Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: "БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Ето звука на мотора - 3 литра BMW с две турбини

    Как е по правилник в състезанието ? Не трябва ли застигнатият автомобил да пропусне догонващия ?
    Защото тук явно бавният не пуска по-бързия.

    Коментар


    • #77
      От: "БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

      Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
      Как е по правилник в състезанието ? Не трябва ли застигнатият автомобил да пропусне догонващия ? Защото тук явно бавният не пуска по-бързия.
      Такова правило при нас няма, само в световния шампионат и на Дакар, но там има Santinel и той решава проблема.
      Въпреки, че го няма при нас, винаги по-бавния е пускал по-бързия и мога смело да кажа, че в ралито си има супер феърплей !
      В случая Иво не го вижда, но като го видя, веднага го пусна...ето виж:

      Коментар


      • #78
        От: "БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

        Навсякъде май пускането е с пожелателен характер от застигнатия. Не съм чул досега организатор да накаже някой дето не е пуснал друг по-бърз от него. В Унгария едно "много бързо бъги" не ме пускаше да го изпреваря в продължение на няколко километра докато не изтърва един завой от прегаряне. После същото бъги счупи предния джам на Гадашин като го държа 20 км. на къс повод. Обаче не чух да го наказаха.
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • #79
          От: "БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
          Навсякъде май пускането е с пожелателен характер от застигнатия. Не съм чул досега организатор да накаже някой дето не е пуснал друг по-бърз от него. В Унгария едно "много бързо бъги" не ме пускаше да го изпреваря в продължение на няколко километра докато не изтърва един завой от прегаряне. После същото бъги счупи предния джам на Гадашин като го държа 20 км. на къс повод. Обаче не чух да го наказаха.
          Не знам дали сте имали Сантинел, тогава щяха да го накажат...пише го в правилника изрично !
          Давам пример - един наш "пилот" на Дакар (ще си спестя калификацията, че съм пристрастен) изтърва един завой и си изкриви муцуната на колата в канавката. Понеже на совалката понякога космоса й е крив, пусна контестация, че едно бъги не го пускало и от прахоляка не видял завоя...
          Човека го отцепиха 360 или 460 евро (не помня точно) + време наказание, а когато се върнахме в България гледахме филма по БНТ и там имаше on-bord от случката...бъги не се виждаше, а прах пак не видях, ама сигурно щото съм с очила вече и остарявам

          Коментар


          • #80
            От: "БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
            Такова правило при нас няма, само в световния шампионат и на Дакар, но там има Santinel и той решава проблема.
            Въпреки, че го няма при нас, винаги по-бавния е пускал по-бързия и мога смело да кажа, че в ралито си има супер феърплей !
            В случая Иво не го вижда, но като го видя, веднага го пусна...ето виж:

            Прав си, в този екшън, надали ти остава много време да гледаш в огледалата.

            Коментар


            • #81
              От: "БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

              Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
              Прав си, в този екшън, надали ти остава много време да гледаш в огледалата.
              Огледалата са прибрани.
              Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

              Коментар


              • #82
                От: "БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

                И един хубав репортаж, който не мога да пропусна

                Коментар


                • #83
                  От: "БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

                  Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                  Не знам дали сте имали Сантинел, тогава щяха да го накажат...пише го в правилника изрично !
                  Давам пример - един наш "пилот" на Дакар (ще си спестя калификацията, че съм пристрастен) изтърва един завой и си изкриви муцуната на колата в канавката. Понеже на совалката понякога космоса й е крив, пусна контестация, че едно бъги не го пускало и от прахоляка не видял завоя...
                  Човека го отцепиха 360 или 460 евро (не помня точно) + време наказание, а когато се върнахме в България гледахме филма по БНТ и там имаше on-bord от случката...бъги не се виждаше, а прах пак не видях, ама сигурно щото съм с очила вече и остарявам
                  Абе, не знам да ли остаряваш, ама хич не си държиш на думата и много забравяш.Не забравяй че и аз мога да си припомня неща от разни ралита.
                  Стоян Драев тел:+359877915301
                  blood 0 RhF +

                  Коментар


                  • #84
                    От: "БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

                    Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                    Абе, не знам да ли остаряваш, ама хич не си държиш на думата и много забравяш.Не забравяй че и аз мога да си припомня неща от разни ралита.
                    Ами като имат връзка с конкретната тема и състезание, давай и припомняй, ако нямат връзка, отвори нова тема и там опреснявай...щото ми звучи като заплаха по тоя начин...

                    Коментар


                    • #85
                      От: "БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

                      Бай Тодоре, не ти прави чест да слагаш кавички на нашия пилот.
                      Ако кавичките влязат в употреба ти ще отнесеш най-много, даже няма да стигнат. Каквото и да се говори по телевизията и пресата повечето те знаем.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #86
                        От: "БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

                        Аз обаче незнам за кой дакарец говорите, та да питам Алексиев в Ралито ли е?

                        Коментар


                        • #87
                          От: "БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          Бай Тодоре, не ти прави чест да слагаш кавички на нашия пилот.
                          Ако кавичките влязат в употреба ти ще отнесеш най-много, даже няма да стигнат. Каквото и да се говори по телевизията и пресата повечето те знаем.
                          Това е мое мнение и виждане и не го налагам на никого, аз така ги виждам и чувствам нещата...и са от лични преживявания, не от телевизията, но това е друга тема, която вече е много стара и дискутирана...

                          Коментар


                          • #88
                            От: "БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

                            Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                            Аз обаче незнам за кой дакарец говорите, та да питам Алексиев в Ралито ли е?
                            Темата е за Балкан Маратона. И да, Алексиев караше на Балкан Маратон ралито.

                            Коментар


                            • #89
                              От: "БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

                              Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                              Аз обаче незнам за кой дакарец говорите, та да питам Алексиев в Ралито ли е?
                              Не става дума за Алексиев в примера, но да не разводняваме повече темата...

                              Коментар


                              • #90
                                От: "БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014" - 5- 12 СЕПТЕМВРИ

                                Видео от камерата на Henno van Bergeijk започвас ден 6,5,4 в обратен ред са записани.Водеше с 24 секунди,стартира първи а аз една минута след него.Моята задача беше да финиширам заедно с него.И в двата SS-а успях.Приятно гледане.
                                Последно редактирано от boevski; 30-09-14, 19:39.
                                __KTM__

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X