Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    ...Първо аз проверих дълбочината на реката и се зарадвах на камъните по дъното...Направи ми впечетление бързата вода, но не тогава не се притесних много...

    Защо ли имам усещането, че ще има още по темата, с Много притеснение
    Чакам Нетърпеливо

    Коментар


    • #47
      До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
      Защо ли имам усещането, че ще има още по темата, с Много притеснение
      Чакам Нетърпеливо
      Прав си, двигателя е със 100% щета, но това не плаши душите наши...
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 24-07-08, 13:00.

      Коментар


      • #48
        До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

        Първоначално публикуван от valter vachkov 1 Преглед на мнение
        Прав си, двигателя е със 100% щета, но това не плаши душите наши...
        Жалко
        Но важното е че се кефите

        Коментар


        • #49
          До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

          Първоначално публикуван от valter vachkov 1 Преглед на мнение
          Прав си, двигателя е със 100% щета, но това не плаши душите наши...
          Кофти традиция тръгва на "Адвенчъра". На всяко състезание по един двигател фира (за сега ) , че май имате още километри...Или ако се придържате към поговорките таз година сефте догодина две, пригответе още един.
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 24-07-08, 17:16.

          Коментар


          • #50
            До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

            Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
            Кофти традиция тръгва на "Адвенчъра". На всяко състезание по един двигател фира (за сега ) , че май имате още километри...Или ако се придържате към поговорките таз година сефте догодина две, пригответе още един.
            Който го е страх от мечки да не влиза в гората. Нека всеки сам да прецени!!!
            Цветан Петров
            "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
            0888865583

            Коментар


            • #51
              До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

              Оффроуд клуб "Черно Море" Варна ще се включи в приключението "Адвенчър България 2008" с пет екипажа при джиповете + два ендуро мотора и две АТВ-та в клас "Любител"
              Предстои премиера на изцяло новия автомобил "Бай Нисан Делфин Концепт"

              Коментар


              • #52
                До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
                Предстои премиера на изцяло новия автомобил "Бай Нисан Делфин Концепт"
                Познавайки техническите умения и страстта на варненци към водата, сигурно въпросното возило е кръстоска между Патрул, руска атомна подводница клас "Тайфун" и десантна амфибия.. С нетърпение чакам да го видя в действие и желая успех.
                Последно редактирано от Peppy; 26-07-08, 16:55. Причина: цитат!
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #53
                  До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                  За да направя прехода до Враца по-интереесен, реших да разнообразя малко трасето около Мургаш... Намерих много хубава пътека, на-вероятно от някое ендуро състезание, защото имаше маркери !
                  Доста адреналинова, тясна и с дълбоки улеи...





                  И след излизането от гората следва едно "красиво" спускане със страничен наклон...
                  Валеше дъжд и не бяхме с най-добрите гуми, но при правилно водене се минава без проблем...





                  Следва скоростна отсечка по чакалиран път и безброй пресичания на реки...



                  Драмата започна, когато объркахме пътя и се набихме в неправилната посока, тясно пътче между храсти, страничен наклон и скала, която изхвърли джипа в реката...
                  Последваха няколко обръщания и се "паркирахме" след 15 метра отвесно падане по таван, а после настрани...





                  Купето издържа и това ни спаси и двамата... Затова са тежки Г-класите...здрави са им колонките
                  Обърнахме го на колела с лебедката и разгледахме щетите...





                  Господ явно реши, че не ни е още време и двамата се оттървахме с натъртвания и малки контузии
                  Оказа се, че там където сме няма сигнал и се изкачихме 2 километра до едно било !
                  Там имаше две чертички сигнал и "впрегнахме" всички електронни устройства и карти да се локализираме и извикаме помощ



                  Оказа се, че сме на трудно достъпно място и разчитахме на Семко и Чавдар,
                  които веднага тръгнаха към нас след като Венци публикува зов за помощ
                  Искам да благодаря на хората, които откликнаха веднага и към полунощ всичко приключи успешно
                  Специални благодарности на Венци Петров, Пламен Петров, Чавдар, Семко Семков, колегата с мотора Димо, Валтер Вачков и всички колеги, които пожелаха да се включат
                  За пореден път се убеждавам в силата и възможностите на нашия Оффроуд портал
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 26-07-08, 10:41.

                  Коментар


                  • #54
                    До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                    Малийй !
                    Добре че сте здрави.
                    Мисля, че е крайно време, Мерцедес да ви обявят за Бета Тестери в графата " безопасност на продукта "!!
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • #55
                      До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                      Тоше макар и "изкривен"не съм се отказал,ако трябва да помогна с нещо.За злорадите душици да поясня,че аз карах джипа и самоувереността и неопитността ме подведоха.Дълбоки благодарности на всички споменати по горе хора бригадата на Семко,Чавдар,В.Петров и всички съпричастни със случая.
                      ПАВКО
                      0888802068

                      Коментар


                      • #56
                        До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                        Добре че нищо ви няма. Тенекиите се очукват и сменят.
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 26-07-08, 17:38.

                        Коментар


                        • #57
                          До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                          На косъм сте се отървали. Радвам се, че щетите са само по материалната част.
                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • #58
                            До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                            Момчета, радвам се, че сте добре. Като гледам колата .... жив късмет. Палете по една свещичка на този ден и смело напред.
                            RB Patrol Team

                            Коментар


                            • #59
                              До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                              Имам предложение за промяна в регламента. Организаторите следва да се задължат да използват машини, снабдени със същите средства за безопасност, каквито се изискват и от състезателите. Само още не съм измислил какво да е наказанието при нарушаване на това правило.


                              Откак снощи видях снимките на размазаното Г още не съм спрял да ви се удивлявам на късмета. Вчера Господ определено е бил от вашите семейства ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • #60
                                До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                                Джипката вече е изтеглена от Семко и Георги Фиков, освен по купето и няколко скъсани кабела, няма други щети ! Окачване, спирачки и мотора са О.К. Благодаря още веднъж на хората, които ми се обадиха
                                Благодаря и на Янчо Терзиев, който веднага ми се обади и ми подари купе, т.е. пак сме в играта и няма отказване
                                Важното е, че сме живи и здрави и всички, които правим трасета си извадихме доста поуки и занапред

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X