Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Комисия Офроуд 2017 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Комисия Офроуд 2017 г.

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Е, как не разбра
    Ако хванеш промоция от Иван Маринов, евентуално БФАС ще те награди
    Написали са ти го ясно, каквото и да правиш, както и да караш, ако не си човек на човек от Комисията, чакаш ПРОМОЦИЯТА
    Не става така Христов. Ти като си приятел с шефа на Комисия Крос Кънтри и половината от членовете на УС какво направи, нищо.
    Ама аз не съм чел, ми да си чел виждаш че срещу документите и правилата и твоите хора увъртат ама не те направиха шампион.
    Ето това БФАС, за това не е една група която сама си решава има на кого да се оплачеш от мен и комисията. И ако си спомняш на, но хората не го знаят а е време да го научат на УС на БФАС когато разгледаха твоите претенции Владо и Сашо не присъстваха, а бяха само твои сподвижници и съратници и кво пак нищо.
    Имам един приятел, който беше за малко в офф-роуда казва "лек ден", ние си знаем какво значи.

    Коментар


    • #77
      От: Комисия Офроуд 2017 г.

      Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
      Да имало е обективна причина, това състезание да не се проведе....
      Толкова обективна, че остана тайна за всички Даже и УС не знаеше, че е отказано, но няма значение, аз затова си писах писмо през август до БФАС...

      Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
      ...Не търси под вола теле защото Ковачев не всява раздори, а прави много за развиването на този спорт (не само в България).
      Разбира се, че прави ! Таксите за българите са в лева, а за чужденците в евро... Не бъркай развитието на бизнеса и частни състезания с развитието на спорта. Ковачев си развива бизнеса (което не е лошо) и му дреме за спорта, дразня се, че чисто търговски практики се минават под идеята "...развиваме спорта'...

      Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
      ....Или проблема ти е, че откакто Владо Илиев е председател на БФАС, не върви прибирането на стотици хиляди от Министерството на спорта и други такива. От там ти пада и комисионната. Пробвай както ти казах в Македония.
      Тази опорна точка е нова, но ми харесва как звучи
      Сега остава и да намеря и изхарча "стотиците хиляди" и ще се прехвърля към Македония
      Между другото, Владо Илиев не ми е отказал нито един документ от БФАС, който съм поискал, защото съм изряден и коректен към федерацията...и не "лапам" от БФАС и състезателите, каквато е практиката...!

      Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
      ....
      Ама аз не съм чел, ми да си чел виждаш че срещу документите и правилата и твоите хора увъртат ама не те направиха шампион.
      Така е, тук си прав, трябва да се кара по Наредбата, Специалния Правилник и когато се налага и е удобно и по МСК !
      И за целта трябва да се изгонят търговците от храма, нали така пишеше в библията
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 11-01-18, 11:31. Причина: Украсяване и онагледяване !

      Коментар


      • #78
        От: Комисия Офроуд 2017 г.

        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
        ....
        Относно класирането на Владислав Велков бях заблуден, че се сътезава с лиценз от БФАС и за това е в класирането и в това което съм подал към БФАС е само той без навигатора си, но някой успя да мине след мен и да сложи и навигатора (с една дума хванаха промоцията).
        Това от устата на представител на спортната власт, звучи, меко казано несериозно.
        На фона на застрашителното намаляне на участниците в шампионата, точно заради липса на навигатори, си е направо за присъда.
        Ти как разбра кой кара и кой се "вози", като дори според дебелите наредби, от които си смучиш жокери, пилот и ко-пилот могат да се сменят.
        Тва, е все едно футболния съюз да обяви само голмайстора на Лудогорец за шампион.
        Направихме те секретар на комисията(аз лично гласувах ЗА) за да секретарстваш интересите на всички.
        Сега устата почна да ти става по-голяма от главата.
        Почваш да ми натрапваш чувството, че не съм свършил нещо, както трябва.
        Синдиката на ко-пилотите, ти е кръвно обиден.
        Пусни си пак "Всичко се връща"

        Коментар


        • #79
          От: Комисия Офроуд 2017 г.

          Мацката ме кефи, а и песента не е лоша! Бай Тодор има чувство за хумор!
          0887 526 564/ 0897 933 755 /

          Коментар


          • #80
            От: Комисия Офроуд 2017 г.

            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
            Това от устата на представител на спортната власт, звучи, меко казано несериозно.
            На фона на застрашителното намаляне на участниците в шампионата, точно заради липса на навигатори, си е направо за присъда.
            Ти как разбра кой кара и кой се "вози", като дори според дебелите наредби, от които си смучиш жокери, пилот и ко-пилот могат да се сменят.
            Тва, е все едно футболния съюз да обяви само голмайстора на Лудогорец за шампион.
            Направихме те секретар на комисията(аз лично гласувах ЗА) за да секретарстваш интересите на всички.
            Сега устата почна да ти става по-голяма от главата.
            Почваш да ми натрапваш чувството, че не съм свършил нещо, както трябва.
            Синдиката на ко-пилотите, ти е кръвно обиден.
            Пусни си пак "Всичко се връща"
            Нещата с ко-пилотите са такива и специално са упоменати относно годишните класирания.
            Как в във Футболния съюз не ме интересува, ние си имаме правила. Вместо да роптаете ги научете. Един добър навигатор трябва да знае правилата за да не изпада в ситуацията на "македонците".
            Аз не съм секретар на никого и нищо и както виждаш говоря от мое име, а не от разни никому неизвестни синдикати.
            За глупости нямам време и какво ще слушам си е мой приоритет.

            Коментар


            • #81
              От: Комисия Офроуд 2017 г.

              Решение на УС на БФАС от 16.02.2018 г.:
              Одобрява комисия по "Крос Кънтри" към БФАС в състав:
              Венелин Градев - председател
              Пламен Николов - член
              Атанас Арабаджиев - член

              ЧЕСТИТО

              Коментар


              • #82
                От: Комисия Офроуд 2017 г.

                Първоначално публикуван от Etar Racing Преглед на мнение
                Решение на УС на БФАС от 16.02.2018 г.:
                Одобрява комисия по "Крос Кънтри" към БФАС в състав:
                Венелин Градев - председател
                Пламен Николов - член
                Атанас Арабаджиев - член

                ЧЕСТИТО
                Тези момчета ги познавам. Много добър избор. БРАВО, Честито и от мен !!!
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • #83
                  От: Комисия Офроуд 2017 г.

                  Честито и от мен.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #84
                    От: Комисия Офроуд 2017 г.

                    Честито момчета!
                    "АСК ЗАГОРА 4х4"
                    0897937797....по всяко време!

                    Коментар


                    • #85
                      От: Комисия Офроуд 2017 г.

                      Честито и от мен. Сега Крос-кънтрито ще процъфти.
                      Ето сега Христов да е доволен, не че това ще промени нещата много.
                      Просто на мен ще ми отпадне един ангажимент.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Комисия Офроуд 2017 г.

                        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                        Честито и от мен. Сега Крос-кънтрито ще процъфти.
                        Що бе Маринов, да не би последните две години да е покълнало нещо, че сега да цъфне ... ?!?

                        Коментар


                        • #87
                          От: Комисия Офроуд 2017 г.

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Що бе Маринов, да не би последните две години да е покълнало нещо, че сега да цъфне ... ?!?
                          Сляп си.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #88
                            От: Комисия Офроуд 2017 г.

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Сляп си.
                            Не го казвам само аз...

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2018-02-22 08.52.26.jpg
Прегледи:1
Размер:62.2 КБ
ID:5781608

                            Коментар


                            • #89
                              От: Комисия Офроуд 2017 г.

                              Независимо, че не съм получавал този мейл съм запознат със ситуацията. Имах разговори с Върбанов и Маринов в следствие, на което се приложи закона от страна на имащите власт.
                              Като няколко пъти бивш член на комисията съм бил винаги за обективната истина.
                              Ако искаш да спомогнеш с нещо шампионата, докарай всичките “македонци” на състезанията, защото те(състезанията) до едно си заслужават.
                              Заслужават си и за гледане и за каране.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • #90
                                От: Комисия Офроуд 2017 г.

                                Как става избора на комисията,че нещо не разбрах.за да знаем за следващият път.Явно требва още да се учим .Иначе от мен успех и хубави предложения.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X