Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

    Тодоре, днес по НОВА те изпревариха с новините, за съжаление гледаме всяка вечер кадри от Бухово. Румен да поеме нещата в свой ръце и да изпраща актуални репортажи!

    Коментар


    • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

      Първоначално публикуван от Христо Преглед на мнение
      Тодоре, днес по НОВА те изпревариха с новините, за съжаление гледаме всяка вечер кадри от Бухово. Румен да поеме нещата в свой ръце и да изпраща актуални репортажи!
      Проблема е, че не предвидих интернет връзките правилно, даже в момента съм на една бензиностанция в Разград, за да кача снимките
      Ето снимки от днешния ден, не са много атрактивни, защото беше скоростно трасето и нямаше кой знае какво интересно освен много прах...



      Приятната изненада днес е Георги Георгиев, който успя да финишира и то с добро време, обикновенно рядко му се случва, но е изкефен максимално от трасето...




      Иво Върбанов спука четири гуми и това го забави доста, въпреки, че в първите 50 километра беше дръпнал много





      Веско Делфина се движеше с трето време преди да се обърне
      Прави му чест, че окачи фланелката си на 100 метра преди пропадането на пътя и спаси други екипажи от обръщане







      Христо, пожелавам си всеки път телевизията да ме изпреварва, означава,
      че нещо сме постигнали и ставаме по-популярни
      Без малко да прпусна колегите мотористи от Варна и групата с АТВ
      Финишираха заедно с клас "Любители" и помогнаха много при локализирането на запалената кола

      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 05-08-08, 19:18.

      Коментар


      • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

        Много жалко за изгарянето на този автомобил.
        Добре , че няма жертви !

        Всъщност, къде са джантите на изгорелия джип ? Толква ли е висока температурата при изгаряне.
        Това, което е текло, разтопен алуминий ли е ?
        Последно редактирано от Nik Nikolov; 05-08-08, 19:53.
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

          на колега с вранглера искрени съжаления като знам че каското не покрива щети при участие на колата в състезания направо ме боли сърцето. не знам кой каза майната и на колата но мисля че не е прав. язък за хубавата колица

          Коментар


          • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

            Първоначално публикуван от Patrol fen Преглед на мнение
            на колега с вранглера искрени съжаления като знам че каското не покрива щети при участие на колата в състезания направо ме боли сърцето. не знам кой каза майната и на колата но мисля че не е прав. язък за хубавата колица
            Да така е но все пак по-важното е че са живи и здрави

            Коментар


            • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

              Ето и видео от движението по трасето вчера на първите в клас "Адвенчър".
              “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
              Walter Rohrl
              GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

              Коментар


              • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                В днешният брой на "Монитор" има хубава статия отразяваща състезанието.

                Коментар


                • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                  Хубава е, но само не става ясно как утре финишира състезанието, което всъщност е до 14 август (според съседното изречение)
                  [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                  Коментар


                  • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                    Първоначално публикуван от Sofia Преглед на мнение
                    Хубава е, но само не става ясно как утре финишира състезанието, което всъщност е до 14 август (според съседното изречение)
                    Че не е до 14-ти всички знаем, но какво да се прави грешки стават. Добре е поне, че са го отразили доста по-сериозно в сравнение с предишни публикации

                    Коментар


                    • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                      Преди 10-на минути Семко Семков, Йосиф Лагадов и Радомир Пепелов вече са тръгнали от сервизната зона.Хубавото за сега е, че няма сериозни поражения като вчерашните на някои екипажи. Пожелавам успешно финиширане на морето!

                      Коментар


                      • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                        Аз го казах в кръга на майтапа, не да се заяждам. Монитор са големи приятели на нашия спорт и винаги отразяват всяко събитие.
                        [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                        Коментар


                        • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                          Първоначално публикуван от Patrol fen Преглед на мнение
                          на колега с вранглера искрени съжаления като знам че каското не покрива щети при участие на колата в състезания направо ме боли сърцето. не знам кой каза майната и на колата но мисля че не е прав. язък за хубавата колица
                          Не си прав, колата не е участник в състезанието-няма класиране, няма времеизмерване и контроли...
                          Той е Любител, фен и зрител, мисля, че няма да има проблем с каското...
                          На първа контрола днес преминаха всички, в момента ми казаха, че всички са излезли и от сервизна зона. На контролата имаше мазна и миризлива кравешка локвичка...голямо мазане падна за някои екипажи...



                          Георги Фиков се отказа след сервизна зона, заради грозящо го наказание за колани и каска

                          Коментар


                          • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                            Втори екипаж отпада от състезанието ( след Сава Трендафилов на вторият ден)
                            Йосиф Йосифов и Ясен Липчев се преобръщат няколко пъти на скоростна права отсечка със скорост над 120 км/ч
                            Пилотът и навигатора са живи и здрави, колата е тотална щета

                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-08-08, 11:58.

                            Коментар


                            • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Втори екипаж отпада от състезанието ( след Сава Трендафилов на вторият ден
                              Йосиф Йосифов и ясен Липчев се преобръщат няколко пъти на скоростна права отсечка със скорост над 120 км/ч
                              Пилотът и навигатора са живи и здрави, колата е тотална щета
                              Ееее.Лошо.

                              Коментар


                              • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                                На 204-и километър в 14.10 ч. пристигна първи екипажа на Семко Семков/Цветан Миков с Мерцедес G
                                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-08-08, 13:50.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X