 120 км.
            779 => 109 км.
            Последно редактирано от IvanMarinov; 22-10-09, 12:47.

            Коментар


            • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

              Извинявам се ,че пиша в тази тема, но някой може ли да ми даде окончателно класиране за шампионата в дватата класа? Имам предвид, наистина окончателно, да не се окаже след като го публикувам, че някъде нещо не съвпада...

              Коментар


              • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                Някой искаше максимални скорости на правата до летището:
                ...
                09 => 104 км.
                ...
                Яяяя, големият кораб успял все пак да стигне 100-те след километър засилка. Значи, напразно се накарах на навигатора, че 8 пъти а-ха да мина стотака и тя ми вика "Ляв на 90" ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                  Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                  Извинявам се ,че пиша в тази тема, но някой може ли да ми даде окончателно класиране за шампионата в дватата класа? Имам предвид, наистина окончателно, да не се окаже след като го публикувам, че някъде нещо не съвпада...
                  Ще опитам след малко, но в другата тема за класиране в шампионата.
                  Надявам се да няма грешки.

                  Коментар


                  • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                    Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                    Ще опитам след малко, но в другата тема за класиране в шампионата.
                    Надявам се да няма грешки.

                    На мен класирането ми хареса
                    ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                    Коментар


                    • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                      Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                      На мен класирането ми хареса
                      Ми то нее мръднало.

                      Коментар


                      • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                        Ето малко снимки и от мен с огромно закъснение
                        Това беше най-интересното което успях да видя аз ...
























                        Коментар


                        • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                          ако на някой му трябва снимка с хубаво качество - 12Mp да пише

                          Коментар


                          • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                            Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
                            ... Това беше най-интересното което успях да видя аз ...
                            Ако беше мръднал малко по-напред към един не многото прави скоростни участъци можеше и да видиш малко скокове в стил "Баха".
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Ако беше мръднал малко по-напред към един не многото прави скоростни участъци можеше и да видиш малко скокове в стил "Баха".
                              Еми не знаех къде е трасето и не ми се рискуваше да изляза на пътя на състезателите
                              Следващия път по-добри снимки обещавам.

                              Коментар


                              • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                                Имаше много хора с апарати по трасето а толкова малко снимки
                                ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X