Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново ръководство при 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ново ръководство при 4х4?

    Гледам преди две седмици по телевизията, че ще бъде учредена Федерация по оф-роуд, която ще заместни сегашния Съюз на клубовете, и председател на новата федерация ще бъде Вера Лагадова. Миналата седмица пък в ежедневник пише, че ще бъде Сашо Ковачев или Вера. В темата за свинското погребение на Жоро Хаджиев пък случайно попаднах на новината, че в Старозагорски бани е имало сбирка на организаторите на състезания, където, предполагам, са взети куп важни решения за следващия сезон. Ендуристите също се събраха, но техните решения са публикувани веднага и подробно тук, та поне ги знаем.
    Казаха също, че ще има и женски оф-роуд шампионат догодина, но не знам подробности. Ще продължавам да гледам редовно спортните тв предавания и да чета вестници, за да съм информирана, но мисля, че ако има нещо ново, би било добре да се изнесе малко инфо.
    Благодаря предварително!
    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

  • #2
    пинци

    е и аз направих питане ама отговора беше 30%от питането))
    ПАВКО
    0888802068

    Коментар


    • #3
      То тия работи стават тайно

      Коментар


      • #4
        Ами те - организаторите и до сега си правеха каквото си искат , без да се допитат до състезателите , така че - какво те учудва ?
        То и аз от тебе и медиите научавам ...

        Коментар


        • #5
          Мите, и ти ли не си запознат?
          Предполагам, че Вера и Тодор, които пишат тук, ще ни спуснат малко информация, ако, разбира се, има нещо важно.
          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

          Коментар


          • #6
            Бях в София и не съм видяла темата.
            Имаше събиране в Стара Загора и се взе решение за създаване на БОС (Български Офроуд Съюз) като сдружение на клубовете в България(напр.Варна Офроуд клуб,Риск клуб Габрово и т.н.)
            Избран е председател-Александър Ковачев и зам.председател -Светослав Дойчинов.
            Предстои събиране за промени в правилника,решения за финансирането на шампионат 2007,датите на състезанията и т.н.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Митко/fulda/
              Ами те - организаторите и до сега си правеха каквото си искат , без да се допитат до състезателите
              Който плаща той поръчва Мите.
              Организаторите са и състезатели така ,че проблемите в голяма степен са ясни.Никой не е пуснал инфо защото всичко е още на обсъждане. Сигурно е ,че Сашо е председател и един от ангажиментите му е да направи страница на БОС и същата информация да пуща и в този форум. Така като се вземат решения любознателните като Митко ще могот да се запознават своевремено. Също решихме и радетели на родния спорт, като Митко ,да учасват като представители на своите клубове в разширените сбирки. Ще могат да дават изключително конструктивни решения на не повече от чаша малка бира.

              Коментар


              • #8
                ПИНЦИ

                дано с тези събирания се помисли и за разпределение в класовете,така 4е в едно състезание да има равнопоставеност м/у състезателите)
                ПАВКО
                0888802068

                Коментар


                • #9
                  ей, каквото искате правете но гледайте да стане добре, да си имаме наш шампионат и да не се занимаваме да ходим да караме по чужбина, да пръскаме излишни пари
                  drive alive

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X