Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

    Хайде още малко,( Шумен 500) нека да станат поне 50 джипа. Специално благодаря на АЛЕКСА за поканата. Ако се наложи да съм 50-тата джипка ще помоля ЛАГАДОВ да ми съдейства да убедя ВАЛТЕРА заедно да свалим новия гланнц на ГЕГАТА.

    П.П. ЛАГАДОВСКИ чакам помощ

    Тука нещо ми липсва ЯНЧО ТЕРЗИЕВ........
    Последно редактирано от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ); 19-11-09, 20:56.
    Цветан Петров
    "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
    0888865583

    Коментар


    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

      И аз се включвамн ама съм 100% новобранец
      Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
      :D

      Коментар


      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

        А Вяра, или поне Щерката !
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

          А пък навигатора ми е на 200% новобранец но съм за пишете ни и нас поне ще се пробваме дори и да финишираме последни мисля че и при вас е важен поне в този сучай олимпийския принцип "Важното е да участваш "
          Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
          :D

          Коментар


          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

            Дай някакви имена ,машина и град примерно като се записваш.....
            Последно редактирано от ЦОНКО; 19-11-09, 21:52.
            [FONT=Comic Sans MS]
            [/FONT]

            Коментар


            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              А Вяра, или поне Щерката !

              Колега , много е малък ключа дето държиш. Няма да можеш да ремонтираш джипките им.
              Последно редактирано от terziev; 19-11-09, 21:30.

              Коментар


              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                Бубето и Иво машина ISUZU и сме от ШУМЕН
                Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                :D

                Коментар


                • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                  Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
                  А пък навигатора ми е на 200% новобранец но съм за пишете ни и нас поне ще се пробваме дори и да финишираме последни мисля че и при вас е важен поне в този сучай олимпийския принцип "Важното е да участваш "
                  Няма лошо, няма лошо.
                  Ще откривате шампионата, докато другите го закриват.

                  Коментар


                  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                    Понеже Алекса ми писа ЛС да напиша нещо а не само да гледам.Пиша.

                    Първо не ме радва това , че две години продължават глупави спорове и се развалят разни работи.Второ не ме радва ,че на инат се събират по над 40 коли а и на доказано хубави състезания не повече от 20 (не визирам шуменското).Трето продължавам да си мисля , че повечето състезатели на 100% си заслужават организаторите.
                    Мога да пиша поне до 100 но няма смисъл.
                    Затова , Ви предлагам да вземете да се съберете ,да накарате Киро от тез 200лв. 50 да даде за куверта на банкета , състезателите да си карат на състезанието , разходкаджиите на разходката и всички после заедно на софрата да плюем по Киро и Алекса. Така беше преди , повярвайте, страшна веселба падаше . Организаторите се оливаха ,ние си ги хокахме и всички бяхме заедно на купона.Мисля , че за край на годината това е най-хубавото което може да направите и да дадете един нов старт на нещата в нашия спорт.
                    Всичко относно щуротиите на Киро се изкоментираха затова престанете да се помпате.

                    Алекса като главен инициатор да даде тон и да подкара темата в друга посока.
                    Последно редактирано от kinex; 19-11-09, 23:41. Причина: неподходящ език

                    Коментар


                    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                      Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
                      Затова , Ви предлагам да вземете да се съберете ,да накарате Киро от тез 200лв. 50 да даде за куверта на банкета , състезателите да си карат на състезанието , разходкаджиите на разходката и всички после заедно на софрата да плюем по Киро и Алекса. Така беше преди , повярвайте, страшна веселба падаше . Организаторите се оливаха ,ние си ги хокахме и всички бяхме заедно на купона.Мисля , че за край на годината това е най-хубавото което може да направите и да дадете един нов старт на нещата в нашия спорт.
                      Ако съм те разбрал правилно-два старта - един финал ?
                      Последно редактирано от kinex; 19-11-09, 23:43. Причина: неправилен цитат
                      Цветан Петров
                      "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                      0888865583

                      Коментар


                      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                        Мария Генчева си търси навигатор за разходката, мен не ме иска, че много я бия по каската.
                        Аз мога само за запивката да се включа, е и като семкочоплител също.

                        П. П. Къде е биратааа? ..... Къде е млякотооо май беше. Е нищо аз ще запитам къде е кетъринга да броя финиширалите и да вдигам наздравици.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                          Eeee ... , не така бе Янчо, път на предприемачите, не че Киро е цвете, знаем го.
                          А пък колко си прав, толкова, че чак няма да стане туй дето го предлагаш, мина онуй време, дето като се скараме, па се прегърнем и айде в басейна пред хижата с дрехите барабар. Нъц. Комерсиализация щото било 21-ви век.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                            пишете ни и нас, но в публиката
                            www.4x4Trips.bg

                            Коментар


                            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                              И аз мисля почти като Terziev,
                              Вместо да се карат и да правят 2 мероприятия, можеха да направят ЕДНО - голямо и хубаво. Обаче Киро е дървена глава и не поема оферти, а Алекс му играе "контра" и явно му се отдава.
                              А дали Киро не забива колчета и ленти във фоайето на хотела... в ляво за състезатели, дясно за "разходкаджии"
                              Що си мисля, че сеира пред хотела ще е по-голямата част от забавлението. В гората с пътната книга всеки знае какво трябва да прави - ДА КАРА!!!
                              Последно редактирано от Kaskadiora; 20-11-09, 08:44.
                              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                              http://www.cardomain.com/ride/2562837

                              Коментар


                              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                                Защо имам чувство че състезателите ще се закачат за нас.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X