Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

    За пореден път - ЕВАЛА за търпението и постоянството с което организирате мероприятия! Знам че това е супер неблагодарна работа. Аз отсега си правя резервация при бай Вълчо

  • #2
    До: OFF ROAD РАЛИ "4 ДНИ ЛУДА РАБОТА" - Ст.Загора

    Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
    За пореден път - ЕВАЛА за търпението и постоянството с което организирате мероприятия! Знам че това е супер неблагодарна работа. Аз отсега си правя резервация при бай Вълчо
    Вълчо!!! Искаме при Вълчо, ще го вземем на абордаж!!!
    Вземаме суха храна и пиене за 3 дни и идваме...

    Дайте инфо за места за настаняване, Бай Вълчо си го знаем, ще стане нарицателно за бързо и комплексно обслужване на населението /така му казваха по Байтошово време/.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      До: OFF ROAD РАЛИ "4 ДНИ ЛУДА РАБОТА" - Ст.Загора

      Току-що се връщам от Бай Вълчо, вземах си озвучителната апаратура от там.
      Всички офроудъри имате много поздрави и целувки от него !
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #4
        До: OFF ROAD РАЛИ "4 ДНИ ЛУДА РАБОТА" - БФАС

        Янчо,почвам да работя денонощно по джипката,че нема време.
        Мама няма да ми трябва нали?

        Коментар


        • #5
          До: OFF ROAD РАЛИ "4 ДНИ ЛУДА РАБОТА" - БФАС

          Това сьстезание ще е супер за състезателите,ще се изкефят максимално,при положение че ще е тип "рали".Дано да има доста видео и снимков материал за тези,които нямат вьзможност да го наблюдават.Успех на всички участници!И много емоций и адреналин
          [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

          Коментар


          • #6
            До: OFF ROAD РАЛИ "4 ДНИ ЛУДА РАБОТА" - БФАС

            Янчо,не ми отговаряш за мама?Там ли ще е или не?Ще спим ли в гората или не(питам дали да си взема палатка)?Направи трасето около някоя кръчма,която има шкембе,че докато ме вадиш да се нахраним.

            Коментар


            • #7
              До: OFF ROAD РАЛИ "4 ДНИ ЛУДА РАБОТА" - БФАС

              ??????

              Коментар


              • #8
                До: OFF ROAD РАЛИ "4 ДНИ ЛУДА РАБОТА" - БФАС

                Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
                Два хотела са ангажирани за състезателите и техните гости.

                Хотел "Ропотамо" Старазагогорски Минерални Бани,разполага със 70 места,стаите са реновирани.Намира се на 100-200 м. от автомобилния парк.Там ще бъде щаба на състезанието и ще се провеждат брифингите ако времето е дъждовно.

                Цената за двойна стая е 30 лв.
                Ако договорим и закуска може да има малка промяна.



                Хотел "Вила Армира"Старозагорски Минерални Бани също е в близост до автопарка 200-300 м.Резервирани са 20 двойни стаи.
                Хотела разполага с басейн,сауна,римска баня ,джакузита и тем подобни спа простотии които са включени в цената , обстановката и стаите са луксозни.

                Цената за двойна стая е 90 лв.



                Резервации правете по телефоните на хотелите като уведомявате , че е за мероприятието на клуб "ЛУДА РАБОТА"


                ХОТЕЛ РОПОТАМО тел.факс-04111 2331
                рецепция-04111 2375


                ВИЛА АРМИРА тел.факс-04111 2223
                GSM. 0899171617

                Резервации ще се приемат до 30.05.2008

                Днес ще ви пусна и програмата за състезанието.
                Ееее,няма ли палатки,звезди,романтика?

                Коментар


                • #9
                  До: OFF ROAD РАЛИ "4 ДНИ ЛУДА РАБОТА" - БФАС

                  здравейте, искам да попитам, като човек,който за пръв път ще присъства в публиката- ще има ли нещо като затворен кръг или по-атрактивни участъци,където да можем да наблюдаваме състезанието.И въобще, ако може- мьлко повече инфо за тези,които ще идват за сефте.

                  Коментар


                  • #10
                    До: OFF ROAD РАЛИ "4 ДНИ ЛУДА РАБОТА" - БФАС

                    Първоначално публикуван от teodor Преглед на мнение
                    здравейте, искам да попитам, като човек,който за пръв път ще присъства в публиката- ще има ли нещо като затворен кръг или по-атрактивни участъци,където да можем да наблюдаваме състезанието.И въобще, ако може- мьлко повече инфо за тези,които ще идват за сефте.

                    Така като гледам програмата няма затворен кръг. Вероятно атрактивните участъци ще бъдат обявени по-късно, когато трасето е окончателно готово.
                    Живей за всеки дъх!

                    Коментар


                    • #11
                      До: OFF ROAD РАЛИ "4 ДНИ ЛУДА РАБОТА" - БФАС

                      Малиии,Янчо ква лебедка си взех ,май тая година нема да ми требваш
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        До: OFF ROAD РАЛИ "4 ДНИ ЛУДА РАБОТА" - БФАС

                        ще съм ви много благодарен, когато са готови трасетата да кажете в кой район ще бъдат те и на коя дата за да можем да дойдем на гледаме
                        Последно редактирано от terziev; 14-05-08, 21:39.
                        EnduroX Alba-Damascena 2019

                        Коментар


                        • #13
                          Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа"

                          Ще съм ви много благодарен, когато са готови трасетата да кажете в кой район ще бъдат те и на коя дата за да можем да дойдем на гледаме
                          Колеги , почитатели на офроуда,зада не спамим другата тема която е за информация за състезателите и техните въпроси , откривам нова тема за инфо и въпроси от фенове и зрители.
                          Идеята на организаторите е да излъчите 4-5 човека от различните групи които ние да акредетираме за проявата като им осигурим 2 двойни стаи за наша сметка и достъп до брифингите и конференциите където ще получат актуална и вярна информация относно трасето и протичане на състезанието. Половин или един час преди брифингите за състезателите ще ги събираме на същото място и ще даваме инфо за обходните маршрути и оринтировъчния час на преминаване.Състезанието е рали -рейд и наблюдение само от едно място няма да е толкова интересно и зрелищтно.Единственно от съображение за вашата сигурност няма да правим затворен кръг защото нямаме сили и щат да осигурим достатъчно добре трасето.
                          Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 15-05-08, 09:55.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа"

                            Благодаря на Терзиев още веднъж.

                            Въпроса ми е кога се очаква инфо в стила - Драги зрители вашите места са ....... там ще имате възможност да видите ........

                            И другият ми въпрос е може ли да разчитаме на някакво съдействие относно къде има места за нощуване от познаващите града, ако решим в последния момент, че тръгваме х души

                            Коментар


                            • #15
                              До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа"

                              Старозагорски Минерални Бани е доста голямо курортно селище и места за спане има почти винаги.Ако не сте много голяма група.Зрелища с трибуни и с номерирани места за зрителите няма да има.
                              Може да се гледа на доста места като пресичате по асфалта и спазвате указанията на организаторите.
                              Както по горе писах , всяка вечер преди брифинга за състезателите ще получавате инфо за приблизителния час на преминаване и асф.път до местата които може да наблюдавате безопасно. Покоментирайте си и изберете хора коита да кантактуват с трасе координатора и да присъстват на брифинга.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X