Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Закриване на шампионата - Шумен 500

    За първи път от създаването на състезанието Шумен/трофи,рали,траял и т.н./ месец преди старта му има толкова голямо мълчание по темата.Дали таксата за участие не е причина за това.
    500лв. такса преди Коледа в условие на финансова и икономическа криза звучи АБСУРДНО.
    С поста си не искам да обидя Кирил Панайотов ,а да чуя мнението и на други кандидат участници в състезанието.

    Списък на заявилите участие в Разходка Шумен-500:



    1. Руси - Ровър - Лендровър Ентусиаст
    2. Руслан - Ровър - Лендровър Ентусиаст
    3. Дамян - Митцубиши /този състезател не e сигурен ще може ли да се състезава с въдиците за риба,че нали е с Митцубишито от Приморско/
    4. Явор - Тойота - Вромос
    5. Таньо - Тойота - Вромос
    6. Станислав - Нисан - Вромос
    7. Колйо Рижия - Нисан - Черно море 4х4
    8. Дедя Ваня - Сузуки Концепт - Черо море 4х4
    9. Радо - Тойота - Авангард
    10. Цонко - Митцубиши - Варна

    11. Мартин - Сузуки Витара - Варна
    12. Деско - Сузуки Витара - Алекс Моторс
    !3. Ицо - Сузуки Самурай - Алекс Моторс
    14. Мартин- Нисан Терано- Алекс Моторс
    15. Боевски - КТМ-450 - Варна
    16. Събин - Тойота/Дайхатцу - Шумен
    17. Роската - Тойота - Алекс Моторс /един от осигуряващите автомобили по трасето
    18. Йосиф - Сузуки Витара - Черно море 4х4
    19. Йордан- Дайхатцу Роки -Шумен
    20. Стефан - Митцубиши

    21. Златко - Мерцедес - Алекс Моторс
    22. Ламбреви-Рено/Тойота КОНЦЕПТ -София
    23. Пламем-.......-Vromos
    24. Боян - Сузуки Витара - Шумен
    25. Красимир Илиев/ДОЛФИ/- Мерцедес G320 - АМСК 4х4 София (Деконт; ФейсКонтрол)
    26. Иван Маринов - Мицубиши Паджеро -АМСК 4х4 София (Деконт; ФейсКонтрол)
    27. Пърси -Уаз /Ужаска - Варна
    28. Тодор Славов - Самара4х4 Варна - ЕВРОПЕЙСЙИ РАЛИ вицешампион клас А-7 R-3
    29. Бай Георги - КАН АМ 800RX - Черно Море4х4
    30. Дамян - Сузуки Самурай - Добрич

    31. Златан - Лада Нива - Добрич
    32. Георги - Нисан - Добрич
    33. Иво Върбанов - Тойота - Фейс Контрол София
    34. Андрейката - Митцубиши - Лясковец
    35. Христо Слави - Ленд Ровър - Горна Оряховица
    36. Ники Рафаилов - Нисан Патрул - София
    37. Георги Желев Митсубиши Паджеро Карнобат
    38. Деян Авджиев/Мариана Kънева-Landrover-Vromos.com
    39. Близнаците-Чероки или Чичо Джак -София
    40. Тодор Атанасов- Митсубиши Паджеро- Карнобат

    41. Иван Иванов-Конов-ТЛК-80-Разград
    42. Николай Божков-ТЛК-70-Разград
    43. Христо Христов -Ленд Ровър Дискавъри-Разград
    44. Христо Панов-Сузуки Витара-Разград
    45. Георги Мичев-ТЛК-80-Разград
    46. Красен Пенчев-ТЛК-73-Разград
    47.Чавдар Крачунов-Нисан Патрол-София
    48.Христо Борисов-Тойота -Казанлък
    49.Иван Зайков-Мерцедес G-Казанлък
    50.Каскадьора-Сузуки Самурай-Варна

    51.Владимир Владимиров и Борислав Борисов - Паджеро -Аксаково
    52.Бисер Добрев и Стоян Златев - Паджеро-Аксаково
    53.Георги Кръстев/Гоги/- Паджеро-Аксаково
    54.Павлина Владимирова - Терано-Аксаково
    55.Светослав Христов - Витара-Аксаково
    56.Иван Попов - Витара-Самоков
    57.Петър Радев - Паджеро-Карлово
    58.........................
    59.........................
    60.........................

    61.........................
    62.........................
    63.........................
    64.Георги и Стилян-Паджеро 3000- Vromos
    65.КОМАТА -Митцубиши L-300 -Шумен
    66.Тодор и Васил Власови-Ленд Ровър -Разград
    67.Хр.Хрстов М.нешев-Тойота-Разград


    Записаните под № 58-63 ще обявят имената си при записването
    Последно редактирано от alexmotors; 01-12-09, 13:21. Причина: добавяне
    --------------------------------------------------------------
    Ал. Иванов
    +359888561561

  • #2
    До: 500 лева-Шумен 2009г.

    Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
    За първи път от създаването на състезанието Шумен/трофи,рали,траял и т.н./ месец преди старта му има толкова голямо мълчание по темата.Дали таксата за участие не е причина за това.
    500лв. такса преди Коледа в условие на финансова и икономическа криза звучи АБСУРДНО.
    С поста си не искам да обидя Кирил Панайотов ,а да чуя мнението и на други кандидат участници в състезанието.

    Баналната поговорка "КЕФ ЦЕНА НЯМА" и въпреки това и на мен ми се виждат множко при положение,че нашият отбор почти никога,не участва сам.

    Коментар


    • #3
      До: 500 лева-Шумен 2009г.

      Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
      Баналната поговорка "КЕФ ЦЕНА НЯМА" ...
      Е...ти кефа.
      --------------------------------------------------------------
      Ал. Иванов
      +359888561561

      Коментар


      • #4
        До: 500 лева-Шумен 2009г.

        Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
        За първи път от създаването на състезанието Шумен/трофи,рали,траял и т.н./ месец преди старта му има толкова голямо мълчание по темата.Дали таксата за участие не е причина за това.
        500лв. такса преди Коледа в условие на финансова и икономическа криза звучи АБСУРДНО.
        С поста си не искам да обидя Кирил Панайотов ,а да чуя мнението и на други кандидат участници в състезанието.
        Алекс, не научи ли мурафетите на Киро
        Цената ще се плати от няколко случайни и не толкова близки състезатели, а аз лично съм виждал негови мейли към други състезатели, че за тях цената не важи и карат без пари
        В чуждите форуми (където и аз съм регистриран) за чужденците в обявено БЕЗ ТАКСА за участие
        Просто 10 човека като платят по 500 и участват още 10, за Киро таксата си е пак около нормалната 200-250 лева а
        Но иначе за обикновенните хора това е "скъпо и имиджово" състезание
        Друг е въпроса, че като чета в сайта му, не ти предлага нищо особено за тия пари, да не кажа пълно нищо (изключая изненадите от негова страна, понякога не толкова приятни)

        Коментар


        • #5
          До: 500 лева-Шумен 2009г.

          Аз и Долфи и миналата година твърдяхме, че таксата е прекалено голяма, но тази година надхвърли всички очаквания.
          Миналата година Киро поиска пак по-голяма такса за състезанието, но не предложи дори общо приетите условия на другите състезания. За пример времеизмерването втория ден ставаше с ръчни часовници, дори и без обикновенни хронометри, а да не говорим с принтер. Аз както и на всички други организатори му ги бях предоставил за безвъзмездно ползване, но не ме питайте защо само Вальо го ползваше на единия траял. За това както си спомняте после имаше
          доста спорове, за някой времена.
          Ако Киро не свали таксата до нормалните 200 лева за участие Ви предлагам да си направим една разходка по пътна книга в района в знак на протест.
          Имал разходи, но всеки организатор ги има тези разходи, но намира начин да се справи с тях и това да не е за сметка на състезтелите. Да не би това да е по дълго и трудно за организиране състезание от състезанието на Христов БОМ 2009. Да не би да предложи нещо повече, че да иска по голяма такса. Или ще бъде по различно от Карловското или Варненските състезания.

          Коментар


          • #6
            До: 500 лева-Шумен 2009г.

            Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
            Ако Киро не свали таксата до нормалните 200 лева за участие Ви предлагам да си направим една разходка по пътна книга в района в знак на протест.
            +1. Примам предложението ти.
            --------------------------------------------------------------
            Ал. Иванов
            +359888561561

            Коментар


            • #7
              До: 500 лева-Шумен 2009г.

              Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
              Е...ти кефа.
              Не е луд, който яде зелника ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                До: 500 лева-Шумен 2009г.

                А дали има разрешение от БФАС защото в началото на годината беше прието таксите за състезания по Офф-роуд да бъдат до 200лева. И не вярвам някой да му разреши такава такса.
                Ако няма на Киро ще му трябват и едни 10000лв. за глоба към министерството.

                Коментар


                • #9
                  До: 500 лева-Шумен 2009г.

                  Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                  ...
                  Ако Киро не свали таксата до нормалните 200 лева за участие Ви предлагам да си направим една разходка по пътна книга в района в знак на протест.
                  ...
                  А Вашата пътна книга ще включва ли и екстриймите, че за нас /знаете от кой клуб съм/ състезанието е много интересно?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    До: 500 лева-Шумен 2009г.

                    Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                    А дали има разрешение от БФАС защото в началото на годината беше прието таксите за състезания по Офф-роуд да бъдат до 200лева. И не вярвам някой да му разреши такава такса.
                    Ако няма на Киро ще му трябват и едни 10000лв. за глоба към министерството.
                    Вачка стига вече да се ..... по устав Чавдар се е изразил най-правилно "не е луд тоя който яде Зелника" ,като не ни изнася няма да ходим никой не ги кара на сила.А що се однася до таксата си напълно прав 500 лв.е доста висока такса.!!!
                    Последно редактирано от ГЕОРГИ ФИКОВ; 28-10-09, 12:30.

                    Коментар


                    • #11
                      До: 500 лева-Шумен 2009г.

                      Миналата година не карах там именно в знак на протест към таксата.Тази година пак.Разберете,че ако знам че ще ми дадете 500лв такса и аз ще я искам,нали?Миналата година защо дадохте 400???И имаше участници повече от кръг от шампионата.Тази година пак ще отидете и пак ще я дадете.Само си приказваме тука виртуално,а накрая пак всички накипрени на "традиционното" състезание на старта.

                      Коментар


                      • #12
                        До: 500 лева-Шумен 2009г.

                        Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
                        Вачка стига вече да се ..... по устав Чавдар се е изразил най-правилно "не е луд тоя който яде Зелника" ,като не ни изнася няма да ходим никой не ги кара на сила.А що се однася до таксата си напълно прав 500 лв.е доста висока такса.!!!
                        Искаме по устав,искаме по устав,искаме по устав.....
                        WWW.FBRALLYRAID.COM

                        Коментар


                        • #13
                          До: 500 лева-Шумен 2009г.

                          Таксата е голяма, и не виждам причина да е по-различна от тази на останалите състезания. Чакаме да решението на хората с "устава".

                          Коментар


                          • #14
                            До: 500 лева-Шумен 2009г.

                            Не съм състезател и нямам много право да се меся, но смятам, че не трябва състезателите да плащат мероприятието. Май в този случай става така.
                            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                            Коментар


                            • #15
                              До: 500 лева-Шумен 2009г.

                              Ако Киро не свали таксата до нормалните 200 лева за участие Ви предлагам да си направим една разходка по пътна книга в района в знак на протест.
                              И аз съм за разходката даже ще е по голям кеф
                              Последно редактирано от Yaro; 28-10-09, 15:46.
                              В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                              TLC-80 1HD-FT

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X