Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

    Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
    Извинявам ти се за мерките за сигурност не съм се изразил правилно, но чуждите екипажи наистина не са на това ниво. А точно защото не си поднови лиценза и ти не можеш да караш в експерта. Съмнявам се, че състезател с твоя опит и постижения ще тръгне да се състезава с хобитата. Това съм имал в предвид. А това става като и хобитата карат същото трасе и тогава вече може да се направи и генерално касиране на двата класа.
    И с това в никакъв случай не искам да уронвам твоя авторитет, защото много неща съм научил от теб и други състезатели, а действията и незачитането на правилата от организатора.
    Не Ви познавам господине, но започнахте да прекалявате....., защо непрекъснато се заяждате и вкарвате негативи в тази тема.....?

    Честито на всички победители и едно голямо БРАВО на участниците (състезатели и организатори) в тази мъжка надпревара
    0887 246718

    Коментар


    • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

      Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
      МОТОРИ:
      1.Митко Боевски България
      2.Василис Будрос Гърция
      3.Пламен Йоцов България

      АТВ:
      1.Стоян Козарев България
      2.Алин Михай Румъния
      3.Тони Димитровски Македония

      Голямо БРАВО на призовите тройки, и на всички останали които стигнаха до края и се бореха през етапите на това уникално състезание.

      Евала на екипа на "4х4 адвенчър Троян" (голями сте ей ) и всички които помагаха за провеждането на това състезание.

      Коментар


      • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

        Браво на всички победители.а както виждам всички първи места са за Българите.

        Коментар


        • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
          Браво на всички победители.а както виждам всички първи места са за Българите.
          Ти да не очакваш Гърка с лада Нива да бие ? Единствения от чужденците с някакъв шанс беше Австриеца с КТМ и румънеца с АТВ!В Джиповете нямаше конкуренция от чужденец.Хората си бяха на разходка
          ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

          Коментар


          • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

            Кервана вече тръгна към България след тежка нощ по награждаването



            Купите и медалите бяха обилно поляти с "националните герои" Плумаракис и Скаридакис в промишлени количества и много Салатакис
            Очаквайте много инфо и снимки, най-вече от Върбанелка...беше с дългия и твърд...обектив
            Поздравления за всички победители, тежка победа в най-тежкото състезание провеждано досега на Балканите

            Коментар


            • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

              Честитки до победниците и се надевам дека во 2010 година БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН ќе има повеќе учесници и ќе минува низ повеќе држави.

              Коментар


              • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                Първоначално публикуван от Katz Преглед на мнение
                Честитки до победниците и се надевам дека во 2010 година БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН ќе има повеќе учесници и ќе минува низ повеќе држави.
                Добре дощъл
                Чул те господ
                Жив и здрав бъди
                0887 246718

                Коментар


                • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                  Анонса за откриването по ТВ7, като подгряване за репортажа по-късно

                  Коментар


                  • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                    И най-накрая Ивайло Цанов ме изненада приятно...изкара цялото състезание, даже по едно време гонеше и тройката...
                    Ето и ВИДЕО с неговото мнение, започвам с него, защото ми е фен и не мога да не го уважа...а и разбира от жени...по това си приличаме

                    Коментар


                    • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                      Едно голямо БРАВО на участниците. Ама ние чакалите си чакаме поредната доза мръвки
                      пп. Добре че никой не си е изгубил предния номер на колата

                      Коментар


                      • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        И най-накрая Ивайло Цанов ме изненада приятно...изкара цялото състезание, даже по едно време гонеше и тройката...
                        Ето и ВИДЕО с неговото мнение, започвам с него, защото ми е фен и не мога да не го уважа...а и разбира от жени...по това си приличам
                        Искам да добавя, че Ивайло и брат му Петър са много ама много забавни... Понеже бяхме се настанили до двете джипки на ''Киров Рейсинг Тиим'' и чакахме да дойде и реда на джипките да стартират, тези двамата не спираха да приказват всякaви прoстотии и смехории .
                        Посмяхме се от сърце без дори да се познаваме.

                        Честито на нашите победители и евала на останалите стигнали до финала.


                        П.С. Моля да ме извините ако имам правописни или каквито и да е грешки, но преди малко се прибрах от спешното, сцепих си главата.
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 24-09-09, 21:59.
                        [B][I][U]Нашият въздух има едно предимство – виждаме какво дишаме![/U][/I] [/B]

                        Коментар


                        • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          И най-накрая Ивайло Цанов ме изненада приятно...изкара цялото състезание, даже по едно време гонеше и тройката...
                          Ето и ВИДЕО с неговото мнение, започвам с него, защото ми е фен и не мога да не го уважа...а и разбира от жени...по това си приличаме

                          Бре този Ивайло, гледай го какъв манекен бил Голяма стойка си ама . ЕВАЛЛА на всички състезатели и организатори. Чакам да видя оня дългия и твърдия на Христова кво е хваналА
                          Последно редактирано от IvanITI; 24-09-09, 22:31.
                          [FONT=Arial Black][SIZE=5]POLARIS Racing TEAM[/SIZE][/FONT]

                          Коментар


                          • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                            Първоначално публикуван от IvanITI Преглед на мнение
                            Чакам да видя оня дългия и твърдия на Христова кво е хванал
                            Дългия и твърдия беше в Мариела... И Върбанелка имаше същия... Имат доста добри попадения, явно се справят и им идва таман

                            Коментар


                            • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                              Ще започна подред...по хронологията на събитията...
                              Първи в лагера пристигнаха австрийските мотористи Йоханес и Клаус



                              След тях точно по разписание както беше обещал пристигна с бясна скорост Клаус...най-печения оффроудър-доктор който съм виждал досега



                              Мариела разнасяше сандвичи на екипа, а Десо Цеков "човъркаше" по трасето и се кефеше на голямото жълто АТВ



                              Атрактивно се появи и тежката флотилия на Киров, събраха погледите на местните



                              На Централния площад във Враца се подредиха всички участници и започна техническия преглед. Преди да завали започнаха да се събират доста фенове и публика...





                              Състезателите бяха на линия и си имаха забавления, но после дъжда изгони девойките и стана по-малко жълто



                              Десо подреди и полицаите след като "стресира" мотористи и АТВ-исти на техническия преглед






                              И предстоеше старта на "Балкан Оффроуд Маратон 2009"...както каза един фен македонец
                              "Пръва меджународна тръка со теренски возила во три дръжави"
                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 24-09-09, 22:41.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X