Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

    Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
    Да взема и аз да си преоборудвам мотора , че горския мотокрос който се заформя май не ми допада !
    Ще ти хареса, ела на едно от обученията и после ще говорим
    Ще ти се обадя като правим тренировка от Враца до София... може би през март или април, като се стопи снега

    Коментар


    • #92
      До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

      Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
      Да взема и аз да си преоборудвам мотора , че горския мотокрос който се заформя май не ми допада !
      То пък едно преоборудване. Приключенски и готино е...и намен ми се кара
      Живей за всеки дъх!

      Коментар


      • #93
        До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

        Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
        То пък едно преоборудване. Приключенски и готино е...и намен ми се кара
        Този формат наистина пасва на много хора...ще дам пример :
        През 2008-ма в началото карах само аз, после бяхме двама с Краси Колев, а сега сме вече 5
        Сигурен съм, че тази година ще се пробват и включат поне още двама с АТВ и още двама-трима моториста...
        Такава е и световната тенденция

        Коментар


        • #94
          До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          И пак си живеят в свой собствен свят от собствени правила и наредби и кодекси и т.н. ...

          Абе, нали имаше там някакви разговори, ужким изчистване на различията. А то голямата брадва. Подкрепят спорта, няма що. И срамно, и обидно, и неадекватно е подобно поведение. Тодоре, аз лично ще съм на линия с оборудван джип и ще помагам и с организацията, и със съдийството за Балкан Оффроуд Маратон 2010.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #95
            До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

            Аз пък много "обичам" някой да ми забранява и аз да му плащам за това. Очевидно крилатата фраза на финансовия министър Симеон Дянков за "феодалните старци" важи с пълна сила за БФАС.

            Коментар


            • #96
              До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

              Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
              Аз пък много "обичам" някой да ми забранява и аз да му плащам за това. Очевидно крилатата фраза на финансовия министър Симеон Дянков за "феодалните старци" важи с пълна сила за БФАС.
              И аз много обичам забранените неща.Записвам се от сега за БОМ.
              Последно редактирано от cveti; 15-01-10, 11:00. Причина: Няма бувка 6!

              Коментар


              • #97
                До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                То пък едно преоборудване. Приключенски и готино е...и намен ми се кара
                Недей така , нали трябва да го приведа в този вид

                ПП Това стана за отделна тема. Преместете ако намерите за нужно!
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Гълъбин Колев; 14-01-10, 18:50.
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • #98
                  До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                  Само да питам.
                  Има ли отказ на бфас за провеждане на мероприятието "черно на бяло".
                  Реално състезанието все още може да не е разрешено, защото...все има защо, но да се разреши в един по-нататъшен момент.
                  На какво основание не е разрешено състезанието, ако е така.
                  Моля за прецизен отговор без емоции, че започна да става прекалено.
                  Ситуацията си плаче за Гиньо Ганев, ако ме разбирате какво искам да кажа.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #99
                    До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    .... Обаче са ми верни, не ми изневериха и този път
                    Според мен това вече е любов...
                    Тодоре, при толкова любов, май няма се размине без секс...
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                      Само да питам.
                      Има ли отказ на бфас за провеждане на мероприятието "черно на бяло".
                      Реално състезанието все още може да не е разрешено, защото...все има защо, но да се разреши в един по-нататъшен момент.
                      На какво основание не е разрешено състезанието, ако е така.
                      Моля за прецизен отговор без емоции, че започна да става прекалено.
                      Ситуацията си плаче за Гиньо Ганев, ако ме разбирате какво искам да кажа.
                      Утре ще ти сканирам писмото, но кратката версия е, че моля да разрешат участието на лицензирани състезатели в "Балкан Оффроуд Маратон 2010" - открито, международно, частно състезание извън Национален Шампионат
                      Идеята ми беше, че ако има Шампионат, то на желаещите да не им се "прецаква" класирането и да не бъдат изнудвани...
                      Разрешение за състезанието не съм искал, защото не смятам да се лицензирам, т.е. не съм под "удара" на всички "вътрешни" измислени Кодекси, Правилници и тем подобни отживелици от 70-те години

                      Коментар


                      • До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                        Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                        Недей така , нали трябва да го приведа в този вид

                        ПП Това стана за отделна тема. Преместете ако намерите за нужно!
                        Престара се! Имам патент, за съжаление нямам снимки, но ... айде да не спамим
                        Живей за всеки дъх!

                        Коментар


                        • До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                          Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
                          Аз пък много "обичам" някой да ми забранява и аз да му плащам за това. Очевидно крилатата фраза на финансовия министър Симеон Дянков за "феодалните старци" важи с пълна сила за БФАС.
                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          И пак си живеят в свой собствен свят от собствени правила и наредби и кодекси и т.н. ...

                          А на кого е подписа?
                          Цветан Петров
                          "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                          0888865583

                          Коментар


                          • До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                            Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                            А на кого е подписа?
                            На "Абсолютната Спортна Власт" в България

                            Коментар


                            • До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                              Днес погледнах темата-УЖАС ПОРЕДНИЯ БЪЛГАРСКИ РЕЗИЛ!!!!
                              Явно и БФАС си има своята Антония Първанова!!!!
                              Преди време изказах мнение относно БФАС и модераторите ми изтриха поста продължавам да мисля по същия начин-ДАЙ НА ПРОСТАКА ВЛАСТ И МУ ГЛЕДАЙ СЕИРА,НЕРЕАЛИЗИРАНИ КОМПЛЕСАРИ НА КОИТО РАЗВИТИЕТО ЗАПОЧВА ДОСТА КЪСНО КАТО ПРИ ФОЛК ПЕВИЦИТЕ ....

                              РАДВАМ СЕ,ЧЕ СЕ ОРИЕНТИРАХМЕ ПРИ АТЕВЕТАТА И ТАМ НЕРВИТЕ ЗАСЕГА СА НА МИНИМУМ ИЛИ ГИ НЯМА ИЗОБЩО!!!
                              СТИСКАМ ПАЛЦИ НА КОЛЕГИТЕ ЗА СЕЗОНА!!ДАНО ДА Е БЕЗАВАРИЕН И БЕЗ ТРАВМИ!

                              И ПОМНЕТЕ:ЯДОВЕТЕ ИДВАТ ОТ ГАДОВЕ!!!!!

                              Коментар


                              • До: Лицензиране на Клубове и съзтезатели за 2010 към БФАС?

                                Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                                А на кого е подписа?
                                На шофьора.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X