Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

    Първоначално публикуван от turboto45 Преглед на мнение
    Извинете за вапроса а освен GPS кординати някаква карта на трасето няма ли да не се разхождаме на ляво на дясно като мухи без глави. Защото не всички имаме GPS .и примерно сме дошли в събота в 10ч и каде отиваме
    Супер вече има координати , а колегите които нямат GPS отиват с някоя група която има и всички заедно , така купона ще е по голям , а хотела лесно ще го намериш - има табели в града

    Коментар


    • #47
      До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

      Ето пътна книга до мото-полигона в село Дълбок Дол ИЗМЕРВАНЕТО Е НАПРАВЕНО ПО КИЛОМЕТРАЖ НА СЕРИЕН АВТОМОБИЛ И НЕ ПРЕТЕНДИРА ЗА ТОЧНОСТ, НО КАРТИНКИТЕ И ОБЯСНЕНИЯТА СА ВЕРНИ !






      ПЪТНА КНИГА ДО ДВАТА ЕКСТРЕМА НА 1 И 2 МАРТ ! СЛЕД КАТО ПАРКИРАТЕ НА ВТОРИЯ ЕКСТРЕМ, ИМА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ОТИДЕТЕ ПЕША ДО ЕКСТРЕМА НА ГЛИНЕНАТА КАРИЕРА, ОКОЛО 300 МЕТРА ! НО, САМО ПЕША !!!





      ЕТО ПЪТНА КНИГА ЗА ЗРИТЕЛИ С АВТОМОБИЛИ 4Х4 ЗА ЕКСТРЕМА НА 3 МАРТ БЛИЗО ДО МОТО-ПОЛИГОНА !

      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 27-02-08, 21:23.

      Коментар


      • #48
        До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

        можели все още да се запишат двама любители
        Бъчето

        Коментар


        • #49
          До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

          Здравейте. Предполагам въпроса е тъп, но ме касае и затова ще питам. Имам възможност да гледам състезанието през Съботния ден и задължително ще дойда. Въпроса е, че след това ще пътувам и искам да попитам - на местата отредени за зрителите ще е кално ли? Въпросът ми произлиза от това, че няма да е културно да се появя в събота вечерта на чуждо място кален до ушите . Ще си взема 2-ри комплект дрехи, въпроса е да не приличам на току що дошъл от кална баня.
          хехехе..
          Чао и до скоро!

          Коментар


          • #50
            До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

            Първоначално публикуван от Estranged Преглед на мнение
            Здравейте. Предполагам въпроса е тъп, но ме касае и затова ще питам. Имам възможност да гледам състезанието през Съботния ден и задължително ще дойда. Въпроса е, че след това ще пътувам и искам да попитам - на местата отредени за зрителите ще е кално ли? Въпросът ми произлиза от това, че няма да е културно да се появя в събота вечерта на чуждо място кален до ушите . Ще си взема 2-ри комплект дрехи, въпроса е да не приличам на току що дошъл от кална баня. хехехе..Чао и до скоро!
            Специално за съботния ден, няма въобще кал, ама никаква Движат се само по измити асфалтови улици и публиката е разположена на сухо и топло, има червен килим и кресла с пепелници Който не си носи папионка ще му дадем назаем, имаме служебни ! Не се притеснявай, няма да се изкаляш...ама въобще

            Коментар


            • #51
              До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

              Схванах иронията Явно няма оттърване, ще предупредим домакините ни, да не се стресират като видят 2 негърчета пред входната врата. Естествено в кръга на шегата.. или не..
              Успех на всички състезатели, организатори и хора участващи в мероприятието. Ще е кеф!

              Коментар


              • #52
                До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                Последни снимки от приготовленията от трасето А днес се очертава и да завали



                Коментар


                • #53
                  До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                  Жалко, че изсъхна калта...почти Но коловозите са останали

                  Коментар


                  • #54
                    До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                    Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                    Специално за съботния ден, няма въобще кал, ама никаква Движат се само по измити асфалтови улици и публиката е разположена на сухо и топло, има червен килим и кресла с пепелници Който не си носи папионка ще му дадем назаем, имаме служебни ! Не се притеснявай, няма да се изкаляш...ама въобще
                    Хареса ми!

                    Ще си взема костюма, ама фрака не, че ще го смачкам, ах а цилиндъра...как да се побера в джипа?
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #55
                      До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                      Тошо, Супер пич си !!!!


                      Много Здраве и Успехи !!!!!!!!!!

                      Коментар


                      • #56
                        До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                        Както обещахме,пряко включване от трасето . Връзката ми е много слаба ,поради което снимките ще изчакат малко. На първа контрола са минали Долфи И Иво Върбанов ,плътно един след друг. Следвани от Семко Семков ,Андон Миланов и Руси Русев.

                        Коментар


                        • #57
                          До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                          На втора контрола има леко разместване , до този момент са преминали Долфи , Руси Русев и Семко . Очакват се доста изненади,тъй като от ЦП-тата ми съобщават за доста интересен развой на събитията по трасето. В момента съм на Дълбок дол,където се очакват да пристигнат лидерите в състезанието и където организатора Тодор Христов им е сътворил чудни изненади. Ако до този момент е останало чисто място по джиповете,то от тук, гарантирано ще излязат доста поизкаляни !!!

                          Коментар


                          • #58
                            До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                            Мариела , пусни стартовия списък та да се ориентираме кой след кого е стартирал ... Моля .

                            Коментар


                            • #59
                              До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                              Ивайло Върбанов е преминал току що през втора контрола,вероятно се забавил някъде по трасето,а до две три минути се очаква Долфи да е на Дълбок Дол...

                              Коментар


                              • #60
                                До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                                По спомен това са първите седем от стартовия списък,ще мога да дам по точен списък,когато се позиционирам в хотела ,защото съм се снабдила с много техника и на този компютър не съм си прехвърлила последния стартов списък.

                                КРАСИМИР ИЛИЕВ
                                ИВАЙЛО ВЪРБАНОВ
                                СЕМКО СЕМКОВ
                                МИРОСЛАВ НИКОЛОВ
                                ЦВЕТОЗАР ЛАМБРЕВ
                                РУСИ РУСЕВ
                                АНДОН МИЛАНОВ


                                Последно редактирано от Венцислав Петров; 01-03-08, 11:26.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X