Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колегиалност

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колегиалност

    Искам специално да благодаря на братя Петрови, за това, че по време на състезанието КОМ-ЕМИНЕ,реагираха толкова бързо и услужиха с ресьор за Тойота. БЛАГОДАРЯ!!!!
    За съжаление ресьора не стана но много по-важен е жеста и бързината с която реагираха.

  • #2
    Няма защо да ни благодариш, сигурен съм че всеки който има възможност би направил същото...

    А защо не стана, би следвало да няма разлика между FJ70 и вашата Тойота?
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Ами когато ги наложихме един върху друг ни се стори че вашият ресьор е малко по-дълъг, но решихме (а и искрено се надявахме) че така ни се струва, понеже нашите ресьори бяха шпренгвани преди състезанието.
      След това като сглобихме и затегнахме всичко, пуснахме крика, джипа си стъпи на гумите и обицата се обърна напред и от това ни стана ясно че не ни се е струвало че е по-дълъг.
      След което последва разглобяване на ново и си сложихме счупения ресьор защото с обърнатата обица със сигурност щяхме да счупиме и вашият ресьор !
      И така си продължихме състезанието със счупен ресьор, а в последствие се оказаха счупени и по един лист (Не основен) на задните ресьори, но успяхме да завършиме състезанието успешно, което ни беше и целта !
      [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

      Коментар


      • #4
        Странно, според всички каталози ресьорите следва да са еднакви. Но както и да е, явно е обаче че Тойота 60 е един супер здрав автомобил...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          Грешката е моя, всъщност еднакви са задните а предните имат малка разлика... За съжаление явно съществена...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            Аз също искам да благодаря на Братята Петрови и Иван Алексиев за помоща и бързата реакция . На сред река Елешница счупих кормилна кутия и само с един телефон проблема бе решен . Намериха кутия и я донесоха на място .
            БЛАГОДАРЯ !

            Коментар


            • #7
              Да нестава въпрос за кормилна хидравлична кутия за тойота, защото аз търся такава вече 3-ти месец и без успех!
              Къде са ти я намерили и на каква цена?
              А старата какво и е счупено, неможе ли да се ремонтира и продаваш ли я??
              Лек ден
              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

              Коментар


              • #8
                Да . За хидравлична става дума , но тази , която Пламен ми донесе беше механична , защото за толкова кратко време не намериха друга . На следващият ден ми донесоха и хидравлична за 500 лв.

                Коментар


                • #9
                  Сърдечни благодарности към СаrTest от Ямбол
                  Които ни помогна да отстраним множеството проблеми по автомобила и по този начин да успеем да завършим в тежкия маратон

                  Коментар


                  • #10
                    аз искам да благодаря на всички, които спряха да ми помагат, когато ми изгоря инсталацията на джипа и най - много на йосиф, който ме дърпа 12 км по трасето, това е услуга, която неможе да се измери с бира
                    drive alive

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X