Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

    Днес завърши проверката на трасето, като нощният етап беше проверен на тъмно.
    Надявам се да сме отстранили всички неточности.

    Коментар


    • #92
      До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

      Колко екипажа са се записали до сега ? Ако е възможно информация, благодаря Ви
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 10-09-08, 22:26. Причина: Правопис !

      Коментар


      • #93
        До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

        На Варна, организаторът – екипаж Пламен Тенев/Пламен Русев - не караха.
        На втората Варна екипажа на Веско Делфина, като организатор и навигаторът му - не караха.
        На Стара Загора екипажът Янчо Терзиев и Митко Ангелов, пак като организатор – не караха.
        На София офроуд рали Десо и Шуши – т.с. нашия екипаж, пак като организатор – не карахме.
        Мисля си, как ли стои въпроса с FAIR PLAY на Дупница?

        Коментар


        • #94
          До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

          Първоначално публикуван от SHUSHI Преглед на мнение
          На Варна, организаторът – екипаж Пламен Тенев/Пламен Русев - не караха.
          На втората Варна екипажа на Веско Делфина, като организатор и навигаторът му - не караха.
          На Стара Загора екипажът Янчо Терзиев и Митко Ангелов, пак като организатор – не караха.
          На София офроуд рали Десо и Шуши – т.с. нашия екипаж, пак като организатор – не карахме.
          Мисля си, как ли стои въпроса с FAIR PLAY на Дупница?
          Значи Долфи и Иван...няма да карат или само Иван няма да навигира?

          Коментар


          • #95
            До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

            Първоначално публикуван от SHUSHI Преглед на мнение
            На Варна, организаторът – екипаж Пламен Тенев/Пламен Русев - не караха.
            На втората Варна екипажа на Веско Делфина, като организатор и навигаторът му - не караха.
            На Стара Загора екипажът Янчо Терзиев и Митко Ангелов, пак като организатор – не караха.
            На София офроуд рали Десо и Шуши – т.с. нашия екипаж, пак като организатор – не карахме.
            Мисля си, как ли стои въпроса с FAIR PLAY на Дупница?
            Шуши Fair Play на Дупница не знам, но на Баха България 2008 се надявам да има поне що се отнася до организаторите на състезанието. Надявам се на същото и от участниците.
            За всяко състезание е въпрос на чест да кара Долфи (като двукратен шампион на България) и това допринася за неговото ниво. Той не е част от организационния екип, така че не се притеснявай. То същото го разправяхте и миналата година, но нали заедно с вас се губехме по трасето. Трябва ли да си мислим глупости за Вашето състезание, като в него кара Ива??

            А и формата на състезанието до голяма степен елиминира твоите притеснения.
            Ако съм засегнал някого се извинявам, не е било нарочно.
            Последно редактирано от kinex; 11-09-08, 07:49.

            Коментар


            • #96
              До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

              Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
              Значи Долфи и Иван...няма да карат или само Иван няма да навигира?
              Иван ще си прави състезанието, а Долфи ще пробва с нова звезда в навигацията. Току виж нов екипаж за следващия сезон.

              Коментар


              • #97
                До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                Иван ще си прави състезанието, а Долфи ще пробва с нова звезда в навигацията. Току виж нов екипаж за следващия сезон.
                Ще ни липсвате, не разваляйте екипа, иначе успех в организацията, а на Долфи успешно и безаварийно състезание, още един път успех !
                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 11-09-08, 11:12.

                Коментар


                • #98
                  До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                  Първоначално публикуван от SHUSHI Преглед на мнение
                  На Варна, организаторът – екипаж Пламен Тенев/Пламен Русев - не караха.
                  На втората Варна екипажа на Веско Делфина, като организатор и навигаторът му - не караха.
                  На Стара Загора екипажът Янчо Терзиев и Митко Ангелов, пак като организатор – не караха.
                  На София офроуд рали Десо и Шуши – т.с. нашия екипаж, пак като организатор – не карахме.
                  Мисля си, как ли стои въпроса с FAIR PLAY на Дупница?
                  Шуши пропуснала си екипажа на Тодор Христов, който също не кара на Троян и Адвенчър.
                  Ванката Маринов хвърля шарени пилета "Аз съм организатор Долфи не", но на награждаването за Шампионата ще се избабани той, а не новата звезда. Не е ясно какво му се иска повече да стане шампион или един перфектен организатор.Това състезание им трябва на екипажа Илиев-Маринов много, на него всъщност ще се реши спора между тях и Пепелов-Дънди за шампионското място.
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 11-09-08, 11:11.

                  Коментар


                  • #99
                    До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                    Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
                    ... всъщност ще се реши спора ...
                    В същност, последно как се смята? Точките от всички състезания или 5-те най-добри резултата?
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                      Баха е след два дни. Има ли индикативен списък на тимовете заявили, официално или не участието си?

                      Коментар


                      • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                        ИВАНЕ, ние с Ива не сме екипаж!!!!
                        Пък и ако нейният отбор те притеснява?!? Не знам какво да кажа! Всъщност, тя малко ви би! You can never know!

                        Коментар


                        • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                          Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
                          Шуши пропуснала си екипажа на Тодор Христов, който също не кара на Троян и Адвенчър.
                          Ванката Маринов хвърля шарени пилета "Аз съм организатор Долфи не", но на награждаването за Шампионата ще се избабани той, а не новата звезда. Не е ясно какво му се иска повече да стане шампион или един перфектен организатор.Това състезание им трябва на екипажа Илиев-Маринов много, на него всъщност ще се реши спора между тях и Пепелов-Дънди за шампионското място.
                          Терзиев така се получи, че на това състезане ще се реши. Но не виждам от какво толкова се притесняваш, нека да мине състезанието пък ти тогава говори ако смяташ, че някой е прецакан за сметка на Долфи.
                          А за Стара Загора 2004 може да не говорим, нали през тази година ти си шампион.
                          Не знам защо вадиш от сметката Върбанов, защото по твоята логика и той ми е приятел.
                          Ако си забравил на Бистрица 2005 също се разпределяха първите 3 места от шампионата, а тогава екипа Славчев/Стайнова караха и се бореха ако не за първо, то поне за второ място в шампионата.
                          За разлика от тогава сега имаме разпределен главен съдия и наблюдаващ от БФАС и можеш да бъдеш спокоен за провеждането на състезанието.

                          Коментар


                          • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                            Първоначално публикуван от SHUSHI Преглед на мнение
                            ИВАНЕ, ние с Ива не сме екипаж!!!!
                            Пък и ако нейният отбор те притеснява?!? Не знам какво да кажа! Всъщност, тя малко ви би! You can never know!
                            Не ме притеснява, а ти го давам за пример, защото връзките освен в екипажа са и приятелски, роднински, клубни и т.н.

                            Коментар


                            • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                              Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                              Терзиев така се получи, че на това състезане ще се реши. Но не виждам от какво толкова се притесняваш, нека да мине състезанието пък ти тогава говори ако смяташ, че някой е прецакан за сметка на Долфи.
                              А за Стара Загора 2004 може да не говорим, нали през тази година ти си шампион.
                              Точно за това става дума, тогава дали от липса на опит или от прекалена амбиция не съобразих, че това е повод за недоволство от страна на колегите. И са прави ! След състезанието ме разпънахте на кръст, вгорчихте радостта от победата въпреки, че състезанието не беше решаващо. Беше първия кръг, станах шампион два кръга преди края. Карах до дупка и на последния кръг, кадето не ми трябваше резултат, само и само да покажа, че и без Старозагорското състезание ще съм първи.
                              Сега ситуацията е друга, как ще обясниш на Зъбара и на Иво, когото въобще не вадя от сметките, че играеш чисто... на теб ти трябват точки.
                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 11-09-08, 15:51.

                              Коментар


                              • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                                Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
                                Баха е след два дни. Има ли индикативен списък на тимовете заявили, официално или не участието си?
                                Само спорове, състезанието започва утре, а никой от организаторите не отговори на Виктор на въпроса. В крайна сметка всички се интересуваме, за да знаем колко ще е атрактивно.
                                Последно редактирано от jashi1; 11-09-08, 21:42.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X