Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Vromos.com Offroad-team търси фоторепортер за карлово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Vromos.com Offroad-team търси фоторепортер за карлово

    За кога е това?Не казвам,че съм много евтин,ама съм горе-долу добър!
    Стоян Драев тел:+359877915301
    blood 0 RhF +

    Коментар


    • #17
      До: Vromos.com Offroad-team търси фоторепортер за карлово

      Нещем ядене и пиеене, даже ще ви пазим и машините през седмицата да не се разсъхнат ако искате.
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #18
        До: Vromos.com Offroad-team търси фоторепортер за карлово

        Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
        Адаш,нали имахме,бре???
        Преквалифицирахме го в навигатор и "координатор по ремонтите"

        Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
        На Горби пробва ли да се обадиш?
        Горби е на линия, но за съжаление само в неделя.

        Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
        За кога е това?Не казвам,че съм много евтин,ама съм горе-долу добър!
        Виж тази тема

        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
        Нещем ядене и пиеене, даже ще ви пазим и машините през седмицата да не се разсъхнат ако искате.
        Аз теб и без това си имам да те черпя още от София.

        Коментар


        • #19
          До: Vromos.com Offroad-team търси фоторепортер за карлово

          И списание OFF-road BG по принуда си търси репортер и фотограф за Карлово, който да ни подготви материал... За съжаление половината редакция (3 души)е натръшкана от грип, а оцелелите (2ма) имат ангажимент за автосалона в София...
          Та ако има желаещи да отразят качествено състезанието за следващия ни брой, нека драснат едно ЛС. Плащаме по договаряне...

          Коментар


          • #20
            До: Vromos.com Offroad-team търси фоторепортер за карлово

            Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
            И списание OFF-road BG по принуда си търси репортер и фотограф за Карлово, който да ни подготви материал... За съжаление половината редакция (3 души)е натръшкана от грип, а оцелелите (2ма) имат ангажимент за автосалона в София...
            Та ако има желаещи да отразят качествено състезанието за следващия ни брой, нека драснат едно ЛС. Плащаме по договаряне...
            На линия сме няма страшно.

            Коментар


            • #21
              До: Vromos.com Offroad-team търси фоторепортер за карлово

              Мерси за което, търсенето приключи.

              Коментар


              • #22
                До: Vromos.com Offroad-team търси фоторепортер за карлово

                И съботата поемаме и неделята... Само петък-а е проблема.....

                Коментар


                • #23
                  До: Vromos.com Offroad-team търси фоторепортер за карлово

                  Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                  Идеята е да го храним и поим до припадък, а пък той да снима колкото може повече. Ако снима добре и други бонуси можем да измислим .
                  Идеята е добра но за съжаление съм ангажиран. Все пак бих се пробвал дали ще ви стигне бюджета за гореспоменатото. Ако искате можем да направим проба

                  Коментар


                  • #24
                    До: Vromos.com Offroad-team търси фоторепортер за карлово

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Яворе, приемаш ли ми кандидатурата... Вярно, евтин съм, кафе и минерална водичка, евентуално...
                    Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                    И мен ме бройте, ама ям и пия много
                    Само виртуално ли е ще остане вашето желание да се включите в отбора или ще си удържите на думата? Днес в 12.00 кервана тръгва от хангара не летището.

                    А другите фото-репортери от страната които изявиха интерес да помагат могат да ми звъннат на 0899852338, ще правим бивак някъде около хотел Алмонд Карлово.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Vromos.com Offroad-team търси фоторепортер за карлово

                      Яворе, аз бях "резервния вариант".
                      За съжаление, ще пропусна този път...
                      Желая ви успех и много приятни мигове!
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Vromos.com Offroad-team търси фоторепортер за карлово

                        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                        Само виртуално ли е ще остане вашето желание да се включите в отбора или ще си удържите на думата? Днес в 12.00 кервана тръгва от хангара не летището.

                        А другите фото-репортери от страната които изявиха интерес да помагат могат да ми звъннат на 0899852338, ще правим бивак някъде около хотел Алмонд Карлово.
                        След обяд ти се обадих за да те попитам къде да дойдем ? Нямаше начин да тръгнем на обяд защото все още не бяхме в бургас, състезанието е петък събота и неделя, ние мислехме да дойдем направо там в четвъртък вечер но ти каза че вече било късно ... радвам се че сте се оправили и без нас но не ни обвинявай в несериозност .
                        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                        Коментар


                        • #27
                          До: Vromos.com Offroad-team търси фоторепортер за карлово

                          Заключвайте темата, че ме е яд да я гледам! Благодаря на Горби, колегата му и на Тодор Христов за чудесните снимки.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Vromos.com Offroad-team търси фоторепортер за карлово

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            Заключвайте темата, че ме е яд да я гледам! Благодаря на Горби, колегата му и на Тодор Христов за чудесните снимки.
                            То и мен да ме бяха ожилили с 1000 лв. за 10 снимки и мен щеше да ме е яд!
                            Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X