Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бургас Offroad 6-8.12.2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бургас Offroad 6-8.12.2012

    Състезанието ще е част от републиканския шампионат, като ще има възможност да участват и любители. Трасетата ще бъдат типично рали, като за 3-те дена ще се съберат около 500км. Правилник и регламент ще публикува Наско.

  • #2
    От: Бургас Offroad 6-8.12.2112

    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
    Състезанието ще е част от републиканския шампионат, като ще има възможност да участват и любители. Трасетата ще бъдат типично рали, като за 3-те дена ще се съберат около 500км. Правилник и регламент ще публикува Наско.
    Я виж малко заглавието. 2112 година е малко далече във времето. А ако става дума за 6,7 и 8 декември 2012г. са четвъртък, петък и събота, предполагам става дума за 7,8 и 9?
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • #3
      От: Бургас Offroad 6-8.12.2112

      Яворе ,защо не направите една баха ,или нещо по различно в шампионата.

      Коментар


      • #4
        От: Бургас Offroad 6-8.12.2012

        Състезанието ще се проведе на 6, 7 и 8 декември 2012г.(четвъртък, петък и събота) в гр. Бургас. Датите са съобразени с честването празника на града - 6 декември, а така също и с ангажиментите на някои от състезателите на състезанията в Атина и Шумен в края на Ноември и началото на Декември. Засега сигурните класове са клас "Крос кънтри - рали" - Т1 и Т2, като условията за участие са съгласно специалния правилник по офроуд на БФАС http://www.bfas.bg/documents/dokumen....html?start=30. Задължителни са състезателни лицензи, като същите могат да бъдат и еднократни на цена 60,00 лв, издадени от БФАС . За лицензите е необходимо да предоставите единствено медицинско свидетелство. Лицензи ще бъдат издавани и в щаба на състезанието в деня за регистрация.
        Ако има желаещи ще се организира и клас "Любители" за автомобили 4х4 и клас "GPS" за мотори, ATV и UTV, така, че очакваме да споделяте Вашите мнения.

        Такси за участие:

        Т1 и Т2 - 250,00 лв.
        "Любители" - автомобили 4х4 - 100,00 лв
        мотори, ATV и UTV - 60,00 лв

        До няколко дни ще изберем и бивака на състезанието и тогава ще бъде публикувана програмата.
        Атанас Георгиев
        "Gea Offroad 4x4"
        ___________
        0885805445 | http://www.offroad-gea.com | http://facebook.com/GeaOffroad4x4

        Коментар


        • #5
          От: Бургас Offroad 6-8.12.2012

          Разбира се ,че ще има желаещи за клас ЛЮБИТЕЛИ.Но таксата участие от 100лв. не мислите ли ,че е доста висока? Ако се намали например на 50лв според мен желаещите ще са много повече. И още един въпрос ,клас ТРОФИ няма ли да има?

          Коментар


          • #6
            От: Бургас Offroad 6-8.12.2012

            бай джеро , това е състезание не селска кушия. Поздрави.
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • #7
              От: Бургас Offroad 6-8.12.2012

              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
              бай джеро , това е състезание не селска кушия. Поздрави.
              Като гледам и баи джеро ще те поздрави.

              Коментар


              • #8
                От: Бургас Offroad 6-8.12.2012

                Не става въпрос за Т1 иТ2 там таксите са ясни.Става въпрос за клас" ЛЮБИТЕЛИ".А за "селските кушии" ги правят хора които се мислят за големи оффроудъри и организатори.Справка- хайде да не казвам кои са,че са тънко обидни.На мен пределно ми е ясно ,че такова мероприятие става с много пари, но от таксите едва ли ще се избият разходите-те са за сметка на организаторите.А между другото очаквам и ти да организираш някой път нещо. ПОЗДРАВИ.

                Коментар


                • #9
                  От: Бургас Offroad 6-8.12.2012

                  Разходите не може и не трябва да са за сметка на организаторите , щото няма да повторят. Аз тъй мисля.
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бургас Offroad 6-8.12.2012

                    Странно,защо ли си мисля,че тези които правят "Селските кушии" ,в момента правят трасето за "СЪСТЕЗАНИЕТО". Поздрави !

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бургас Offroad 6-8.12.2012

                      Малко интрига за купона.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бургас Offroad 6-8.12.2012

                        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                        Малко интрига за купона.
                        Стига с интригите. Ако искате състезание трябва да се работи. Всеки ,който иска да помага е добре дошъл. Таксите за участие са това, което сме обявили - за едни ниски, за други високи, но със сигурност няма да са препъни камък за хората, които са решили да се докоснат до рали рейда. Купона е гарантиран, така че, не се чудете дали да участвате.
                        Атанас Георгиев
                        "Gea Offroad 4x4"
                        ___________
                        0885805445 | http://www.offroad-gea.com | http://facebook.com/GeaOffroad4x4

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бургас Offroad 6-8.12.2012

                          Какво е това Поздрави ? някаква парола на темата ли? нека се съберем да се Поздравим, а може и да си кажем Наздраве , хубавите неща се решават най-добре около масата

                          като се откри републиканския шампионат 2012 темата беше ТРЯВНА 2012 - ОФФРОАД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                          и имаше КЛАС РАЛИ РЕЙД само 32 джипа
                          КЛАС ТРОФИ около 70
                          КЛАС ЛЮБИТЕЛИ samo 7

                          а сега ще празнуват само Бургазлии и които ше участват на рали рейда
                          Където не стига Нива, се стига с хеликоптер.
                          LZ5MP KN32PQ loc. Aytos Михаил Малчев
                          СК "Геа офроуд 4х4" Лада Нива 4x2 и 4x1
                          gsm: 0888302036

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бургас Offroad 6-8.12.2012

                            прогнозата за декември от http://prognoza-za-vremeto.blogspot.com

                            Предвид предходно хладните месеци, според прогнозата за декември се очакват обилни снеговалежи, а на места и навявания от сняг.

                            ще има много сняг и много кал купона ще е Голям а ако има и трофи купона Много голям
                            Където не стига Нива, се стига с хеликоптер.
                            LZ5MP KN32PQ loc. Aytos Михаил Малчев
                            СК "Геа офроуд 4х4" Лада Нива 4x2 и 4x1
                            gsm: 0888302036

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бургас Offroad 6-8.12.2012

                              Кви интриги шегувамсе.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X