Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

    Колега Марио Алмалех, аз съм зрител и присъствах на това състезание. Много добре си отпочинах, гледайки трите дни състезанието, докато организаторите са работили за това. По-горе съм написал, какво не ми е харесало, а това са промените в правилника и ниската сложност на затворения кръг през третия ден, но просто не беше кално, и може би организаторите, като не са се сетили да звъннат един телефон до дядо господ да пусне повече дъжд и по-малко слънце. Може би в това им е вината.
    А да Ви запитам: Вие бяхте ли сред зрителите, ако да напишете точно това, което не Ви хареса.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

      ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ ТОДОРЕ АЗ ХОДЯ ПО СЪСТЕЗАНИЯ ЗА ДА ХАРЧА ПАРИ ,А ТИ СЕ ОПИТВАШ СЪС СЕЛСКИ ХИТРИНИ ДА ПРАВИШ ПАРИ ОТ ОФРОУД
      Г-н Алмалех ако имате пари за харчене искам да спомена, че за по доброто медиийно отразяване са нужни ... Така, че ако искате да се надцаквате с някого мога да ви дам оферта, с която да помогнете за отразяването на състезанията
      Последно редактирано от roumen5; 05-03-08, 09:21.
      Живей за всеки дъх!

      Коментар


      • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

        Уважаеми г-н Алмалех,

        До този момент така и не става ясно каква е Вашата конкретна позиция спрямо Тодор Христов и организираните от него съзтезания. Това го казвам определено не като адвокат на Тодор Христов, но с твърдото убеждение, че не малко участници в този форум и читатели на тази конретно дискусия са съгласни с мен.

        След като явно търсите известна публичност на Вашите забележки и коментари към организацията на съзтезанията в Троян, иначе не бихте писали тук а по-скоро потърсили лично г-н Христов (едва ли в това малко общество не си знаете телефоните един на друг), бъдете така любезен да говорите по-конкретно и не с недомлъвки цитирайки кой какво казал в малък кръг едикога си, на маса и т.н.

        Разберете, че с подхвърлянето на случайни реплики, които говорят нещо (може би) на тесен кръг хора, предимно в или около БОС, БФАС и т.н. няма да се постигне обективност сред широката публика тук, ако разбира това са добронамерените цели в един публичен форум.

        Първоначално публикуван от Mario Almaleh
        ...Предполагам че тоя раб дето балтает на руски ще разбере...
        Не на последно място, любезно Ви обръщам внимание, че лош, циничен или обиден език към Модератор в този портал не се толерира и допуска по никакъв начин с без никакви изключения!

        Коментар


        • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

          Не на последно място, любезно Ви обръщам внимание, че лош, циничен или обиден език към Модератор в този портал не се толерира и допуска по никакъв начин с без никакви изключения!
          Бихте ли прочели малко по нагоре написаното от тодор христов за дупки и гадинки??? Може би това е нормален исказ а балтает е нецензурен.?!
          Не ставайте смешен това че много хора си мълчат не значи че всичко е наред!
          Wrangler Rubicon the eliminator

          Коментар


          • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

            Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
            Единственото за което те признавам е медийното отразяване Тодоре , макар и то да не е твоя заслуга! Относно каканиженето ти за дупки и гадинки няма да ти отговарям, тъй като не желая да слизам на нивото ти! А колкото до прословутото ти БМВ то отдавна не е мое! Ходим на всички състезания разбира се без ТРОЯН! Ще поясня само за незнаещите че Г-Н тодор христов на миналогодишното състезания в Троян заяви че на неговите състезания той ще определя участниците. Предполагам че тоя раб дето балтает на руски ще разбере.Докато има такива лични състезания офроуда ще страда.
            Аз лично харесах идеята за нов вид състезания подкрепена и от организаторите на сайта.
            ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ ТОДОРЕ АЗ ХОДЯ ПО СЪСТЕЗАНИЯ ЗА ДА ХАРЧА ПАРИ ,А ТИ СЕ ОПИТВАШ СЪС СЕЛСКИ ХИТРИНИ ДА ПРАВИШ ПАРИ ОТ ОФРОУД
            аха ясно .тодор прави пари от нас.
            аха затова ние които се състезаваме за първи път НЕ НИ взеха състезателна такса.
            аха.затова организатора всячески ни помага до последно.аха и джипиеси ни даде безвъзмездно.
            не ви познавам вас господине може да сте голяма работа но ТУК във форума няма да допусна с правата които са ми дадени от собственика да хвърляте обиди към други участници и приятели.

            Коментар


            • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

              Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
              Г-н Алмалех ако имате пари за харчене искам да спомена, че за по доброто медиийно отразяване са нужни ... Така, че ако искате да се надцаквате с някого мога да ви дам оферта, с която да помогнете за отразяването на състезанията
              Мисля че всеки сам преценява къде да харчи собствените си пари! Аз съм решил да подпомогна медййното отразяване на състезанието в началото на май.
              Wrangler Rubicon the eliminator

              Коментар


              • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                аха ясно .тодор прави пари от нас.
                аха затова ние които се състезаваме за първи път НЕ НИ взеха състезателна такса.
                аха.затова организатора всячески ни помага до последно.аха и джипиеси ни даде безвъзмездно.
                не ви познавам вас господине може да сте голяма работа но ТУК във форума няма да допусна с правата които са ми дадени от собственика да хвърляте обиди към други участници и приятели.
                Прекалено е рано за да правите изводи а и аз не си спомням да съм ви обидил, така че запазете си емоциите за по късен етап. Относно извесността няма да спорим тъй като известни сме в БГ с далавери и корупция за жалост
                Wrangler Rubicon the eliminator

                Коментар


                • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                  Господин Алмалех, досаждате на хората с глупостите си,никой не се вълнува от опитите ви за избиване на комплекси,така че бъдета така любезен да си намерите друго поле за изява. Благодаря ви предварително от името на всички,на които вече сте досадили във форума.

                  Коментар


                  • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                    обида на приятел я приемам като лична обида.

                    Коментар


                    • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Колега Марио Алмалех, аз съм зрител и присъствах на това състезание. Много добре си отпочинах, гледайки трите дни състезанието, докато организаторите са работили за това. По-горе съм написал, какво не ми е харесало, а това са промените в правилника и ниската сложност на затворения кръг през третия ден, но просто не беше кално, и може би организаторите, като не са се сетили да звъннат един телефон до дядо господ да пусне повече дъжд и по-малко слънце. Може би в това им е вината.
                      А да Ви запитам: Вие бяхте ли сред зрителите, ако да напишете точно това, което не Ви хареса.
                      Колега явно четете каквото ви е удобно. По горе съм зачвил че аз никога няма да присъствам на състезание организирано ЕДНИЛИЧНО от тодор христов.Това не ми пречи да съм абсолютно информиран какво се случва.Все пак живеем в ерата на комуникациите
                      Wrangler Rubicon the eliminator

                      Коментар


                      • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                        Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                        обида на приятел я приемам като лична обида.
                        Е много си обидчив колега! Това да искажеш мнение обида ли е?
                        Wrangler Rubicon the eliminator

                        Коментар


                        • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                          няма да продължавам с вашите игрички че ще ме банат за псувни.

                          Коментар


                          • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                            Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
                            Господин Алмалех, досаждате на хората с глупостите си,никой не се вълнува от опитите ви за избиване на комплекси,така че бъдета така любезен да си намерите друго поле за изява. Благодаря ви предварително от името на всички,на които вече сте досадили във форума.
                            Мариела чудех се как така още не си взела думата! Явно си ми прочела мислите.Аз четох няколко дни за перфектната ви организация и не можах да се въздаржа накрая. То бива бива да сте нагли но вашето няма край!
                            Wrangler Rubicon the eliminator

                            Коментар


                            • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                              Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
                              Колега явно четете каквото ви е удобно. По горе съм зачвил че аз никога няма да присъствам на състезание организирано ЕДНИЛИЧНО от тодор христов.Това не ми пречи да съм абсолютно информиран какво се случва.Все пак живеем в ерата на комуникациите
                              Да прочел съм всичко и именно за това искам конкретно да напишете какво не беше добро в организацията, какво не Ви хареса и какво ЕДНИЛИЧНО Христов е сгафил.
                              А относно информираността за това състезание именно благодарение на организаторите тази тема е толкова пълна, много неща са отразини в реално време и аз макар и да присъствах, като зрител повече неща научих и видях от тази тема, отколкото стоейки на трасето.
                              А информирайки се от тази тема би трябвало състезанието много да ти е харесало, защото това е общото мнение, ако не си сигурен в това което ти казвам прочети отново темата.
                              И освен това клипчето на BobbyX ето това: http://0ob8a6e80o.vbox.bg/videos/OFF...008/index.html е СУПЕР! Не познавам колегата BobbyX, но много добре е снимано и редактирано.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                                Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
                                Първоначално публикуван от s_s1
                                Колега Марио Алмалех, аз съм зрител и присъствах на това състезание. Много добре си отпочинах, гледайки трите дни състезанието, докато организаторите са работили за това. По-горе съм написал, какво не ми е харесало, а това са промените в правилника и ниската сложност на затворения кръг през третия ден, но просто не беше кално, и може би организаторите, като не са се сетили да звъннат един телефон до дядо господ да пусне повече дъжд и по-малко слънце. Може би в това им е вината.
                                А да Ви запитам: Вие бяхте ли сред зрителите, ако да напишете точно това, което не Ви хареса.
                                Колега явно четете каквото ви е удобно. По горе съм зачвил че аз никога няма да присъствам на състезание организирано ЕДНИЛИЧНО от тодор христов.Това не ми пречи да съм абсолютно информиран какво се случва.Все пак живеем в ерата на комуникациите
                                Г-н Алмалех,

                                След като обсъждаме всичко това в публично пространство не мислите ли, че ще е добре за аудиторията да назовете източниците си на информация? Особено след като така настойчиво коментирате организация и хора, които не удостоявате с присъствие? В противен случай и децата знаят, че всичко останало, в което критикувате организаторите на съзтезанието в Троян е твърде близко до информация от типа "една жена на опашката ми каза"...

                                Или говорете без недомлъвки и не от друго лице/ име или по-добре престанете.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X