Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ком - Емине 2004

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    състезатели

    Явно са били доволни от разпределението на местата... кои знае. Въпреки че тези след 3-то място не виждам как биха били доволни???

    Явно обаче тях никой не ги е питал!

    Коментар


    • #17
      diavol koleda

      някой може ли да пусне повече снимки от тазгодишното ком емине пък и от предишните ??
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #18
        wsi4ki goworite za obyrnaliqt se Samurai...
        ama toq bair ozori powe4eto u4asnici...golqma 4as ot koito bqha s G-ta...
        uj 3 blokaja,ne znam si kakwo,...
        ne cirk,izlagaciq bih kazal
        БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
        (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

        Коментар


        • #19
          Баира наистина (особено на живо) е доста впечатляващ .
          Точно и заради това е особено важна не само машината, а и пилота.
          Колкото и блокажа да има както и да е подготвена, ако няма кой да я кара или нищо не става или става още по-лошо.
          Така че, който си може си може, а на който не може и супер машина не може да помогне.

          Коментар


          • #20
            sabin

            Обръщането на саморая беше 100% пилотска грешка, така че не виждам какво общо имат машините с това???? Просто трябваше да навие обратен волан, да включи задна и да отпусне малко спирачките...

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от Plamen
              Баира наистина (особено на живо) е доста впечатляващ .
              Точно и заради това е особено важна не само машината, а и пилота.
              Колкото и блокажа да има както и да е подготвена, ако няма кой да я кара или нищо не става или става още по-лошо.
              Така че, който си може си може, а на който не може и супер машина не може да помогне.
              o6te po-lo6o...zna4i tiq "systezateli" pyrwo trqbwa malko powe4ko da potrenirat i posle da se systezawat...
              kato na4alo moje da po4nat sys SCREAMER 4X4 naprimer
              БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
              (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

              Коментар


              • #22
                Ако е така значи съм непобедим.Защото на тази игра давам все по добри и по добри времена на трасетата.Имам само първо място на всякаде.Дори на Pathfinder кадето се води истинския офф роуд пак имам само първи места значи ако почна да карам ще съм винаги първи.Не е така.Едно е пред компютара а друго в джипа.Сигорен съм в това.Обаче там има забележителни места.Примерно на една карта има стахотен наклон пълне с различни глупости който го правят много труден и готин.Обаче не знам ако някои от тук си хвърля излишното време каквото имам в изобилие в тази игра мисля че има неща който дръпват окото.
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X