Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа"

    ОК. За мен е важно да се появи някаква информация или да има посочени хора от които да я получа,
    ясно ми, е че няма трибуна не отивам на корида или театрална постановка

    Желанието ми е да организирам и приятели, които принципно не споделят това мое увлечение

    Коментар


    • #17
      До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа"

      Какво инфо търсите сега,като трасето още се прави.Последната седмица ще се проверява и ще се нанасят корекции.
      Най-сигурно е да дойдете на брифинга на 11.06 и след указанията за състезателите ще се даде информация на журналистите и гостите.
      На следващия ден ставате и тръгвате по местата указани от организаторите.
      Програмата е в другата тема и там пише от колко часа всяка вечер ще се прави брифинг.

      Коментар


      • #18
        До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа"

        Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
        Какво инфо търсите сега,като трасето още се прави.Последната седмица ще се проверява и ще се нанасят корекции.
        Най-сигурно е да дойдете на брифинга на 11.06 и след указанията за състезателите ще се даде информация на журналистите и гостите.
        На следващия ден ставате и тръгвате по местата указани от организаторите.
        Програмата е в другата тема и там пише от колко часа всяка вечер ще се прави брифинг.

        Търся инфо малсо преди да тръгна, защото няма да имам възможност да сме всичките дни на мястото на събитието и при нас тръгването ще стане когато заетия до най-късно приключи с ангажиментите си

        инфо-то ще ми е необходимо за това да знаем къде ще можем да проследим нещо интересно

        нищо повече

        Коментар


        • #19
          До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа"

          Благодарности г-нТерзиев за оказаното внимание към публиката.Идеята е перфектна за създаване на организация.
          0888 69 88 72
          https://www.youtube.com/channel/UC2lB8CKbb5eIV1Aj8ikgayw

          Коментар


          • #20
            До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа"

            Първоначално публикуван от siko
            ПИТАНКА
            Кога ще публикувате "Правилник" /Регламент/
            за състезанието "4 дни луда работа"
            - защото по правилник на БФАС минимум 30 дни
            преди състезанието, такъв се изпраща до клубовете и състезателите.
            В него се отразяват вида на състезанието,правилата, контрол, времеизмерване, класиране, спецификата на трасето, за да могат участниците
            да нагодят автомобила си за вида трасе.

            Кирил Панайотов- представител на клуб "4х4Н" Шумен
            Виж тукhttp://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=31728

            Коментар


            • #21
              До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа"

              Извинявайте за късния пост, но чак сега слезнах от бивака в хотела и понеже май нямаше никой от форума на който да се дадат местата за публиката, ги пускам аз.

              Информацията която имам за утрешния ден е следната:

              Трасе с обща дължина 100км. Сервизен парк няма да има.
              Места на които може да се гледа са:
              - след стопанския двор на село Ново село в югоизточна посока. Ориентировъчен час - 9:00ч

              - при село Ягода, старият мост на изхода за Казанлък, североизточна посока. Ориентировъчен час - 9:20ч

              - при село Горно Изворово, след гробищата, посока север. Ориентировъчен час 9:30ч
              Или горе-долу по същото време(9:30ч) може да се гледа и на танковия полигон на Казанлък.

              Коментар


              • #22
                До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа"

                браво това беше точната инф.която чаках,благодаря
                [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                Коментар


                • #23
                  До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа"

                  Доста са финиширали ...
                  Някаква информация , еле пък снимки ...

                  Коментар


                  • #24
                    До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа"

                    Фулда, ти не си ли там???
                    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                    Коментар


                    • #25
                      До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа"

                      Фулда, чаках да се обадиш и веднага се отзовавам на желанието ти !

                      Благодарение на Върбанелка, лесно се ориентирах къде да вървя да снимам днес и ето първите кадри от Ден 1-ви на ралито.
                      Казах му на Янчо поне да изкопаем един трап някъде, че да има сеир, ама той се възпротиви, че бил обещал на Близнаците .... Сега ги разбирам ония туземци на BAJA 1000, защо копаят дупки по трасето.

                      Стартът по програма беше даден точно в 9:00 часа. Радо Зъбара още към 8:45 предложи на главната съдийка, да го пусне полека-лека да тръгва тъй като нямал работа и му било скучно. После пък едвам го накараха да се качи в джипа една минута преди старта, защото искал да си допуши цигарата, а той беше по стартов списък с No.1 ... Ама бива ли и те така да изнервят момчето точно преди старта !
                      И така в началото стартираха яка тройка: Зъбара, Долфи и Иво Върбанов. Долфи беше така съсредоточен в старта, че вместо да ми покаже палеца си преди тръгване, ми показа някакъв друг пръст, ама го разбирам в това напрежение ...
                      Няма да изпадам повече в подробности по стартовия списък, но няма как да не отбележа за тръгването на Близнаците, които откъртиха 10 метра чимове след старта, но те са добри момчета и вярвам като финишират ще направят бригада да засадят нови ткива.
                      Иначе 100 км трасе днес беше за загрявка и повечето състезатели го прекараха за около 2 часа. Някои разбира се, се счупиха, други въпреки сравнително лесната навигация, намериха начин да се загубят за малко.
                      Дънди след финала се изфука, че никъде не се е губил, ама при скоростта, с кято кара Зъбара днес и Стиви Уондър можеше да му е навигатор.
                      Нямам все още временното класиране, но мисля, че Дони даде най-добро време, следван от Иво и Долфи. Скоро ще обработят резултатите и най-вероятно някой ще пусне инфо.
                      Сега ще кача няколко снимки от днес. Хубаво, че Тодор Христов мина с двата си фотоапарата, че иначе мислех кадрите да ги рисувам.


                      Долината между селата Тулово и Мъглиж. Тук може да се кара с тухла върху педала на газта.
                      Близнаците.


                      Любимия ми хибрид - ковчега ! Носят се слухове за него, че бил Тойота, други казват, че бил Вранглер, а трети G ... Крайно време е да се изясни какво е в края на краищата.




                      Тц, това не е Десо. Десо кара Хамър G класа. Това е щерката на Шуши ! Май не беше и последна тук ?!!!


                      Тодор с току-що свален гипс. Обещах му, че ще го дадат по телевизията.


                      ... и на тях им обещах така. И те се хванаха !
                      Все едно, че си на BAJA 100, само дето траповете ги няма.


                      Слизането от Стара Планина. Водеше Долфи, но Иво му дишаше във врата и го тормозеше психологически със светнатите фарове. По-правилно е да се каже "дишаше му праха".


                      Хамъра на Десо.


                      Зъбара. Явно беше получил някаква повреда ... Мина със скоростта на натокан валяк.


                      Георги Фиков.




                      Тоз брът'чед хубаво, че го предупредихме да не отива нагоре ! Иначе щеше да остане само едно зелено петно на пътя от него.


                      Пак гробарите.


                      Това е до с. Ягода, 15 мин. преди финала на етапа.


                      Пламен Тенев.


                      Днес Йоско нещо нямаше ден, на фона на последните му добри изяви.


                      Миналата година вранглера на Дончо и Ива изглеждаше доста по-добре. Сега е като консерва, забравена с години в сандъка с инструменти на Зил 8.


                      Към финала.


                      20 метра до финиша.


                      Исках да снимам джипа на Янчо ,но някакви девойки се изпречиха пред него.


                      Долфи гледа на конкуренцията от високо !
                      Това е от мен за днес. Утре пак.
                      Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 12-06-08, 15:07.
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #26
                        До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                        Мерси Жоре !
                        Както винаги - духовит като англииски вентилатор ...

                        Коментар


                        • #27
                          До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа"

                          Първоначално публикуван от Sofia Преглед на мнение
                          Фулда, ти не си ли там???
                          А ти КЪ мислиш Щом пиша , значи НЕ .

                          Коментар


                          • #28
                            До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                            Няма ли вече информация за класирането от първият ден?

                            Коментар


                            • #29
                              До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                              Ей, Жоро ! Пак ме изпревари, но и аз ще пусна снимки, че нали снимахме от различни ракурси...
                              Искам първо да кажа, че лагера на състезанието, там където е и старт-финала е организиран перфектно и има всичко за всички - кетъринг, сцена, шатри, озвучаване, осветление и много място на поляната, а до хотела са 50 метра
                              Не успяхме с Жоро да направим много снимки, че бяха много бързи състезателите, но колкото-толкова











                              А Жоро, както винаги, види ли "цветнокожи", веднага им обещава вестници и телевизии... и на мен така ми обеща





                              На следващата контрола първи пристигнаха Долфи и Иво, а на 2-3 минути след тях дойде и Десо ! По-късно разбрах, че е скъсал водно съединение ( Близнаците имат същата повреда) и е изостанал






                              Дони кара много силно и даже му остана време да си "набере" мезе за биричката Вече минавал само на "растения" Впоследствие се оказа, че е победителят за деня




                              Към финала имаше много размествания и първите се бяха "наместили" в секунди и няколко минути...



                              А тези девойки чакаха Близнаците-11 номер , но ги "пое" в ръцете си Дони ...уж за малко, ама като гледам там ще си останат




                              Долфи беше го "ударило" слънцето, а Лагадовски загуби едно агне, защото Пламен Тенев/Русев го изпревариха





                              А Зори беше си "набрала" GPS-и... и после питат защо кучето й си събира камъни... Щото не стига до джипа за да взема нещо друго...

                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-06-08, 18:41.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                                Сега няма да имам време, че отивам към бивака за брифинга, но по късно ще кача и аз снимките от днешния ден, както и класирането.
                                Ако докато се върна никой друг не е дал инфо за утре, пак ще ви напиша и местата за гледане.

                                До после.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X