Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

    Доста труден етап днес само 4 джипа финишираха нормално в Харманли.От състезателите чух че има пострадал състезател със АТВ,надявам се всичко да се размине добре.
    0885719173-Красимир

    Коментар


    • От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

      Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
      Доста труден етап днес само 4 джипа финишираха нормално в Харманли.От състезателите чух че има пострадал състезател със АТВ,надявам се всичко да се размине добре.
      Според написаното маи е зле човека.Дано бързо да се оправи.
      http://www.haskovo.net/news/86563/Гр...тописта
      LZ1HAH
      0888705588

      Коментар


      • От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

        Защо в сайта на състезанието няма никаква обновена информация,нито в сайта на телевизията??
        0885719173-Красимир

        Коментар


        • От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

          Първоначално публикуван от КОКО Преглед на мнение
          Според написаното маи е зле човека.Дано бързо да се оправи.
          http://www.haskovo.net/news/86563/Грък_се_преби_с_АТВ_край_хасковската_мотописта
          Е такива простотии не бях чел, честно, струва си да прочетете... Това, че състезател е паднал и се е наранил на трасе дето не е на асфалта, не освобождава Бърза помощ от задълженията й... Безпътници такива, разходки ша ми правите из областта...

          Коментар


          • От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

            И аз го четох,направо не е истина.
            ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

            Коментар


            • От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

              Никос е добре, има разтежение на връзки в таза и след няколко дни излиза от болницата.
              Статията е пълна глупост на некомпетентни драскачи, които даже пречеха докато го вадехме...
              Утре вечер повече инфо, че днес етапа беше много тежък, а утре е още повече
              При джиповете победи Йосиф Лагадов, следван от Траян, при мотористите Уго Филоса, а Зорница пак поведе на Махачек
              Отпадна едно Митсубиши Ево заради шарнир, но ще кара в последните два дни.
              Всички са живи и здрави !!!

              Коментар


              • От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                Утре къде можем да ви видем в Ивайловград и приблизителен час когато ще сте там?

                Коментар


                • От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                  Първоначално публикуван от karamfil Преглед на мнение
                  Утре къде можем да ви видем в Ивайловград и приблизителен час когато ще сте там?
                  Бензиностанцията на Петрол след 9:30 часа предполагам, че до 12 ще преминат всички !

                  Коментар


                  • От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                    По незнайни причини снощи ТВ7 запълниха времето за репортажа вместо с кадри от трасето с реклами и всъщност не излъчиха репортаж. На какво се дължи това не знам, но малко ме хвана яд.
                    Врменнно класиране има ли и дали можем, макар и неофициално, да го видим и тук?
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      По незнайни причини снощи ТВ7 запълниха времето за репортажа вместо с кадри от трасето с реклами и всъщност не излъчиха репортаж. На какво се дължи това не знам, но малко ме хвана яд.
                      Врменнно класиране има ли и дали можем, макар и неофициално, да го видим и тук?
                      Аз мисля, че причината е тази:

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Утре вечер повече инфо, че днес етапа беше много тежък, а утре е още повече

                      Коментар


                      • От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                        Мнение на zzlatev:По незнайни причини снощи ТВ7 запълниха времето за репортажа вместо с кадри от трасето с реклами и всъщност не излъчиха репортаж. На какво се дължи това не знам, но малко ме хвана яд.
                        Врменнно класиране има ли и дали можем, макар и неофициално, да го видим и тук?


                        Репортажа го излъчваха, но след новините .

                        Коментар


                        • От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                          в-к Телеграф
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Telegraph 07_09_11.jpg
Прегледи:1
Размер:254.2 КБ
ID:5300813

                          в-к Монитор

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Monitor 07_09_11.jpg
Прегледи:1
Размер:54.5 КБ
ID:5300814

                          в-к 100 Вести - Габрово

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100 Vesti _07_09_11.jpg
Прегледи:1
Размер:82.1 КБ
ID:5300815

                          Коментар


                          • От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                            Първоначално публикуван от Jeniya-Jeniya Преглед на мнение
                            Репортажа го излъчваха, но след новините .
                            Ми що тогава обявяват час и програма, като си правят каквото им е кеф? Едно магаре се махна от тяхната телевизия, ма май са останали други
                            Женя, а нещо, макар и неофициално за класирането?
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                              Няколко готини галерии от Маратона ТУК, ТУК, ТУК, ТУК и ТУК

                              Коментар


                              • От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                При джиповете победи Йосиф Лагадов, следван от Траян, при мотористите Уго Филоса, а Зорница пак поведе на Махачек
                                За вчерашния етап знам това, а пък за днешния-Йосиф и Пламен са пристигнали първи на сервизния парк до Ивайловград!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X