Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип Траял "София-2004"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    За тези които не успяха да присъстват ето и малко (много любителски ) снимки http://htftp.offroad-bulgaria.com/al...ladostOffRoad/

    Коментар


    • #17
      Re: Браво, да!

      Като каза за смелчагата с лада-та тук мога да поздравя алех марков за сичко което той направи вчера и преди това.Защотото и той спомогна много за това състезание.В.Петров показа страхотен професионализъм в организацията на такива мероприатия.Другите могат само да му завиждат
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #18
        sabin

        Браво на организаторите! Чувам само хубави неща за състезанието! Съжалявам че неможах да дойда, но имахме Supermoto састезание на плевен...

        Коментар


        • #19
          А при любителите?

          Колеги, а какво стана с любителите? Ще пускаме ли официално класиране и за тях?

          Коментар


          • #20
            Съжалявам много за глупавото ми питана , ама знам че тоя филм на UVT беше постнат тука някаде , е търся го вече половин час и не го намирам , някои да помогне?

            Коментар


            • #21
              Съвсем не. Чакаме да се стопли достатъчно и ще му правим премиера на горска поляна с голям екран. Нещо като авто кино но само за сериозни машини. Деня наближава и който ще иска да дойде на премиерата трябва първо да има машина или някой да го докара, второ да може да се ориентира защото ще дадем само координати на киното С други думи записвайте се на курса за ориентиране навреме
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #22
                Защо ли съм останал така заблуден ?!
                Както и да е.

                ТОВА Е ПОРЕДНАТА ДОБРА ИДЕЯ , НАПРАВО СЪМ ГОРД ЧЕ СЪМ ЧЛЕН НА ТОЗИ КЛУБ! ДАНО ДА СЕ ПОЛУЧИ ДОБРЕ СТИСКАМ ПАЛЦИ!

                Обаче моя проблем е че съм на около 2000 км. северно от София и скоро няма да се приближа особено много , даже хич , за това искам да попитам има ли възможност , да получа/закупя този филм след ``примиерата`` му ?

                Коментар


                • #23
                  Благодаря за оценката. Веднага след премиерата всички които имат желание ще получат филма, в ерата на интернет растоянията не са от значение
                  VPetrov.photography

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X