Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4х4 КАРЛОВО-info

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 4х4 КАРЛОВО-info

    Tака трябва да изглежда класирането за "КАРЛОВО 4Х4" според мен,днес ще го изпратя на спортните комисари и главния съдия и ако те са съгласни ще остане окончателно.

    Коментар


    • До: 4х4 КАРЛОВО-info

      Наистина едно добре организирано състезание с перфектна навигация! Благодаря на организаторите и да го направят традиция за напред!
      ------------------------------------
      тел. O878 9ЧЧ 999

      Коментар


      • До: 4х4 КАРЛОВО-info

        Приключихме със снимките и от втория ден. Извинявам се на всички, че ги пренасочваме към друг сайт, но при такова количество снимки няма как да ги сортираме и подредим тук, трябват и много редакции докато се напаснат..... Утре ще довършим и снимките от последния ден, както и ще пуснем тук в темата линк към клипче за цялото състезание.

        Коментар


        • До: 4х4 КАРЛОВО-info

          Ние сме много доволни благодарности на организатора на съдии на на всички колеги.

          Коментар


          • До: 4х4 КАРЛОВО-info

            Ето малко снимки и от мен!!!

            http://picasaweb.google.bg/MartinRMi...eat=directlink

            Коментар


            • До: 4х4 КАРЛОВО-info

              Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
              Поздравление на ПЕТЪР РАДЕВ за дебютното му състезание като организатор. Бях само втория ден и останах много доволен от видяното, благодарение на предварително обявените координати успях да гледам на 4 различни места за което му благодаря . И щом ИВАН МАРИНОВ е доволен явно всичко е перфектно браво ДОЛФИ браво МАРИНОВ вашето пилотиране е удоволствие за окото на зрителя. ВЪШКА не знам за наградата от ТОДОР ХРИСТОВ дали трябва да се радваш или......... абе нали сие награда Това за ИВАН МАРИНОВ е шега разбира се.
              Благодаря ти много за високата оценка. Заради тези моменти караме с удоволствие и явно личи, че го правим с кеф.

              Коментар


              • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
                Както Тодор Христов написа , аз не бях фен на този тип състезания, но това състезание ми промени мнението за по-скоростните надпревари. Въпреки, че джипа е подготвен за друго, кефа ни бише голям и се радвам , че участвахме. Сериозно съм се замислил дали да не си спретна една "бегачка" за този тип състезания, много е вероятно за следващия сезон да го направя. Това ще е благодарение на това състезание, което определено ме обогати .
                Аз като фен подкрепям този вид състезания и това е заслуга на организаторите на офроуд,така се развива тоя спорт в посока рали,развиват се и машините,така че догодина могат да си махнат лебетките че тежат,да сменят гумите,окачването и т.н.
                Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                Коментар


                • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                  НАВИГАТОРА си е НАВИГАТОР и извън автомобила,и е иззел функциите на пилота по управлението на автомобила.аз ако бях пилот щях да взема БЛАГОЙ за навигатор! ето малко видео.http://vbox7.com/play:5451570d Коментирайте Вие
                  Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                  Коментар


                  • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                    Ето малко видео и от някъде по трасето край Калофер,без малко да тръгнат по трасето работници по полето но това е друга тема,не се допуснаха инциденти това е най важно!
                    http://vbox7.com/play:b55a02b0
                    Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                    Коментар


                    • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                      Първоначално публикуван от eka Преглед на мнение
                      ... и това е заслуга на организаторите на офроуд,така се развива тоя спорт в посока рали,развиват се и машините,така че догодина могат да си махнат лебетките че тежат,да сменят гумите,окачването и т.н.
                      Организаторите правят такива състезания, на които ще има кой да кара.
                      Мераклиите за хард трофи май не са особено много ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Мераклиите за хард трофи май не са особено много ...
                        Ами аз май съм единствен, но пък ми харесват и двата вида, така че ще имам нужда от две джипки

                        Коментар


                        • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                          Коментар


                          • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                            Първоначално публикуван от Петър Радев Преглед на мнение
                            ...
                            Малееее, от тия Вромос-и снимката посиняла!
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Малееее, от тия Вромос-и снимката посиняла!
                              Ама сме готини.

                              Коментар


                              • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                                Края на този клип заслужава аплодисменти!
                                http://vbox7.com/play:6c96398e
                                Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X