Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще има ли състезание в Пловдив 2004?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ще има ли състезание в Пловдив 2004?

    имам един въпрос в списание ofroadbg пишеше че ще има състезание в пловдив на 9-10 октомври но нещо не мога да намериа информациа ще има ли такова нещо на саита на трифи клуба нищо не пише за това ако ниакои знае нека да каже искам да ида ма незнам ще има ли такова нещо и каде ще е
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    Последната информация която се появи на сайта на "Трофи клуб" България гласи, че състезанието няма да се организира.

    Коментар


    • #3
      Пловдив

      По принцип това състезание се организира от Сашо Ковачев. На мен той лично ми каза, че няма да го прави. Официалната информация също е, че няма да го има.
      Остава да чакаме софийското на Трофи клуб. Доктора каза, че ще е някъде през октомври (Преди в календара беше за ноември, но явно заради Пловдив го изнасят).

      Между другото "Трофи клуб" са публикували генерално класиране. Може да го видите на www.trophy-club.com
      Казват, че е временно генерално. Но е видно, че Янчо ще е първи. Остава борбата за 2 - 3то място

      Коментар


      • #4
        Re: ще има ли състезание в пловдив

        По-рано днес изпратих e-mail до него /на адреса в сайта/ с въпрос дали ще има състезание и никой не благоволи да ми отговори - та аз съм само един тъпак който се интересува от състезанието им - за какво да ми отговарят.
        Като цяло Доктора показа, че с организацията не е надминал Цикалов - и той отложи състезанието в Банско.

        Коментар


        • #5
          София Трофи

          Последното състезание от Шампионата ще бъде на 13 и 14 ноември в Бистрица (както беше и според предварително обявената програма), а не през октомври. Вече трябва да са уточнили подробностите (решаваха ги миналата неделя), скоро ще ги публикуват в сайта.
          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X