Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инфо за Смолян 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Инфо за Смолян 2008

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Аз пък случайно като се прибрах снощи пуснах TV и щракайки каналите попаднах на репортажа. Много ми хареса идеята на организаторите за "оффроуд" на асфалт и съжалявам че не съм присъствал, но ми е далечко от Св. Константин и Елена до Варна да прескоча до Смолян. Така че и репортажа по ББТ е нещо, макар, че кашата в обявяването на резултатите беше голяма.
    Май режисьорите за първи път даваха състезания с коли? Баш на скока, където беше най-интересно те не даваха приземяването на колите. Отделно пък коментаторите не казаха май никакви времена като резултати.

    Коментар


    • #92
      До: Инфо за Смолян 2008

      Нека да кажа и аз няколко думи, за упреците, които бяха отправени към нас.

      Искам да уведомя г-н Румен Петков, че в офиса на вашето предаване - лично продуцентът г-н Атанас Марков е получил официална покана за Пресконференцията на 18.07 и напомняща покана на 22.07. Явно ръководството на Предаването "Моторинг" не е сметнало за нужно да изпрати свой представител на Въпросната пресконференция.
      Лично по моя молба секретарят на Прес Авто клуб България (на който г-н Румен Петков е член) Юлия Илиева разпрати Покана за Пресконференцията на ВСИЧКИ ЧЛЕНОВЕ НА ПРЕС АВТО КЛУБА.
      Ще помоля г-н Румен Петков да проверява своят E-mail и да съгласува със своите шефове тези неща преди да прави подобни изказвания в публичното пространство.

      Коментар


      • #93
        До: Инфо за Смолян 2008

        Първоначално публикуван от strandjero Преглед на мнение
        Май режисьорите за първи път даваха състезания с коли? Баш на скока, където беше най-интересно те не даваха приземяването на колите. Отделно пък коментаторите не казаха май никакви времена като резултати.
        На бързо скалъпен репортаж но добре и че това имаше за да има на какво да намираме недостатъци.

        Коментар


        • #94
          До: Инфо за Смолян 2008

          Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
          На бързо скалъпен репортаж но добре и че това имаше за да има на какво да намираме недостатъци.
          Ами то писателте във форума са за това,да търсят недостатъци на състезанията които се организират и да хвалят колко добре било организирано едно състезание на база информацията за него и отразяването му,без да се иска мнението на състезателите взели участие в него.
          "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
          „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

          Коментар


          • #95
            До: Инфо за Смолян 2008

            "Директното" предаване се "осъществи" от екип на ББТ, към която телевизия ние се явяваме Външни продуценти.

            Искам да заявя, че екипът на Аркаим Студио носи отговорност само и единствено за телевизионното предаване "Виктори Екстрийм", чиито продуценти сме.

            За "нещата", които се излъчват в ефира на Телевизия ББТ не носим отговорност, както и нямаме вина за нещата, които "не се излъчват". Екипът, който "осъществи" прякото излъчване беше на предаването "Арена" а Светослав Дойчинов и Емил Доцов се явяват поръчители и са най-вече ощетени от стеклите се обстоятелства - при това са си платили за това.
            За "прякото" излъчване и безобразното предаване, телевизията поема отговорност и ще заплати съответните неустойки - на Поръчителите (Светослав Дойчинов и Емил Доцов) и на спонсорите.
            Аз също съм възмутена от това, което видях снощи.

            Коментар


            • #96
              До: Инфо за Смолян 2008

              Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
              Ами то писателте във форума са за това,да търсят недостатъци на състезанията които се организират и да хвалят колко добре било организирано едно състезание на база информацията за него и отразяването му,без да се иска мнението на състезателите взели участие в него.
              Пламене, дотук не видях някой да е търсил или намирал кусури на състезанието. Става въпрос за начина, по който една телевизия информира за него. Гледай репортажа на ББТ и кажи дали ти харесва ...

              А иначе не мисля, че на което и да било състезание ще навреди своевременното предоставяне на актуална и точна информация за случващото се.

              Ако няма кой да подава такава информация, хората ще се информират от слухове и от ей такива писания


              Джип, участващ в Националния шампионат по офроуд се е блъснал в трактор, дърпащ дървен материал в местността "Герозовица" по пътя за бившата осма шахта на рудника, съобщиха за радио "Фокус" – Смолян очевидци. От удара джипът се е преобърнал, като няма пострадали. Очевидците разказаха, че над 30 джипа са минали по пътя без да има официално предупреждение, че оттам минат джипове. По пътя има много горски работници. Официалният старт на състезанието ще е на 26 юли.

              (c) Агенция Фокус Нюз
              Приключи четиридневният Национален офроуд шампионат (?!?), който се проведе под егидата на областния управител на Смолян д-р Петър Фиданов и кмета на община Смолян Дора Янкова ...
              http://www.focus-sport.net/?do=n1148764188731
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #97
                До: Инфо за Смолян 2008

                Състезанието беше супер.
                Браво на всички.

                Коментар


                • #98
                  До: Инфо за Смолян 2008

                  Първоначално публикуван от Зорница Богданова Преглед на мнение
                  Нека да кажа и аз няколко думи, за упреците, които бяха отправени към нас.


                  Ще помоля г-н Румен Петков да съгласува със своите шефове тези неща преди да прави подобни изказвания в публичното пространство.
                  До момента никой от моите шефове не е ходил на състезание по оф роуд, докато мисля добре знаете, че ако съм здрав аз ходя на всичките, така че нещата ги приемам като лични. Не, че ми пука за поканата , а въпросът е принципен.
                  Живей за всеки дъх!

                  Коментар


                  • #99
                    До: Инфо за Смолян 2008

                    Малко снмики набързо и от мен, поне в тази част (със снимките) да няма упреци...


                    В Смолян и района офроудът си тече със или без нас...
                    Все пак с нас е по-интересно

                    Алекс на квадрат

                    Долфи, все още в цветущо здраве на колата...

                    Дони и дебют на Белия като навигатор


                    Миро се приготвя да ме къпе, явно не харесва парфюм "Армани"

                    Сашо Ковачев си наваксва след инцидента с трактора от първия ден

                    И се подгонват с Пепелов...

                    Самият Пепелов

                    Руси и Владо завършиха трети

                    За "бронза" имаше шанс и Тенев

                    Руслан и Австриеца имаха много проблеми с колата

                    Адмирации за дамския екипаж Ива Стойнова - Валентина Кривинска

                    Победителите Десо и Шуши

                    На Ламбреви не им вървеше особено - обърнаха се на пролога, поломиха колата, но пък заслужено взеха наградата за феърплей.

                    Ники Рафаилов и Митко Смиленов

                    Колегата Румен падна лошо докато самоотвержено следеше екипажите по трасето. За щастие не пострада...

                    Позьори в планината...

                    Малко снимки от затвореното трасе в Смолян - беше зрелищно!

                    Подготовката

                    И "следготовката":





                    Коментар


                    • До: Инфо за Смолян 2008

                      Чаво,не ми хареса репортажа,но толкова могат хората,нали знаеш за надписа в пиано бар: "не стреляйте по пианиста ,той толкова може".
                      Но ако прочетеш написаното,ще откриеш упреци за менията,които изразиха Десо и Сашо,а знаем,че всеки има право на мнение,виждане, разбиране и интерпретация.
                      Искам да попитам теб,а и всички други които се състезаваме - кой от нас го прави за публиката и за зрителитеНека не се лъжем,че всички сме там за собствено удоволствие и никой не троши пари,за да види "многоуважаваната публика" как ще се отъркаля или потроши.
                      "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                      „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                      Коментар


                      • До: Инфо за Смолян 2008

                        По принцип - откак съществува Телевизията продуцентът и ръководството на едно телевизионно предаване РЕШАВАТ какво ще има в това предаване и кой ще го осъществи.
                        Поканата препратена от г-жа Юлия Илиева би трябвало да е получена от г-н Румен Петков и ако това не е станало по някакви технически причини му се извинявам лично, но с изброените три покани, които считам, че Румен трябва да е получил все си мисля, че неговото НЕПРИСЪСТВИЕ на организираната пресконференция е неуважение към екипа на Смолян Оф-роуд Рали 2008.

                        Коментар


                        • До: Инфо за Смолян 2008

                          Поздравления за фоторепортажа на Ицо! Станал е фотограф с новия апарат
                          Живей за всеки дъх!

                          Коментар


                          • До: Инфо за Смолян 2008

                            Първоначално публикуван от Зорница Богданова Преглед на мнение
                            По принцип - откак съществува Телевизията продуцентът и ръководството на едно телевизионно предаване РЕШАВАТ какво ще има в това предаване и кой ще го осъществи.
                            Поканата препратена от г-жа Юлия Илиева би трябвало да е получена от г-н Румен Петков и ако това не е станало по някакви технически причини му се извинявам лично, но с изброените три покани, които считам, че Румен трябва да е получил все си мисля, че неговото НЕПРИСЪСТВИЕ на организираната пресконференция е неуважение към екипа на Смолян Оф-роуд Рали 2008.
                            Много мъдро, но първо за пресконференция научих постфактум, второ неуважение би било ако не бъде отразено състезанието , а то ще бъде. Аз приемам, че организатор е Св. Дойчинов, а самият той много добре знае моето отношение към него и това, което прави, така ,че не е нужно да му засвидетелствам уважението си въпреки ,че някой е проявил преднамереност. Спирам да си чеша езика на тази тема, защото няма отношение към самото състезание и едва ли някой го вълнува.
                            Живей за всеки дъх!

                            Коментар


                            • До: Инфо за Смолян 2008

                              Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                              Чаво,не ми хареса репортажа,но толкова могат хората,нали знаеш за надписа в пиано бар: "не стреляйте по пианиста ,той толкова може".
                              E да де! Точно за това се говори най-вече в този случай.


                              Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                              Но ако прочетеш написаното,ще откриеш упреци за менията,които изразиха Десо и Сашо,а знаем,че всеки има право на мнение,виждане, разбиране и интерпретация.
                              Със сигурност си прав за това, но аз не виждам нищо лошо. Нали "всеки има право на мнение, виждане, разбиране и интерпретация". Т.е. съвсем нормално е да има както хора, които ще ръкопляскат на чутото, така и хора, които няма да са съгласни с него.


                              Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                              Искам да попитам теб,а и всички други които се състезаваме - кой от нас го прави за публиката и за зрителитеНека не се лъжем,че всички сме там за собствено удоволствие и никой не троши пари,за да види "многоуважаваната публика" как ще се отъркаля или потроши.
                              Що ми задаваш отговори? Естествено, че караме за собствено удоволствие, а не заради публиката. Ама ние сме ясни ...

                              Честно казано обаче, хич не разбирам организаторите. По пътя на логиката би трябвало да е в техен интерес да привличат повече публика, за да са по-интересни за спонсорите. За целта не е нужно чак толкова много. Никога публикуването на информация и бързото достигане до солидна зрителска/читателска маса не е било толкова лесно, колкото е сега, във времето на Интернет.
                              Просто трябват малко повече усилия ...

                              А, и още нещо! Струва ми се, че не само на "многоуважаваната публика", но и на всички, свързани по един или друг начин с офроуда, правят много неприятно впечатление постоянните публични разпри между организаторите на състезания. Не мисля, че някой печели нещо от това положение ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • До: Инфо за Смолян 2008

                                Напълно съм съгласна, че разправиите и заяждането между който и да било в оф-роуда е много грозна работа.
                                Лично се извиних на Румен Петков ако по някаква причина поканата не е стигнала до него - но повтарям ТАКАВА ПОКАНА ИМАШЕ.
                                Нямам никакво лично отношение добро или лошо към Румен в професионален план и много харесвам работата му като оператор. Обиждат ме обвиненията му за преднамереност и се надявам, че те се базират на временен емоционален изблик и са в резултат на недостатъчна информираност от негова страна.
                                Отчитам като пропуск, че на пресконференцията не присъстваше г-н Александър Ковачев като председател на Комисия оф-роуд към БФАС. По тази причина Румен Петков не е ощетен, че не е чул негово изказване, но ако Румен желае в знак на добра воля и без всякаква преднамереност ще организирам за Моторинг ексклузивно интервю с г-н Ковачев по повод провелото се състезание.
                                Както винаги съм твърдяла, включително и в този форум - ние с екипа на Моторинг сме колеги и всякакви опити да се създаде конфронтация между нас са грозни и некоректни.
                                Последно - щом Румен обеща, че ще има отразяване на Смолян в неговата медия, значи като ПР-както той ме определи съм си свършила работата.
                                Последно редактирано от Зорница Богданова; 28-07-08, 16:58.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X