Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VROMOS.com ТЪРСИ УЧАСТНИК В 4Х4 ШАМПИОНАТА за спонсорство

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • VROMOS.com ТЪРСИ УЧАСТНИК В 4Х4 ШАМПИОНАТА за спонсорство

    Търсим екип(джип) който участва поне в 70% от БГ offroad шампионата с цел спонсорство-реклама.

  • #2
    Най-добрия избор за вас е Митко Фулда - ако разбира се, се съгласи!

    Коментар


    • #3
      Имаме готов сътезател / в първата тройка/ но е в клас АТВ......и си търси спонсор .......сериозно.......а гледам ,че стъпвате на АТВ почва вече
      IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

      Коментар


      • #4
        Може и за това да се помисли.

        Коментар


        • #5
          Мислете,той тренира.......нахъсал се яко.......според мен ще ви е по евтино и има повече екшън за публиката/вашата цел все пак/:-)
          IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

          Коментар


          • #6
            Аз пък със сигурно знам двама, които си търсят спонсори, пък и със сигурност няма да се изложат - Иван Попов и Вушев.
            [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

            Коментар


            • #7
              Аз - Михаил Дражев, и моят навигатор - Красимир Иванов си търсим спонсори. Джипът е Мерцедес Г-класа, напълно обурудван и предстои смяна на двигателя. Миналата година участвахме в последните две състезания - Троян и Шумен - бежовата Г-класа. 0887 249 289 - Мишо

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от mishko Преглед на мнение
                Аз - Михаил Дражев, и моят навигатор - Красимир Иванов си търсим спонсори. Джипът е Мерцедес Г-класа, напълно обурудван и предстои смяна на двигателя. Миналата година участвахме в последните две състезания - Троян и Шумен - бежовата Г-класа. 0887 249 289 - Мишо


                Аз съм твърдо зад Мишо.
                LZ1VMH

                Коментар


                • #9
                  Благодаря за подкрепата, Влади!!! А защо да не станеме двама???!!!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от mishko Преглед на мнение
                    Благодаря за подкрепата, Влади!!! А защо да не станеме двама???!!!

                    Ще трябва да търсиме двама спонсори.
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                      Ще трябва да търсиме двама спонсори.
                      Къде един, там и двама!!!

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от mishko Преглед на мнение
                        Къде един, там и двама!!!

                        Много надървена става работата с тези състезания.
                        Иначе желание не липства!
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #13
                          Бъдещи те Ни спосори, ще успокоят страстите и ще внесат едно спокойствие(надявам се!!! ), за да можем Ние да печелим!!!

                          Коментар


                          • #14
                            Мишо, намери ли спонсор? Пишете в темата за Г тунинг за бъдещите подобрения.
                            IvoVarbanov.bg

                            Коментар


                            • #15
                              какаво предлага един Вромос на оф - тима ,ако е лебедка или кола или бъги търсете вафли мура или кифли баба тонка (там и милинките са добри)
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X